2,5 tisíce za Premia kartu

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 18. 9. 2015 13:56

Tak jsem prošel schvalováním, koukám že v tom jejich správci financí mají některý hodně starý moje osobní údaje, získaný z nějaký akce 0% úrok někdy cca 7 let zpátky. Tak hlavně, že se během telefonátu ptali na vzdělání a rodinný stav.
Taky mě to nechtělo pustit při registraci, kdy PSČ bylo v jejich systému zadáno jako to prapůvodní, přestože se mě ptali na doručovací i trvalou adresu aktuální.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 18. 9. 2015 14:12

wit.cz píše:Díky za info. Je nějak omezena platnost těch poukázek? Nemohu to na czc najít přesně.

U mě to byl rok.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod bukowski79 24. 9. 2015 17:02

ahoj jen technická, s tímto jste problém neměli? cituji podmínky poskytnutí úvěru -
Opakované čerpání prostřednictvím platební karty, týdenní limit na výběr z ATM 5.000 Kč, týdenní
limit pro nákupy v obchodech 60.000 Kč (zahrnuje týdenní limit pro nákupy na internetu 3.000 Kč).

ten limit jste si nějak museli měnit při online platbě?

jinak vyřizování docela zvláštní, čekal bych profesionálnější přístup od tak velké firmy.

edit - tak dle info na stránkách premia karty by to jít mělo

Použití karty pro platby na internetu
Týdenní limit pro platby na internetu je nastavený na 3 000 Kč. O jeho dočasné zvýšení můžete kdykoli požádat pomocí online aplikace Správce financí nebo na zákaznické lince 848 300 300.
Díky maximálnímu zabezpečení si můžete navýšit internetový limit svojí karty trvale až na 10 000 Kč zavoláním na klientskou linku 848 300 300, nebo dočasně až do výše úvěrového rámce jednoduše sami na www.SpravceFinanci.cz nebo také telefonicky.
Naposledy upravil bukowski79 dne 24. 9. 2015 17:40, celkově upraveno 1
bukowski79
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod migrant 24. 9. 2015 17:29

Jelikoz jsem udelal jen jednu internetovou transakci ve vysi 2500 Kc, tak jsem limity nepotreboval menit.
migrant
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 9. 2015 17:30

za jak dlouho od schálení vám karta přišla? čekám od minulého týdne, už by tu mohla být :hm
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod migrant 24. 9. 2015 17:32

Asi tyden, bylo to rychle.
migrant
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aaischa 26. 9. 2015 11:44

kartu pak vypovídate formulářem zaslaným na adresu v hlavičce formuláře o výpovědi poštou ? nebo stačilo naskenovat a někam konkrétně poslat ?
dík
aaischa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misak2015 26. 9. 2015 12:02

Jenom neco k te karte. Kartou provedes platbu a dalsi mesic ti na tu kartu vrati 2500 kc. Ty si muzes vybrat dvema zpusoby - v hotovosti z bankomatu ( poplatek 80 kc ) nebo preposlat na svuj ucet ( poplatek 60 kc ) a pak muzes kartu zrusit. Jinak k poplatkum, kdyz kartu pouzijes zaplatis za ten dany mesic 49 kc, ale kdyz ti bude karta lezet doma a nebude na ni zadny pohyb - neplatis nic ! Takze kartu nemusis ani rusit - nepouzivas ji = nic neplatis . To vse mi bylo receno pri zrizovani karty, je potreba se ptat, kdyz neco nevim.
misak2015
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 26. 9. 2015 12:50

Už to tady dříve bylo, zatím je ta informace neověřená, ale poplatek za vedení se evidentně platí při jakémkoliv pohybu na úvěrovém účtu, tzn. i splátce, i když v tom měsíci kartu nepoužiješ na placení, takže ti v měsíci, kdy jen splatíš čerpanou částku naúčtují zas 49 Kč za vedení karty a tak pořád dookola, pokud splátku nepošleš vyšší o těch 49 Kč...

A zrušit ji chceme minimálně z důvodu, abychom mohli jít na druhé kolo a nafasovat další bonus... Nepoužívanou kreditku bych dlouhodobě určitě nedržel, oficiálně není nic o neúčtování poplatku nikde uváděno a neoficiální podmínky se můžou kdykoliv změnit.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 9. 2015 13:52

přišla mi od Home Creditu 1 Kč (karta ještě ne), asi ověření účtu, mám s tím něco dělat?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 26. 9. 2015 14:36

Ne, nic.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod imigrant 26. 9. 2015 14:50

Hlavně si tu 1Kč pak neposílej v neaktivním měsíci na kartu, nebo ti naúčtují poplatek 49 Kč, jak už se tu někomu stalo. :D

http://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic.php?f=326&t=1237810&p=10814912#p10814912
imigrant
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bond2 26. 9. 2015 17:00

aaischa píše:kartu pak vypovídate formulářem zaslaným na adresu v hlavičce formuláře o výpovědi poštou ? nebo stačilo naskenovat a někam konkrétně poslat ?
dík

Ve všední den jsem jel kolem sídla HC, tak jsem chtěl osobně předat papírovou výpověď. HC zabírá 3 patra budovy ve které sídlí více firem a před kterou hulí tak 20 lidí 8-) ...Do budovy nahoru vás nepustí, jen dole je telefon. Jakmile se dověděli, že jdu s výpovědí, bylo to jako kolovrátek "Není tady nikdo, kdo by mohl za vámi dolů ji převzít". A já "tak já vám ji vyvezu nahoru". "Ani tak tady není nikdo , kdo by mohl ji převzít". "To jste tam sám na 3 patrech ?" Asi 3 min jsme se dohadovali vo hov... 8-P tak jsem jim začal citovat podmínky "Výpovědní doba začíná doručením druhé straně, a já jsem vám to dnes osobně doručil, převezměte si to..." Nakonec jsem ji nechal dole na recepci. Zapsali si to do knihy pošty, ale ochota jak noha. Do telefonu mi tvrdili že stačí poslat emailem...ale telefonní nenahraná informace je ....
Poslal jsem pro jistotu na homecredit@homecredit.cz , info@homecredit.cz , potvrzení o přečtení přišlo z zakaznicka.pece@homecredit.cz. Uvidíme...
Naposledy upravil Bond2 dne 26. 9. 2015 17:08, celkově upraveno 1
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aaischa 26. 9. 2015 17:07

dikes, vyzkoušim poslat radši tedy taky všade .. holt sídlo HC je sídlo ďáblovo aspon co se týče vstřícnosti :...
aaischa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 30. 9. 2015 16:40

Karta mi konečně po skoro dvou týdnech dorazila. Zeptám se, nepokazím nic ve vztahu k bonusu tím, pokud zítra kartu aktivuji, koupím poukázky v czc, na kartu o den později pošlu 2500 a rovnou 49 za vedení?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků