Žárovky

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod fkabl 16. 1. 2011 19:39

Sledoval Autosalon na Primě - téma bylo žárovky, kde obecně doporučovali značkové žárovky. Jakou značku žárovek kupujete a jaké máte zkušenosti? Jde mi hlavně o H7. Díky za názory.
fkabl
Nováček

Odeslat příspěvekod X123 16. 1. 2011 19:43

Kupuju čínský sráče za 100,- Kč, praskaj různě - průměrně tak do 2 měsíců... Obávám se, že kdybych koupil nějakou dražší třeba za 300,- tak 3x dýl nevydrží...
X123
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 16. 1. 2011 19:44

noname z mototechny, zkusenosti mam takovy ze sem zarovku menil jenom jednou za 5 let :) mam HB4
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 1. 2011 19:51

kupuju jedině OSRAM, páč jsou sice nejdražší, ale zato dobře svítěj. Light&Day do potkávaček, Nightbreaker do dálky
anonymni

Odeslat příspěvekod myšpulín 16. 1. 2011 19:52

Jak je to s UV filtrem u žárovek H4?
U logana jsou světla z plastu a tak bych tam měl dávat jen žárovky se symbolem UV stop.
Je to už běžné, nebo musím na obalu hledat ten symbol?
Kdysi jsem koupil H4 se symbolem UV stop asi za 50kč, teď jsem viděl i dražší H4 ale ten symbol na nich nebyl, není to jen prodejní trik, že by to už měli všechny?
myšpulín
Inventář

Odeslat příspěvekod JoKo_ 16. 1. 2011 19:57

kupujem philips vision plus {vraj +50%} a menim preventivne po roku {cca 25 000km + startovanie so svetlami}. zatial mi vzdy vydrzali.
ked som kupil auto, tak tam boli nejake lacne a v noci som nevidel. potom som mal polroka osram nb a tie boli lepsie ako povodne, ale nevydrzali a tak sa mi zda, ze tie vision svietia lepsie...
JoKo_
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 1. 2011 20:01

myšpulín píše:Jak je to s UV filtrem u žárovek H4?
U logana jsou světla z plastu a tak bych tam měl dávat jen žárovky se symbolem UV stop.
Je to už běžné, nebo musím na obalu hledat ten symbol?
Kdysi jsem koupil H4 se symbolem UV stop asi za 50kč, teď jsem viděl i dražší H4 ale ten symbol na nich nebyl, není to jen prodejní trik, že by to už měli všechny?

jaký UV stop? O tom jsem neslyšel, to bude IMO nějaký laciný trik
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 1. 2011 20:04

Phillips Night Guide, ale moc nevydržej.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 16. 1. 2011 20:06

Obrázek
myšpulín
Inventář

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 16. 1. 2011 20:09

Žárovky jsem ještě kupovat nemusel, mám ve Felicii stále ještě ty z výroby a koupil jsem ji před 12 lety.
ultima__ratio
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 16. 1. 2011 20:10

ajif píše:
myšpulín píše:Jak je to s UV filtrem u žárovek H4?
U logana jsou světla z plastu a tak bych tam měl dávat jen žárovky se symbolem UV stop.
Je to už běžné, nebo musím na obalu hledat ten symbol?
Kdysi jsem koupil H4 se symbolem UV stop asi za 50kč, teď jsem viděl i dražší H4 ale ten symbol na nich nebyl, není to jen prodejní trik, že by to už měli všechny?

jaký UV stop? O tom jsem neslyšel, to bude IMO nějaký laciný trik

Asi odfiltrovani UV zareni. Philipse to maji myslim vsechny, aspon na webu to driv meli. Takze dneska je to asi bezny u znackovych zarovek.
Mobil-man
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 1. 2011 20:14

tak to už asi maj všichni a nikdo to už ani neuvádí
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 1. 2011 20:45

Já si myslím, že to už je snad u současných žárovek samozřejmost
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CHiP 16. 1. 2011 21:06

fkabl píše:Sledoval Autosalon na Primě - téma bylo žárovky, kde obecně doporučovali značkové žárovky. Jakou značku žárovek kupujete a jaké máte zkušenosti? Jde mi hlavně o H7. Díky za názory.

Ty nejlevnější H7, občas se dají koupit i za 70 Kč 8-) V dálkových mám už asi 2-3 roky (možná dýl) SilverStary :-P
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilik 16. 1. 2011 21:11

.
Naposledy upravil vilik dne 17. 1. 2011 16:45, celkově upraveno 1
vilik
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků