Kde sehnat skutečně HQ tapety

Nástroje pro uměleckou i technickou grafiku, DTP, CAD

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ametis 28. 4. 2014 18:52

Ahoj, nevím, jestli tohle vlákno dávám na správné místo, ale sem se asi nejmíň nehodí :)

Mám problém s novým monitorem, tedy né že by nefungoval, ale tapety, které vypadaly na starém hezky jsou teď rozmazané, zubaté, aj. Pokoušel jsem se (a to opravdu dlouho) najít nějaký web se sbírkou HQ tapet. - Když píšu HQ, myslím opravdu HQ a ne HD (HD = vysoké rozlišení, HQ = vysoká kvalita) - Jde mi o to, že asi žádný z těch webů, co nabízí HD tapety neví, že FullHD rozlišení neznamená kvalitní obraz. Upřímě jsem dost znechucen, když mi jako "Ultra high guality wallpaper" cpou jpeg, zkomprimovaný tak, že má 1080p fotka 100kB :/ A tak by mě zajímalo, jestli nezná někdo nějaký web s kvalitními tapetami. Zatím se spoléhám pouze na vlastní rendery z Cinemy, které ale nejsou nic moc kreativního :D

Díky
ametis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r34ktor 28. 4. 2014 18:58

Nevím, jestli to bude odpovídat tvým představám, ale já používám jako zdroj tapet interfacelift.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ametis 28. 4. 2014 19:23

Jo! Neco takovýho jsem myslel. Díky. Neznáte ještě někdo nějakou databázy s abstrakty v takhle pěkné kvalitě? Díky
ametis
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků