GE kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod refedr 4. 6. 2014 07:26

Tak už ji mám. Vlastně ne, vydali mi dočasnou KK, PIN mi měl dorazit pomocí SMS a nedorazil! :-( Na lince zase 2x lhali, že to jde obnovit v bankomatu. Výsledek je, že musím počkat až mi příjde karta se jménem a následně PIN poštou. Fakt umělci.
refedr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taki 4. 6. 2014 07:39

@refedr: Nelhali. Prostě neví a něco říct musí. Ale to je v této republice "normální" téměř ve všech oblastech. Amatérismus, diletantství, téměř anarchie.

@malejarda: Určitě se tím míní: "kteří nemají kreditní kartu"
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 6. 2014 07:55

S GE mám v tomto případě otřesné zkušenosti. Když jsem žádal o kreditku na 30 000 Kč, podle údajů na webu nechtěli potvrzení o příjmu. Na pobočce ho překvapivě chtěli. Takže jsem jim sdělil, že takový bordel jako u nich jsem ještě neviděl, a odkráčel jsem. Za týden jsem dostal dopis, že kreditku nedostanu a za dalších 14 dní jsem ji dostal od Citi s limitem 100 kKč (bez potvrzení o příjmu) :-D.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taki 4. 6. 2014 08:13

Já na ně nedám dopustit - výhry ve vánočních soutěžích s bene+
2011 100k
2012 50k
2013 0k (soutěž nevyhlášena)
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 4. 6. 2014 08:20

Tomáš Marný píše:S GE mám v tomto případě otřesné zkušenosti. Když jsem žádal o kreditku na 30 000 Kč, podle údajů na webu nechtěli potvrzení o příjmu. Na pobočce ho překvapivě chtěli


Třeba je to "podle vzhledu" :-) Já tam asi před 2 rokama přišel, nikdy jsem u nich nebyl.... a dostal bez doložení 50K. Celý "pohovor" probíhal v dobré atmosféře, příjemná obsluha,..... je možné že když tam někdo příjde a začne hned křičet tak se na něj vykašlou :-)
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 6. 2014 08:29

Jistě, nejspíš proto dají kreditku nebo úvěr každému cikánovi s invalidním důchodem (lze ověřit v insolvenčním rejstříku ;-) ), ti mají vybraný vzhled a rozhodně nekřičí :-P .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 4. 6. 2014 08:33

To netuším, já od státu nikdy nic nečerpal :-))) a cikána jsem tam teda ještě taky neviděl
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 6. 2014 08:37

Tak v tom případě jsem se spletl a "Kotlár" je typické jméno českého šlechtického rodu 8-P .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eR99 4. 6. 2014 08:43

Do limitu 40 k by mělo jít na základě informací z pobočky o KK zažádat bez doložení příjmu.
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taki 4. 6. 2014 08:48

Kdykoliv to může "spadnout do ověřování", což v překladu znamená jen to, že Vám z centrály zavolají, zda existujete, neboť předtím Vaše fyzická přítomnost na pobočce je nedostatečný důkaz Vaší jsoucnosti...
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eR99 4. 6. 2014 15:48

Dnes jsem si byl zažádat o diskutovanou KK. Po schválení žádosti mi byla ihned vydána dočasná KK a hlásím, že je již připravena k použití.

Bankéř si divil, jak jsem se o této akci dozvěděl. Prý k tomu snad nebudou mít ani letáky a informaci na webových stránkách. KK s touto akcí je nabízena pouze novým klientům na pobočkách... Fórum jsem neprásknul. :-)
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malejarda 4. 6. 2014 15:57

Takze klient s Genius Gratis ma smulu?
malejarda
Nadšenec

Odeslat příspěvekod eR99 4. 6. 2014 16:00

Myslím, že Genius Gratis nevadí, ale pokud má někdo již KK od GE, tak zřejmě ano...

-- 4. 6. 2014 16:10 --

I přesto, že mi určité věci u KK od GE vadí, tak jsem do toho díky vratce 5 % šel.

Mapuji tyto nevýhody:

- Nemožnost nastavit automatické inkaso 100 % splátky.
- Výpisy nechodí na email. Jsou k zobrazení pouze v IB.
- Nemožnost nastavit nulový limit pro hotovostní čerpání (minimum je denní limit 200 Kč).
- Odměna 5 % za nákupy je pouze na území ČR.
- Dočasná karta není bezkontaktní, nelze u ní změnit PIN.

Našel někdo ještě něco dalšího? Nějaká zvláštní upozornění na GE?
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 4. 6. 2014 20:26

- Genius Gratis je jen typ účtu. S KK to nemá nic společnýho.
- "nemožnost nastavit nulový limit pro hotovost" ... tak tady jsem si nebyl jistý, tak jsem se lognul do IB a já mám tedy nastaveno "1"
- dočasná je jedno, stejně do pár dnů příjde normální karta

Jen tedy pokud jsem to pochopil správně ... ty zvýšený vratky, to je jen na 1/2 roku, ne ?
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 4. 6. 2014 21:28

Chtěl jsem tam mít nastaven hotovostní limit=0 CZK, ale prý to systém nevzal. Z toho důvodu mi tam nastavil 200 CZK jakožto nejnižší možnou nastavitelnou částku. Zkusím si to přes infolinku ještě stáhnout na 1 CZK.

Ano. Vratka 5% by měla být 1/2 roku od dne podepsání smlouvy.
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků