Dotazy na správce fóra

Diskuze o fóru FinExpert: Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MirekM007 28. 7. 2016 17:59

Mohl by již konečně nějaký správce fóra tu vyskakující reklamu poslat do otvoru?! :-(

Abych četl některá vlákna na telefonu, místo na PC (W10 FF, Chrome a IE - vyskakování reklamy stejné), s h i t ! :-(
PS: nedělám ze sebe agenta 007, jen čekám na uvolnění aliasu MirekM ...
MirekM007
Mírně pokročilý


Odeslat příspěvekod fremantle 28. 7. 2016 18:10

To je i pro naše dobro, aspoň tady není tolik příspěvků a netrávíme tady tolik času zbytečně...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod MirekM007 28. 7. 2016 21:10



Dík, jen doufám, že přes tyto doplňky nebude mít k dispozici nějaký "velký bratr" všechny lechtivé údaje z prohlížečů.
PS: nedělám ze sebe agenta 007, jen čekám na uvolnění aliasu MirekM ...
MirekM007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 29. 7. 2016 11:11

MirekM007 píše:Mohl by již konečně nějaký správce fóra tu vyskakující reklamu poslat do otvoru?! :-(

nemohl. O tomhle rozhoduje majitel a ne správci nebo admini fóra.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Franklin 29. 7. 2016 11:15

No tak on si ten majitel škodí hlavně sám sobě, protože teď si blokátor reklam musí nainstalovat úplně všichni. I ti, co ho dříve neměli a chtěli nechat majiteli vydělat. :mrgreen:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noxik 29. 7. 2016 13:59

Navic ten kravinec ma po stazeni 2MB, z cehoz jsou hlavne uzivatele na FUP stestim bez sebe. Chtelo by to nejaky proxy server, ktery by cloveku bezel nonstop doma a veskere weby at uz do mobilu nebo notebooku do nej cloveku filtroval, aby se jakykoliv dnesni web dal vlastne cist. Zlate textove verze!!!
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paty07 29. 7. 2016 14:45

Noxíku, stačí adBlock a pustit jenom weby, co neobtěžují agresivní reklamou, které chceš "platit".
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod Noxik 29. 7. 2016 15:11

Ja vim, ale tak nejak se chci ujistit, ze ten na hlavu nejsem ja. A ono to dneska neni jen reklama, ten binec okolo uzitecneho textu na nekterych www je strasnej.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 30. 7. 2016 13:54

Vi nekdo, jak ve Firefoxu zablokovat reklamu POUZE pro finexpert.cz? V AdBlocku jsem nasel pouze moznost naopak udelovat vyjimky, kde se reklama smi zobrazovat a ne naopak.
Jinak uz je to nekolik dni a evidentne nikdo z provozovatelu to neresi, ze se misto jejich webu zobrazuje pouze reklama.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod astrapa 30. 7. 2016 14:43

mikicz píše:
MirekM007 píše:Mohl by již konečně nějaký správce fóra tu vyskakující reklamu poslat do otvoru?! :-(

nemohl. O tomhle rozhoduje majitel a ne správci nebo admini fóra.


My tu ale nediskutujeme o legitimitě reklamy, kterou myslím nikdo nepopíráme. Řešíme tu zjevně chybné nasazení reklamy, která se natáhne přes celou stránku, hraje pořád dokola a nejde vypnout. Obecně vyskakovací reklamy po vyskočení hrají třeba 5-10 sec, a pak se buď sami srolují nebo se někde vpravo nahoře objeví křížek pro zastavení a shození banneru. V tomto případě na to ale kodér asi zapomněl, nebo co....
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod osobne2 30. 7. 2016 17:06

Treba to neni chyba, ale zamer?
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod dropino 30. 7. 2016 19:22

Tak já jsem víceméně forum Finexpertu kvůli tomuto přestal navštěvovat. Nemám možnost si v práci naistalovat adblock a tahle reklama, respektive její špatná implementace mně dokázala odradit. Mimo práci samozřejmě občas nakouknu bez této (těch) otravných reklam.
Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci
dropino
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LGA 31. 7. 2016 23:23

Co zkusit jen vypnout JavaScript. K tomu máš oprávnění?

-- 1. 8. 2016 00:33 --

Noxik píše:Vi nekdo, jak ve Firefoxu zablokovat reklamu POUZE pro finexpert.cz? V AdBlocku jsem nasel pouze moznost naopak udelovat vyjimky, kde se reklama smi zobrazovat a ne naopak.
Jinak uz je to nekolik dni a evidentne nikdo z provozovatelu to neresi, ze se misto jejich webu zobrazuje pouze reklama.

Stáhni si filtry a před ty s mřížkou # přidej finexpert.cz a ostatní smazat.
Mohlo by to fungovat :hm
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Noxik 17. 10. 2016 16:38

Jsem tu jediny, komu pri kliknuti na cislo stranky vpravo nahore najede akorat v novem panelu reklama na Komercni Banku? Firefox 49.0.1.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků