Mít podíl z obratu MasterCard?

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomsyk45 4. 3. 2015 12:08

Zde jsem snad něco krom e-mailu zveřejňoval? NE! To že vy si něco najdete, je vaše věc, ale neopravňuje vás to zde zveřejňovat!

-- 4. 3. 2015 13:10 --

Klient ps píše:Pane Sýkoro, když jste tak odbojný a chcete něco ohlašovat, tak ohlásím já Vás. Na ČOI. Propagujete tu svou podnikatelskou činnost a nikde není uvedeno Vaše IČ.

Ohlašoval jsem příspěvek, jelikož s ním nesouhlasím. To je takový ten vykřičník u příspěvku zde na fóru.

-- 4. 3. 2015 13:14 --

A jak víte že musím mít ICO, když zatím nemám žádný příjem?
tomsyk45
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 3. 2015 12:16

:roll: :lol: :oboze ...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PetrAsch 4. 3. 2015 12:19

Já jsem sesumarizoval pouze veřejně dostupné informace, které jste VY SÁM publikoval.
Pokud Vám to vadí, tak si webovou stránku a facebookový profil zrušte.
PetrAsch
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Klient ps 4. 3. 2015 12:21

Pane Sýkoro, o tom zda musíte mít k podnikatelské činnosti IČ, i když z ní nemáte příjem, Vás poučí orgány státní správy.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod myšpulín 4. 3. 2015 12:47

tomsyk45 píše:
PetrAsch píše:Všechny údaje počínaje mobilem jsem vygoogloval.

Kdo vám dovolil zveřejňovat moje osobní údaje? Já teda ne! Tohle už je trochu moc. Dnes jsem to ohlásil!

Tomáš Marný píše:Kromě toho, že je namachrovanej, je ještě blbej... Na lampárně na nákladním nádraží mají z toho ohlášení jistě radost. A nezapomeň si postěžovat u Googlů.


:pozor :pozor :pozor
:mrgreen:
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 4. 3. 2015 12:54

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radecekh 4. 3. 2015 12:54

Až je mi ho líto. Myslel si, že si tu udělá reklamu a takhle to dopadlo. :-)
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 3. 2015 13:11

Normálně by mi ho už taky dávno bylo líto, ale to by nesměl vystupovat takhle. Za tohle si to jen zaslouží. Na druhou stranu, on si to pravděpodobně ani neuvědomuje, takže lítost a výčitky nejsou na místě.

Ale díky mu za pobavení. :D
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod franko_cz 4. 3. 2015 13:35

Skoro to ale zavání kyberšikanou. Nechápu, proč to admin po jeho prvním příspěvku nezamkl / nesmazal.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomsyk45 4. 3. 2015 13:42

Prosím administrátory o smazání tématu na této stránce a také na této adrese: viewtopic.php?f=1858&t=1229933 Děkuji moc. Všem se omlouvám, pokud jsem Vás nějak otravoval, nebo to bylo pro Vás nevhodné. To nebylo mým úmyslem. Nechci se s nikým hádat ani nikoho urážet, mám rád mír. :) Odcházím a své názory si nechávám pro sebe. Pokud někdo bude chtít kamarádsky pokecat, nebo mi s něčím poradit budu rád. A ještě jednou se omlouvám, chybami se člověk učí. Děkuji za pochopení. :)
tomsyk45
Návštěvník

Odeslat příspěvekod RR001 4. 3. 2015 13:58

Ja bych to naopak vubec nemazal a nechal to pouze jako memento pro pozdejsi navstevy.
Osobne jsem na toto tema narazil diky jedne diskuzi a koukam, ze situace okolo mlm je i vroce 2015 stale stejna.

PS: Lepsi "reklamu" na MLM jsem hodne dlouho nevidel.
RR001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Klient ps 4. 3. 2015 14:26

Prosím, nemazat. Ať si na panu Sýkorovi smlsne čoika, živnosťáček a asi i finančáček.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod RR001 4. 3. 2015 14:38

Jak se diky google najednou z uspesneho a sebevedomeho mladeho podnikatele stane pokorny muz, ktery se omlouva na vsechny strany a ma rad mir. Tohle vazne bude epicky dredik roku 2015.
RR001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Taki 4. 3. 2015 14:59

Myslím, že pracovníci ČOI, ŽÚ i FÚ tady asi moc neslídí. Proč by si přidělávali práci. To by musel být nějaký anonym..
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fikyyCZ 4. 3. 2015 15:16

lol, pobavilo :)
Drive jsem tu byl pod nickem Fikyyy
fikyyCZ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků