GE kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 10. 6. 2014 19:05

iguka píše:a kde ta akce +4% je ? Nemůžu to najít.

Nikde, ale na pobočce to pracovnice věděla a v papírech to mám.
Přílohy
WP_20140610_001.jpg
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 6. 2014 19:11

Akce probíhá pouze na pobočkách, tisková zpráva byla publikovaná asi jenom na bankovnipoplatky.com: http://www.bankovnipoplatky.com/pet-pro ... afty-23413
Bonus +4 % na čerpacích stanicích a supermarketech je max. 500 Kč/měsíc a vrací prvních 6 měsíců, takže dosažitelný bonus 3000 Kč + standardní bene+ odměny.

Já si byl žádat včera na pobočce, ale chtěli potvrzení o příjmu/výpisy z BÚ na úvěrový rámec 20 tis., zatím výsledek nevím, měl jsem přislíben telefonát, prodavačka (v GE určitě nesedí poradkyně) se na to vy....a jak je v GE běžné (jinak infolimit nemám, Genius Gratis konto využívám minimálně, občas na NFC platby).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod myšpulín 10. 6. 2014 19:34

Jen doplním, že jsem doposud nic s GE neměl.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 10. 6. 2014 19:58

já u nich kreditku mám, ale půjdu ji zrušit, tak třeba mě novou akci slíbí také
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod refedr 10. 6. 2014 20:27

fremantle píše:Já si byl žádat včera na pobočce, ale chtěli potvrzení o příjmu/výpisy z BÚ na úvěrový rámec 20 tis., .....


GE přece dává KK do 50000,-Kč bez potvrzení u příjmu, tak bylo i u mě.
refedr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 6. 2014 20:30

No tak mě asi nedává. Ale v případě GE se nicméně nedivím...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 10. 6. 2014 20:43

GE to asi dělá podle generátoru náhodných čísel. Po mně chtěli na pobočce potvrzení o příjmu, i když jsem žádal o úvěrový rámec, pro který dle informací na webu nebylo potvrzení třeba. Poslal jsem je do Pihele, kreditku mně zamítli. Za 14 dní jsem dostal od Citi bez potvrzení příjmu kreditku na více než 3násobný úvěrový rámec, než jsem původně požadoval od té parodie na banku.

BTW jukněte do insolvenčního rejstříku, zcela namátkou vyhledejte nějaké jméno (třeba typicky české, jako Kotlár nebo Gábor). Vsadím se, že minimálně v 80% případů tam mezi věřiteli funguje právě GE.
Naposledy upravil Tomáš Marný dne 10. 6. 2014 20:46, celkově upraveno 1
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taki 10. 6. 2014 20:46

Dnes jsem to byl zařídit mamce. Má u nich Genius Gratis, který nepoužívá jako hlavní účet (nechodí jí tam příjem). Přesto přišla nabídka na předschválených 55tis. Na pobočce napřed 45tis. a nakonec schváleno 30. Předána dočasná karta. Pin do smsky dorazil ještě když jsme byli na pobočce. Hned jsem natankoval na samoobslužné čerpací stanici naftu do plné. Zajímavé bylo, že mi to tu kartu načetlo až napopátý zásun (předtím to psalo neplatná karta a pípalo to na mně). Už jsem to chtěl vzdát..
Naposledy upravil Taki dne 11. 6. 2014 08:50, celkově upraveno 1
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 6. 2014 07:10

refedr píše:
fremantle píše:Já si byl žádat včera na pobočce, ale chtěli potvrzení o příjmu/výpisy z BÚ na úvěrový rámec 20 tis., .....


GE přece dává KK do 50000,-Kč bez potvrzení u příjmu, tak bylo i u mě.

U mne taky :). 50 000 Kč na počkání, kartu mi dali hned na pobočce.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 11. 6. 2014 10:19

na chatu GEMoney mi paní napsala, že na akci 5% zpět, lze přejít i se stávající kreditkou.
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 11. 6. 2014 11:40

tak na pobočce mi řekli, že jedině starou zrušit a požádat si o novou, ale třeba v rámci retence to přehodí, tak jsem kartu vypověděl.
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 12. 6. 2014 14:25

Tak GEMB už má promo na navýšenou odměnu + 4 % zveřejněné i na webu: https://www.gemoney.cz/lide/karty/kredi ... -moneycard
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod myšpulín 12. 6. 2014 18:15

Nevíte jestli je možné u Agipu využít slevu 1 Kč na litr přes O2 výhody a s vratkou 7 %? Kombinace O2 slevy a platba Citi kreditkou normálně šla.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 12. 6. 2014 19:06

@myšpulín:
Jde to. Vyzkoušeno už dříve. Už jde nějaký ten pátek i načítat body na you&eni+beneplus, což dříve nešlo (resp. obsluha měla nařízeno kontrolovat očima platební kartu a když na ní viděla logo bene+, odmítla načíst body na you&eni. /já to řešil přelepením loga bene+ na platební kartě/)Jenom nevím jak je to teď, ale ještě tak před 1/4 rokem musela být pro načtení O2 slevy použita i bezkontaktní karta kontaktně (i se to psalo na webu O2, sic nepřesně, že slevu je možno použít jen s kontaktní kartou).
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 12. 6. 2014 19:12

Měla by jít použít i kombinace Sphere a you&eni s bene+
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků