Modely letadel, kde sehnat? Hotové?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 9. 2007 10:16

Hele tady se pár lidí zajímá o letadla, takže bych chtěl dát dotaz semhle. Kde se dají sehnat modely letadla(jak je vidět v různých leteckých společností) ty na tom stojánku??? Bych si chtěl vylepšit pokojík(svůj model 767 od Revellu se mi už nelíbil) a nechci si kupovat nic co by se složilo. Prostě koupit a hotovo. Jednou sem šel do nějaký letecký společnosti ale solidně mě vyfákli :| (ale to je už taky asi 6-7 let)

Nevíte? Za dobrou cenu?? Díky :)

//
Něco takového :hm
Obrázek
anonymni

Odeslat příspěvekod Moucha 2. 9. 2007 10:21

Já tady mam obrovský asi 1,5 metrů dlouhý nafukovací 747 od KLM. Dá se to pověsit na strop
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 9. 2007 10:23

Nafukovací? :) Mazec, ale to bych asi nedal na stůl :(
anonymni

Odeslat příspěvekod quasimoto 2. 9. 2007 10:48

ja som to videl v zahranici v modelarskych obchodoch, teda take kd maju aj hotove modely, spolu s autami, motorkami a neviem cim
quasimoto
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 2. 9. 2007 10:58

Zkus modelářský obchody.
Pavel Mareš
Missák Garáže 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 9. 2007 11:26

No skusím ale moc naději tomu nedávám :(. Ještě bych chtěl doplnit, že sháním spíš dopravní letadla :) ale já spíš myslel jestli třeba někdo nepracuje u letecké společnosti a nechtěl by mi takové letadýlko vzíti :)))
anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 2. 9. 2007 11:35

to mas tak malo volneho casu ze je problem si letadlo slozit?
Anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 9. 2007 11:46

_maty_: dřív sem letadla skládal a dopadlo to tragicky ;) Problém nebyl v skládání ale v malování :( Protože na tohle sem levej a malovat vůbec neumim, tak sem to vždycky podělal :( a lepení samolek to samí :( Právě proto bych už chtěl hotové :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Anonymni 2. 9. 2007 12:14

aha no tak to je jina, ale ja bych se to asi pokusil sestavit a namalovat sam dle nejakych fotek ale asi ses fakt levy :) tak bude lepsi ten kauf kazdopadne ja ti neporadim, nevedu take veci... :)
Anonymni

Odeslat příspěvekod v8driver 2. 9. 2007 15:07

Na příkopech je nějaká pasáž, tam mají modely letadel, ale jsou menší.
v8driver
Nováček

Odeslat příspěvekod Trophy 2. 9. 2007 16:17

Nevim jestli ti to pomůže, ale když si koupíš stroj u Caterpillaru tak automaticky dostaneš i model daného stroje :D
Když to nejde po dobrém, dělej to násilím. Jestliže se to ulomí, šlo o vadnou součástku...
Trophy
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gasolina 2. 9. 2007 21:05

Trophy píše:Nevim jestli ti to pomůže, ale když si koupíš stroj u Caterpillaru tak automaticky dostaneš i model daného stroje :Ds/quote]

:lol: :tleskani
Letecké spoločnosti, ktoré majú svoje shopy- tam ich dostaneš, ale sú dosť drahé. Lepšie je mať dobrých známych v letectve a cez nich ...
gasolina
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 2. 9. 2007 21:10

Nejvíce toho bude na http://www.ebay.com myslíš že si tam vybereš a za chvilku to nebude mít kam dávat. Jenom jsem dal pro zkoušku "plane model stand" a vyběhlo mi jich hned několik. Při sofistikovanějším klíčovém slovu toho bude jistě více.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 9. 2007 07:28

Dík moc, jdu to sčíhnout a podle toho se rozhodnout...
anonymni

Odeslat příspěvekod kepke 3. 9. 2007 09:59

a nebo zkus pilot shop na starý ruzyni...
miluju sílu 5000 poníků...
s2 combi
kepke
Štamgast
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků