GE kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 4. 6. 2014 22:15

Nula nejde. Když na tu položku v IB najdeš tak vpravo je help a tam se píse, ze musí byt větší než nula.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 6. 6. 2014 22:06

V IB jsem zjistil, že lze, podobně jako u KK Cetelem, dostávat na nový výpis alespoň upozornění na email. Zvládá to E-mail Servis společně s upozorněním na každé použití karty, které překročí 400 Kč, přijetím splátky, atd.

Na výše uvedené jsem se při zakládání KK na pobočce samozřejmě ptal. Bankéř však o službě E-mail servis nic nevěděl. Tvrdil mi, že nic takového neexistuje. :hm
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taki 7. 6. 2014 02:56

U KK Ge je možné nastavit zdarma upozornění na nový výpis i pomocí sms(sms servis).
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smajlik2 7. 6. 2014 08:38

IB pro KK GE dostanu taky zdarma a hned?
V GE aktuálně žádný účet nemám.
smajlik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod eR99 7. 6. 2014 11:05

Ano. Ke KK ti hned založí také IB. Prvně obdržíš pouze přihlašovací údaje (ID, heslo). IB je však plně použitelné až po obdržení aktivačního kódu, který mi přišel za dva dny od založení KK...
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 7. 6. 2014 14:37

Tak co už se někomu podařilo stávající KK převést na tu v akci? Sám jsem dnes navštívil pobočku, tam to nelze, tak jsem ještě nechával vzkaz na fcb a ať se ozvou..přinejhorším založí manželka, já si vezmu dodatkovou a stávající zruším..obrat 3 tisíce měsíčně jim dělat za 1% nebudu :-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franko_cz 7. 6. 2014 19:30

GE neumí převádět karty. Stará se musí zrušit a pak teprv žádat o novou.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 8. 6. 2014 12:02

Nechal jsem jim vzkaz na fcb..zítra se ozvou..když to nepůjde, tak si založí manželka :-) a já si vezmu dodatkovou kartu..a stávající ukončím....A ke konci září, kdy promo akce končí požádám o novou já..Tímto opět půjde do šuplíku Citi Life, protože nepřinese oproti GE žádný zázrak..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.roak 9. 6. 2014 06:49

omlouvám se
ale vracející karta by se mi docela hodila.
Jak je to u GE s poplatky za kartu a vedení kartového účtu
děkuju
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 9. 6. 2014 07:28

Nějaká rozpolcenost, ne? Před týdnem si psal ještě tohle... :hm

D.roak píše:No vratky mě vůbec nezajímají, jediné co bych použi je prodloužená záruka


Jinak bych řekl, že u GEMB běží aktuálně dvě různé akce na MoneyCard Plus, a to buď při útratě minimálně 3000 Kč je vedení napořád zdarma + 3 měsíce bezúročného období (vztahuje se asi i na výběry z bankomatů - ty jsou samozřejmě za poplatek) anebo 1 rok zdarma bez podmínek, poté vedení zpoplatněno + vrací o 4 % více z nákupů v obchodech s potravinami a čerpacích stanicích prvních 6 měsíců (extra bonus omezen na max. 500 Kč/měsíc).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod D.roak 9. 6. 2014 07:38

máš pravdu ale změna je život
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 10. 6. 2014 16:16

chci se jen zeptat jak to v GE jde jestli to neni tak složité jako v citibank čekat na kurýra a pak na definitivní stanovisko banky
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod myšpulín 10. 6. 2014 18:50

Dnes jsem se stavil na pobočce GE a už mám tu Moneycard plus, bez dokladů o příjmech mi během pár minut nabídli limit 75000, stačilo mi těch 50000 o které jsem si původně řekl.

Jen až doma mě napadlo, že jsem mohl pár dní počkat, aby mi vydržela ta akce +4 % až do vánoc. Ještě tam dojdu s manželkou pro dodatkovou kartu a budu jí muset proškolit kde používat GE a kde Citinu. :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 10. 6. 2014 18:52

a kde ta akce +4% je ? Nemůžu to najít.
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 10. 6. 2014 18:57

a kolik je max bonus, jenom 500.-? Tzn. obrat 12k?
slavo963
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků