Ban pro vlazy

Diskuze o fóru FinExpert: Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 7. 2015 12:41

Navrhuju zabanovat nick vlazy.
Osobní urážky vem čert, ale to neustálé odpovídání na věci, na které nikdo odpověď nečeká toto fórum dost znepřehledňuje. Ani už nemám chuť chodit na jednotlivá vlákna o Fio, mBank, Equa.. Vždy tam trůní vlazy a jeho přisprostlé hlášky, které diskuzi nikam neposouvají.
Tohle je můj názor, ale třeba má někdo nick vlazy rád.. Proto záměrně nepoužívám bonzovací tlačítko.
anonymni

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 7. 2015 12:59

Abych pravdu řekl, začínám tomu být nakloněn a to jsem zatím dával jen spamerum. Tímto mu dávám poslední šanci se zklidnit, jestli bude dále plevelit tato vlákna, nebudu mít jinou možnost.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 27. 7. 2015 13:07

Tak si ho dej do nepřátel... Pak ty jeho hámoty prostě neuvidíš.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 7. 2015 13:18

Bohužel v RSS čtečce uvidíš... :-(
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod tslaný 27. 7. 2015 14:37

To moc dramatizujete. Kdybyste na jeho prispevky nereagovali, tak se zklidni.
tslaný
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 7. 2015 15:16

V to moc neverim. Byva to spise naopak, kdyz dostane pres prsty, tak da na chvili pokoj.
anonymni

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 7. 2015 15:22

Tomáš Marný píše:Tak si ho dej do nepřátel... Pak ty jeho hámoty prostě neuvidíš.

Tady jde hlavně o zamořování vláken, jsou pak nepřehledné pro příležitostné návštěvníky.

Ale dělám to nerad, tak uvidíme, dám mu ještě šanci.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 27. 7. 2015 16:37

No, musím říct, že vlazyho příspěvky mě také otravují, ale nedráždí mě tolik abych na ně musel reagovat, v tom mám podobný pohled jako tslaný. Bez reakcí by neměl s kým polemizovat a vymýšlet plonkové příspěvky. Otravné je pro mě to, že na zdejší forum chodím, abych se rychle dozvěděl co je nového ve finančním a bankovním sektoru a ne abych se musel prodírat balastem nesmyslných úvah a dokola omílaných osobních invektiv.
Ale v případě banu jsem opatrný, mám kamaráda, který má diagnozu lehkého autismu a jeho písemný projev a myšlenkové pochody jsou vlazyho příspěvkům nápadně podobné. Jinak je to velmi inteligentní a hodný člověk a proto bych nerad někoho takového vyřadil jen proto, že trpí jistým druhem hendikepu.
Takže pokud bylo myšleno toto vlákno jako druh hlasování - já jsem zatím proti banu, respektive bych případný nesouhlas s vlazyho názory řešil taktním mlčením....
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Suky. 27. 7. 2015 21:27

Já ho sice mám v nepřátelích, takže jeho příspěvky nevidím, ale:
1. Po jeho příspěvku se vlákno "zvedne" v seznamu
2. Někteří pípové na něj reagují a někteří pípové2 ho dokonce citují, což zaneřádí vlákna a obnaží v druhém případě i jeho, původně mi neviditelný, příspěvek.

Ale Vlazy má alespoň nějakou hrdost a když ho vyhodili z mBank fóra nevracel se pod novou identitou jako nejmenovaný ubožák.
To zase cením...
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 27. 7. 2015 22:11

Co provedl tentokrát?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 7. 2015 04:27

Vlastně nic. Prostě přispívá nesmysly.
anonymni

Odeslat příspěvekod tslaný 28. 7. 2015 04:42

Vlazy je dement, to je bez debat, ty jeho neustálé citace jsou strašné, ale i dementy se musíte naučit tolerovat, stejně jako je tolerujete v občanském životě, tak se s tím musíte vypořádat i v tom virtuálním. Prostě se vyhýbejte odpovědím na jeho příspěvky, nebo ty jeho dlouhé předlouhé nicneříkající příspěvky nečtěte, jako to dělám já.
tslaný
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod davsopl 6. 8. 2015 20:50

Jsem proti banu vlazy. Občas přispívá do fóra konstruktivními dotazy nebo příspěvky.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tslaný 7. 8. 2015 06:44

Souhlas. Obcas ma i kratke srozumitelne prispevky bez citaci. :mrgreen:
tslaný
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 8. 2015 08:45

Hm, tak všechny urážky jsou smazané..
Zopakuju jen to, co už jsem napsal. Kdyz dostane pres prsty, tak da na chvili pokoj.
anonymni

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků