Prezidentské volby v ČR - koho budete volit?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Koho budete volit?
Jiří Drahoš 57 %  60%  [ 57 ]
Miloš Zeman 17 %  17%  [ 17 ]
seru na to 21 %  22%  [ 21 ]
Celkem hlasů : 95

Odeslat příspěvekod phuong 24. 11. 2017 10:59

Koho volit? Na koho si vsadit? Je jen devět kandidátů a tedy deset možností. :hm
https://www.novinky.cz/domaci/455827-o-hrad-bude-definitivne-bojovat-devet-muzu-nejvic-chyb-mel-v-peticich-zeman.html
phuong
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 11. 2017 11:16

Vetsinu z nich neznam, tudiz za mne budu volit ty, kteri pusobi na mne dobre. Myslim, ze takoveho hovado, co tam sedi ted uz z tech soucasnych kandidatu nemuze vzniknout. A zrejme bych asi volil i Lenina se Stalinem radeji nez toho soucasneho.

Tudiz ze zmineneho zatim pro mne Drahos/Horacek zakliknu Drahose
anonymni

Odeslat příspěvekod anonym 24. 11. 2017 11:20

Neznáš Topolánka?
Ti, co klepli nikoho, jsou *****
anonym

Odeslat příspěvekod Jean ViC 24. 11. 2017 11:23

kulhanek nebo fischer ? ale vyhraje drahos
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 24. 11. 2017 11:23

musím se ještě rozmyslet
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 11. 2017 11:34

kura ten hilser taky nevypada spatne
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 11. 2017 11:34

anonymni

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 24. 11. 2017 11:37

Horáčka.
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierr3 24. 11. 2017 11:40

Budu volit stávajícího prezidenta. Jedině ten nás ochrání před nebezpečím přicházejícím z Bruselu a od migrantů. Jedině on dokáže rozpoznat, že naši přirození spojenci jsou Čína a Rusko a patřičně se k nim podle toho chovat. Vnitropoliticky pak ve spolupráci s panem Babišem vytvoří stabilní prostředí, kde budeme mít klid na práci a bude se dobře žít nám i našim potomkům. Jednině on dokáže eliminovat samozvané tzv. elity placené a podporované západním vojensko-průmyslovým komplexem. Krom toho jednině on, narozdíl od ostatních loutkových pseudokandidátů, dokáže důstojně a sebevědomě reprezentovat naši vlast navenek.
Pierr3
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonym 24. 11. 2017 11:42

+1 Zvolil jsem v anketě že podpořím našeho pana Presidenta Miloše Zemana a přeji mu mnoho štěstí v nastávajícím funkčním období
anonym

Odeslat příspěvekod Já první 24. 11. 2017 11:56

Ben Gurion.
Já první
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 24. 11. 2017 12:50

to je sebranka panečku, asi by to chtělo nejakou "mladou" krev. Ti 70letí dědci mají chodit na procházky se psem a koukat na prostřeno....
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 24. 11. 2017 12:55

Počkej až doroste Feri :D

Sympatický a osobnost je fajn, ale pro praktické využité by to chtělo ideálně kandidáta co zná pozadí české politky a orientuje se v otázkách mezinárodních vztahů jak na politické tak i ideální obchodní úrovni. Je tam někdo takový? Až na pár jmen nikoho neznám
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 24. 11. 2017 12:59

možná tak zeman :D
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 24. 11. 2017 13:04

hmm kdyby nebyl už tak trochu mimo tak možná. Ale poslední dobou je fakt už divnej. Politiky sice umí držet zkrátka a dokáže zákulisně hrát a ví jak to prostě chodí, ale mohl by se chovat trochu důstojněji :D

Zase nechci aby to bylo jak na Slovensku kde mají sice hodného člověka z lidu, ale Fico s Kalinákem ho sfouknou jak svíčku kdy chtěj a mají z něho legraci. To je taky pak k prdu
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků