EON Variant

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Noxik 22. 5. 2015 17:50

Dneska mi postou prisla nabidka produktu EON Variant. Pry mam usetrit 10% za dodavku elektriny, ale smlouvu musim odeslat do 7 dnu. Mimochodem datum uvedene v dopise je 13.5., cili to doslo dost pozde.
Soucasti ma byt i cenik, ten se ovsem tyka jen ostatnich produktu. Dival se na to uz nekdo znaly, aby byl schopen rict, zda to ma cenu nebo ne? Podle smlouvy je to uvazek na 24 mesicu.
Ja tu nabidku absolutne nepochopil, tak bych rad slysel nazor nekoho zkusenejsiho.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rochus 23. 5. 2015 06:35

Zřejmě máte tohoto dodavatele EON.Ti velcí dodavatelé nad 50 tis.odběrných míst se preventivně bojí aby lidi neodcházeli za lepšími a výhodnějšími.Ti velcí používají i cílenou reklamu což stojí peníze ale aby něco pro odběratele tak výhodného poskytli to se mi nezdá.
Další info zasílám do SZ
Rochus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 23. 5. 2015 10:13

Noxik píše:Dneska mi postou prisla nabidka produktu EON Variant.

@ Rochus: Opravdu bystrý postřeh... Jiný by usoudil, že nabídka EON Variant bude od EEE.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rochus 23. 5. 2015 10:35

Na int. forech se obecně toho naplácá ne?Pane Marný
Rochus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jichaj 26. 5. 2015 12:26

http://ekonomika.eurozpravy.cz/ceska-republika/121535-chcete-levnejsi-elektrinu-podivejte-se-kolik-muzete-usetrit/
Závazek na 24měsíců..záleží na vás, jestli do toho jít, příští rok by cena měla jít ještě o chlup dolů..
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 26. 5. 2015 12:34

U E.ONu se podobné akce objevují celkem pravidelně, posledně šel třeba v prosinci sjednat tarif "Prémie Advent", taky šlo o fix na 24 měsíců, vloni pak třeba Jistota 36, kde byl fix do konce roku 2016 nebo mají i řadu "Jistota", kde je fix pořád na aktuální kalendářní rok...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod jareksv 26. 5. 2015 16:40

Take jsem tuto nabidku nechapal, ale myslim ze jsem nasel duvod proc lakaji lidi na slevu 10%.
Prectete si peclive navrh smlouvy clanek 3. pise se tam ze zakaznik je povinen uhradit 200kc za zaslani upominky v pripade neplaceni a co jeste vice je tam dany zavazek k tomu kdyz budete chtit odejit v dobe 24 mesicu tak jen po zaplaceni smluvni pokuty 3000kc.

Tomu rikam zpusob vydelavat penize. Kdy uz konecne manazeri techto spolecnosti prestanou myslet na svoje premie a prijdou s plnou transparentnosti u smluv pro zakazniky? Je me z toho spatne, ale asi maji priklad z nasich politiku.
Je me lito vsech co neumi cist mezi radky smlouvy a podepisou to a pak nebudou moci odejit jinam.
jareksv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Noxik 26. 5. 2015 16:48

Diky panove.
Inu cim vetsi bordel, tim vetsi zisky. Milion tarifu a vsechny o nicem. Jinak tu pokutu chapu, kdyz se clovek prihlasi na 24 mesicu, tak nemuze jen tak odejit.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.D 23. 6. 2016 22:29

Oživím toto téma, otec má tarif Variant 24, ale tvrdí, že nic nepodepsal.
Nikde nemůžu zjistit, do kdy má smlouvu a jaké jsou její podmínky. Myslel jsem, že když ho zaregistruju do webovýho portálu eon.cz, že to tam najdu, ale nějak to tam nemůžu dohledat. Jsou někde na webu dohledatelné podmínky tohoto tarifu, zejména pokuty apod.?
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 23. 6. 2016 23:07

Obávám se, že ne. Na webu nejde dohledat ani platnost smlouvy na dobu určitou. Naštěstí se mně podařilo najít smlouvu papírovou a zjistit, že minimálně 3 měsíce předem je nutno oznámit, že nemám zájem na dalším pokračování smlouvy.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.D 24. 6. 2016 05:27

Ty 3 měsíce jsou jediná věc, co jsem se dogoogloval.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 27. 6. 2016 18:28

Eon tyhle informace nesdeli ani pres telefon nebo mail, pry jen pisemne..
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 29. 6. 2016 09:25

EON, CEZ, RWE a dalsi velci -> ustavy pro choromyslne. Pokud nekdo mysli, ze u nich jakkoliv usetri, tak je u nich spravne :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eetd 11. 10. 2021 16:52

Karta se obrátila. V dubnu 2021 jsem na 2 roky zafixoval s ceníkem Variant produkt AKU pro distribuční sazbu D25d: VT 1672 Kč/MWh, NT 1487 Kč/MWh, paušál 90 Kč, ceny včetně DPH. A navíc bonus od doporučitele 1500 Kč (asi bez DPH), sleva co se prý objeví až na faktuře.
eetd
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ROlda78 11. 10. 2021 18:14

S474N píše:EON, CEZ, RWE a dalsi velci -> ustavy pro choromyslne. Pokud nekdo mysli, ze u nich jakkoliv usetri, tak je u nich spravne :mrgreen:
nic není černobílé a ti kdo zafixovali před rokem s ceníkem na míru (ČEZ) dnes určitě nejsou nespokojení
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků