Havarijni pojisteni - informace, zkusenosti

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 4. 2005 13:00

Chtel bych si uzavrit havarijni pojisteni auta individualne. Jsem zcela mimo obraz, jaka je "nejlepsi, nejlevnejsi" atd. Pokud mate nekdo s individualnim pojistenim zkusenost a mate srovnani, kolik kde co stoji, tak sem s tim. Uvedte popr. auto, pojistnou sumu, na co se pojisteni vztahuje, kolik se plati atd...
anonymni

Odeslat příspěvekod JackNO.1 18. 4. 2005 13:45

zeptám se máti, trošku do toho pojištění dělá... Ale případné echo dám asi až večer...
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 18. 4. 2005 14:04

No nejdrive by jsi auto mel uvest ty. :-) Vyber pojisteni zavisi primarne na tom CO pojistujes a jak je to stare.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 4. 2005 14:11

Dusan: to je pravda, nicmene, pokud si nekdo vybiral pojisteni na urcite auto, muze rict, kde ho to nakonec vyslo nejlevneji. Pokud bude vic lidi mit nejakou pojistovnu jako nejlevnejsi, uz to bude neco znamenat .
anonymni

Odeslat příspěvekod JP 18. 4. 2005 14:52

Bez ohledu na to, ze bych chtel delat reklamu, tak udajne velmi dobry pomer cena/kryti skod ma Kooperativa. Osobne zkusenosti nemam, ale byla mi doporucena z vice smeru (kdybych pry nahodou mel zajem).
JP
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod coto 18. 4. 2005 15:30

U dvou nezavisle pojistovanych soukromych aut (francouz + ital) vysla jako nejzajimavejsi Triglav co se tyce vyse pojistky a nabidnutych sluzeb. Jak je to s plnenim nevim.
coto
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dusan 18. 4. 2005 18:14

Triglav neznam, nicmene pro starsi auto mi vzdy jako nejvyhodnejsi vyjde CPP.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 4. 2005 18:19

Dusan: s tim asi budu souhlasit, predbezny odhad pro me auto

kooperativa:25tis/rok
cpp: 6700/rok

zbytek zjistim zitra
podminky jsou jasne: vandalismus, nehoda bez ukradnuti, spoluucast 10%, ridici jsou jen 2, bez nejakych ochranych veci proti ukradnuti
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 18. 4. 2005 19:17

No ja, kdybych uz auto pojistoval, jako ze to nedelam, tak hlavne proti ukradeni. Nehode se snazim predchazet, a kdyz tak by to byla moje dobre potrestana blbost. Ale to ukradeni, to by nas.... Ale je otazka, kolik by pojistovna vyplatila. Mam dojem, ze pred 3 roky kdyz jsem o tom uvazoval, tak za auto (ojete) v hodnote 300t tak 120t a to za 22t rocne. To se na to muzu... (ale mozna uz jsou podminky lepsi, tehdy to byla myslim Uniqua) Jinak CPP ma na strankach hezky kalkulator, daji se vyzkouset ruzne varianty. Ale s plnenim to taky neni nejak slavne, je tam nejaky limit, nebo jsem to nepochopil
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 4. 2005 19:20

JardaB: abych rekl pravdu kupuji auto, ktere se temer nekrade a jeste k tomu toto malokradene auto je tak vyrazne svou barvou, ze uz tim tuplem je velmi nezajimave aby to auto nekdo kradl. Bojim se hlavne vandalismu, ale ten nejde samostatne pojistit, alespon co jsem zjistil. A jelikoz s autem bude jezdit i partnerka, tak bouracka je taky k veci. Zitra budu mit kompletni prehled pojistnych castek tak uvidim.
anonymni

Odeslat příspěvekod JackNO.1 18. 4. 2005 20:21

goes: tak máti si ty svoje papíry nevzala domů, takže z toho zatím nic nebude... Ale myslím, že bych ti stejně nedodal nic jiného než přehled cca. 6 známějších pojišťoven a srovnání cen jejich pojištění v tabulce a to už sis jak tak koukám na zítřek sehnal... Kdyby ses k tomu náhodou nedostal, dej vědět a já ti to třeba pošlu faxem, případně řekneš co a jak a máti by vykoumala nejlepší nebo nejlevněší nabídku...
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 4. 2005 20:23

Jack: poslal jsem ti konfiguraci do osobni zpravy tady na AR, tak to dej mamce at rekne co a jak... treba muze neco vykoumati...
anonymni

Odeslat příspěvekod POL 20. 4. 2005 21:29

No ja jsem nechtel mit povinny u jedny a havarijko u druhy, abych se pripadne handrkoval s tou ci onou pojistovnou kdo mi co zaplati a tak, takze mam jen 1 pojistovnu a tou je kooooperativa (muj limit byl vejit se do 20t/rok se vsim vsudy). Ale nejlevneji by me vyslo PR u Allianz a HAV u Koooop.
Nissan Almera, 1.5benzin, 4AB, ABS, EBD+BA, klima
POL
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 4. 2005 21:41

POL: no nejak nechapu nejake handrkovani v pripade nehody. Zakona pojistka vyplati poskozeni v pripade, ze ty zpusobis nehodu, tak poskozenemu a havarijni vyplaci pojistku vzdy tobe, o zadne handrkovani tam nemuze dojit...
anonymni

Odeslat příspěvekod JackNO.1 21. 4. 2005 06:58

goes: možná myslel kdyby byla vina nehody rozdělená mezi ty 2 nebo více účastníků, tak by se pojišťovny trochu cukaly... Ale nevím, jak to v pojišťovnách chodí, takže je to pouze domněnka...
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků