Dálniční známka Kladno-Praha?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod PedroKV 22. 6. 2005 21:25

Ahoj, snad jsem to napsal dobře, buď Kladno-Praha, nebo Slaný-Praha, nemám tu mapu. Chci se zeptat místních, zda je tam třeba dálniční známka, je tam 4 proudá silnice pro motorová vozidla / dálnice, v jednom místě jsem tam viděl přeškrtlou známku=bez poplatku, o pár km dál byla jen značka bez přeškrtlé známky, tak nevím..

Policejní kontrole cestou zpět jsem se naštěstí vyhnul, ale abych věděl pro příště. Schválně jsem nejel Vary-Praha, ale Vary-Chomutov-Praha, abych se známce vyhnul, nebyly prachy.
PedroKV
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladisus 22. 6. 2005 21:57

Ahoj podívej se na
http://www.rsd.cz u R7 je tam zpoplatněno:
R7 Kněževes - Slaný-jih 15km, takže Praha - Kladno by mělo být v pohodě 8) .
ladisus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jim 22. 6. 2005 22:29

Často jezdím do Kladna, nikdy jsem neslyšel o nutnosti použítí DZ, ale stejně ji tam mám, jelikož užívám i jiný dálnice, že... Mr. Green
Jim
TDI tuner roku 2007

Odeslat příspěvekod MiRoX 22. 6. 2005 22:34

ladisus píše:Ahoj podívej se na

url]www.rsd.cz[/url] u R7 je tam zpoplatněno:
R7 Kněževes - Slaný-jih 15km, takže Praha - Kladno by mělo být v pohodě 8) .8/quote]


No právě proto NENÍ Praha - Kladno "v pohodě" :? Známka JE zapotřebí. Lze to i celkem rychle objet, ale to nikomu nedoporučuji - provoz, který může zvládnout R7, patří na R7.
MiRoX
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladisus 22. 6. 2005 23:46

Sorry, našel jsem na mapě ještě jednu Kněževes, která je na druhou stranu od Slaného a domníval se že to je ten druhý konec dálnice, neprohlídl jsem si to podrobně... :( . Teď když na to koukám, tak je Kněževes taky hned u Prahy, takže DZ ano...
ladisus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PedroKV 23. 6. 2005 06:42

Díky, takže se DZ asi nevyhnu.. :-/
PedroKV
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JanQ 23. 6. 2005 07:05

Bydlim na Kladne a jezdim na letiste do prace a DZ potreba opravdu je,po cca 1km za letistem smer Kladno znacka, takovy to bily auto na modrym podkladu:)
Dacia Logan MCV Stepway TCe 100
www.facebook.com/pages/LKPR-Marshallers/299213700201328
JanQ
Pozorovatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků