Forum Finexpertu na mobilu

Diskuze o fóru FinExpert: Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Noxik 22. 5. 2016 08:38

Zdravim,
vzhledem k tomu, jak uzasne byla "vylepsena" mobilni verze Finexpertu (misto 8 clanku vidim na displeji jen 3), bych se rad zeptal , jestli je nejaka moznost, jak si nechat zobrazit poslednich 5 prispevku v diskuzi na mobilu, tak jak to umela stara mobilni verze. Takhle si musim zobrazit desktopovou, ktera ja zase urcena pro velky displej (ta zase nezobrazi pocet komentaru u 2. az 4. clanku).
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 5. 2016 08:59

anonymni

Odeslat příspěvekod Noxik 22. 5. 2016 09:41

nnnokiaE52: Presne neco takoveho jsem hledal, jak jsi to nasel?
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 5. 2016 14:16

Zvolis volbu Dalsi temata z hlavni stranky finexpertu pro mobilni zarizeni, je pod vypisem osmi poslednich diskuzi.
anonymni

Odeslat příspěvekod Noxik 22. 5. 2016 17:29

Uz to vidim, pod polozkou Nahrat dalsi clanky je karta s nazvem Diskuze. Diky.
A pod tim jsou 4 odkazy na nesouvisejici clanky, samozrejme s obrazkama, inu mobilni web pro ceske FUP. Proboha kdo takovehle sr... vymysli? Zacinam pomalu uvazovat o vlastnim proxy serveru, ktery by z dnesnich webovych stranek udelal neco citelneho jak na mobilu tak na PC, tohle se fakt neda. Kdysi jsem clanky na webu kopiroval do TXT souboru a pak cetl na palmu, asi se k tomu budu muset vratit.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 5. 2016 17:32

A nemá spíš smysl fórum odebírat přes RSS?
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Noxik 22. 5. 2016 17:52

RSS jsem nikdy nemel, ale osobne mi vyhovuji jednoduche webove stranky, ktere lze cist vsude, bez nutnosti neceho dalsiho.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 22. 5. 2016 18:10

Nechápu co řešíš, mě se na mobilu stránky a fórum FE zobrazuje takhle:

Obrázek
Obrázek

Na HP je článků deset a zobrazení fóra je pro mobil taky rozumné.

Osobně ale používám právě to RSS, mám nástroj, který mi položky v RSS feedu posílá mailem, takže na web jdu pouze pokud chci na něco reagovat.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 22. 5. 2016 18:56

Pokud mas android, tak je nejlepsi aplikace Superforum. Je normalne v Google Play.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noxik 22. 5. 2016 19:13

xtonda: Proste jsem si nevsiml te karty s diskuzema. Jinak ta predchozi verze dokazala zobrazit vice clanku na 1 obrazovku a tahala mene dat, protoze tam nebyly ty zbytecny obrazky.

osobne: Bohuzel nemam.

Jinak jsem si dal stranku diskuzi do zalozek a tim to povazuji za vyresene, nez to zase nekdo z provozovatelu nejak pomrvi. A dekuji vsem pomoc.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků