Co PŘESNĚ Vám pomohlo?

Diskuze týkající se změny zaměstnání, právní a legislativní problematiky, zvyšování kvalifikace, studia v ČR i zahraničí

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod OS 26. 2. 2014 14:37

marvy: Jj, na to jsou i ekonom. studie. Hezčí lidé mají vyšší platy, tudíž lepší práci a snadněji si najdou i partnera.
OS
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 26. 2. 2014 16:20

to si čet na Novinkách ne?.Ano na hezčí lidi se dobře kouká,ale tak já raději zaměstnám když to přeženu schopnýho "hnusáka",kterej bude pro celou firmu přínosem. :-)) A nebylo by to nespravedlivý?,každej se narodí nějakej a příroda si nevybírá.Nevim proč by teda jen hezký lidi na tom byli líp.Jistě tak asistentka ředitele je jistě krásná a možná má i na to co dělá královskej plat. ;-) a já jako hnusák mam smůlu na obstojný místo.Nebo teda vzhled už ti automaticky určí i to na co máš? U pohovoru dají na vizáž?
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pocestny 26. 2. 2014 16:57

Jsem tu zpět po 4 dnech. Vidím, že jste stihli detailně probrat ženské :-) Jen se chci zeptat, co jsi již podniknul od 19.2., kdy jsi toto vlákno založil?
Pocestny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marvy 26. 2. 2014 17:49

Sou takový lidi, který se smějou někomu za jeho vzhled?.Doma mě tlučou do hlavy, že každej na každýho kašle. Přitom už od školky tě vychovávaj, že není hezký se někomu posmívat. :-) Já se nikdy neposmíval . :-l
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Elara 26. 2. 2014 18:21

Tak pozval sem na rande kámošku, což nevyšlo, ale bylo vidět, že nelhala. Vyřídil sem na pracáku možnost odborný stáže, placený právě pracákem (ale ta káča to úplně zvrtala, takže to mám jako slepej k houslím).

Jinak, díky počasí zase mohu cestovat, takže aspoň ten volný čas daruji cyklistice.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 26. 2. 2014 21:06

marvy: to si napsal ty. Ja mu treba muzu napsat svuj nazor, co presne by mel zmenit a tim i docilit treba zmeny ve svem zivote.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 26. 2. 2014 22:47

S474N jo tak takhle jo,pokud poradíš co dělat :-) dobrej názor.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod OS 5. 4. 2014 22:29

Elara: A nechceš se tady na to vykašlat a zkusit to např. v Anglii? Ale chtělo by to nějaké peníze do začátku, no.
OS
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alexpraha 7. 4. 2014 06:30

Co mi nejvíc pomohlo při zakládání kariéry? Jít ráno do práce a makat. Po škole jsem uměl úplné prd, a nejprve jsem se musel naučit svou práci, pak jak to chodí. A mzda je vždy za vykonanou práci a navíc firma musí být v zisku, aby to mělo smysl.
Jeden kamarád po VŠ nemohl najít práci, tak vzal úklid kanceláří, chodil s kýblem, utíral, že se z něj kouřilo, a z ničeho nic, do tří let byl manažerem této firmy. Pak už hledal manažerské místo ve svém oboru. Nedoporučuji to jako cestu k následování, ale pokud umíš makat, práci a kariéru si najdeš.
Anebo založ svou vlastní firmu.
alexpraha
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Joezbrna 7. 4. 2014 09:27

Jeden kamarád po VŠ nemohl najít práci, tak vzal úklid kanceláří, chodil s kýblem, utíral, že se z něj kouřilo, a z ničeho nic, do tří let byl manažerem této firmy.

McDonald? :mrgreen:
Joezbrna
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 7. 4. 2014 11:34

Alexi, mě *****í práce, mě *****ěj blbci, co si myslej, že nováček je hromosvod na jejich vlastní průsery :)
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 1. 7. 2014 09:55

já splňuju všechny tři kritéria uvedené v prvních postu díky xboxu1 a částečně dreamcastu, to byly takový spouštěče mýho úspěchu, za to jim velký dík
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 2. 7. 2014 08:06

Elara: proc mi to prijde, ze ty ses takovej ten ublizenej clovicek, co to ma vlastne na tom svete nejtezsi a porad jenom hledas duvody proc neco nemuze fungovat?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elara 2. 7. 2014 14:10

Možný to je, ale nevíš, jak neskutečně mě to sere.
Já nejsem Kolesa, který jen fňukal doma u kompu, já bych rád nějak se pohnul, ale nevím jak.

Třeba mám teď práci, ikdyž jen na rok, a naprosto vůbec mi to nejde, řeknou mi vrtej vrtákem desítkou, vezmu si osmičku... naprosto roztěkanej.

A kdyby to bylo jen o tom, že si poradím, abych to nedělal, tak už to nedělám.
*Lihovou fixu z natřeného plechu odstraníš brzdovou kapalinou, ale nezapomeň ji omýt vodou, protože by začala leptat i původní nátěr.
*Fleky od měděnky odstraníš 5mm tlustými plátky citronu, položenými na dané místo přes noc - odzkoušeno na oblečení.
Elara
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Žulda 2. 7. 2014 15:22

Dřív se neříkalo, že je člověk roztěkanej, ale že je na práci levej.
Žulda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků