Pojištění auta v Anglii ?!

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Major Kure 8. 7. 2009 11:18

pointa mi unika, nebo si nas chtel jen informovat? :)
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 7. 2009 11:18

Sauron: no jde videt, ze tomu pojisteni vubec nerozumis, ale co uz. V UK uz je zakladni rozdil v tom, ze tam pojisteni na auto v nasi podobe neni. Ono je to na delsi povidani.
anonymni

Odeslat příspěvekod ToMMyK 8. 7. 2009 18:06

gousi pouc nas neznale. Fakt by me to zajimalo jak to maji a googlit sem liny
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Captain Slow 8. 7. 2009 18:10

Je to kompletni pojisteni vcetne havarijka (resp. ty ceny z TG) a pojistuje se na ridice, ne na auto. Tzn. ja jako 23lety ridic jsem rizikova skupina a kdybych si chtel pojistit 1er tak by me to vyslo minimalne na 8k rocne. Cena se pohybuje podle stari vozu, znacky (ceny a 'rizikovosti), stari ridice, zamestnani, bonusu rodiny (je vetsinou nizsi kdyz se nechas "pripsat" jako dalsi ridic rodinneho auta, nez kdyz mas svoje) etc.
Captain Slow
VIP moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 7. 2009 19:06

Captain: vic je zajimave, ze mne vyslo podobne pojisteni na rok na cca 300 liber, v te dobe jsem mel nizky vek, velke riziko, cizinec, drazsi auto s podobnym vykonem a londynskou adresu v trvalem pobytu. Takze mi ta jejich castka nejak nesedi. Dnes sem to konzultoval s rodinou v UK a taky nechapu, ale porad nevideli, takze neumi rici presne. Realne 7tis. liber je cca 5 prumernych platu v UK, takze je to jako by u nas toto pojisteni stalo cca 120 tisic.
anonymni

Odeslat příspěvekod VaclavK 30. 7. 2009 09:08

v irsku to same - mozna jeste silenejsi -

zaznely tam slova jako comprehensive a 3rd party popr. fire and theft?
slusnym lidem odpovim :-)
VaclavK
Nováček

Odeslat příspěvekod Blackaddder 30. 7. 2009 09:51

poistenie vozidiel v UK je draha a komplexna zalezitost. poistuje sa vodic na vozidlo. vozidla su rozdelene do roznych skupin (tusim ich je 20) podla rizika, moze sa pokojne stat, ze papierovo silnejsie vozidlo je menej rizikove ako vozidlo so slabsim motorom. do tohoto vstupuje potom samotny vodic, kde sa riziko odvija od veku, vzdelania/zamestnania, bydliska atd. na zaver sa odpocita zlava za roky bez nehod, ktora moze dosahovat aj 60 a viac percent. existuju aj dalsie zlavy, napr. za vykonanie treningu bezpecnej jazdy. pokojne sa moze stat ze konecna ciastka po zlave je povedzme £350, ale pred zlavou aj cez £1000. co ukazoval TopGera je typicke, mladi vodici su poistovnami povazovani za rizikovu skupinu a podla toho sa odvija cena. ked sa vek vodica dostane cez 20 a 25 rokov cena poistneho klesa pomerne vyrazne.
Blackaddder
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Major Kure 30. 7. 2009 09:56

a jeste diskriminuji muze vuci zenam :)
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 30. 7. 2009 10:31

By mě zajímalo, jestli platěj v Anglii pojistku naši OTO.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 30. 7. 2009 11:55

Jouda.II: O TOm dost pochybuju... a že by anglická auta dotažená sem a zde provozovaná na UK značkách měla jakoukolov pojistku nebo MOT, o tom pochybuju ještě víc.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aliLenka 22. 6. 2018 11:56

ahoj nejlepší to už řešit tady, ne jak já až tam ale našla jsem přes povinneruceni.com v pohodě nabídky a vše dopadlo na výbornou :)
Srovnání povinného ručení www.srovnator.cz
Nejlevnější povinné ručení 2015 www.povinne-ruceni.com
aliLenka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 6. 2018 11:56

To jsou ti podvodnici co vyberou penize a nepojistu ze?
anonymni

Odeslat příspěvekod addiction 22. 6. 2018 12:03

+1
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 22. 6. 2018 12:06

Já už tyden čekám na zelenou kartu od nich. A nic. Co mám dělat?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X123 22. 6. 2018 12:12

Když už to ten spamer výtahnul... Jedeme v srpnu na 2 týdny do Edinburgu a chci si tam půjčit auto. Po přečtení všechno možného na internetu to vypadá, že tam půjčujou jen samý podvodníci a snaží se člověka na všem ojebat. Jaké pojištění spoluúčasti bude fungovat? Všechny srovnávací servery nabízejí extra připojištění, ale které z nich je k něčemu? Že se s nima pak budu měsíce dohadovat mi je jasné, ale aby zaplatili...
X123
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků