2,5 tisíce za Premia kartu

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Saša jede 30. 9. 2015 17:40

No nevim, budes mit 49 Kc preplatek, protoze ti poplatek nauctuji az v dalsim mesici. A nekdo tu postoval podminky, podle kterych nelze preplatek pouzit v dalsim mesici na uhradu splatky.
viewtopic.php?p=10825788#p10825788
Saša jede
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 1. 10. 2015 11:11

Díky za tip na paralelní vlákno o jehož existenci jsem neměl poněti, celé jsem jej pročetl, tak jsem dokonale v obraze :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aaischa 2. 10. 2015 17:11

Prislo mi vyuctovani na plnou castku, zadnych 2.5tis, tu tedy zaplatim a nasledne v prubehu mesice mi na kartu vratej tech 2.5 ?
aaischa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saša jede 2. 10. 2015 18:19

Jestli jsi platil v czc.cz 2500 Kc a vice, tak jo.
Saša jede
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aaischa 2. 10. 2015 18:41

uz sem to dostudoval ve vedlejsim tematku, kdo paltil v srpnu bonus mu prisel az 22.9. takze to prijde asi nekdy v prubehu mesice, este si dystak cinknu na infolajnu.
aaischa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drtik0l 3. 10. 2015 10:54

Včera jsem zakládal a zapomněl jsem se zeptat, zda volají do zaměstnání kvůli potvrzení příjmu, tak nevím, zda mám informovat personální oddělení. Jak to bylo u vás?

Druhá věc, člověk má už těch účtů taky víc a plete se to, nahlásil jsem číslo účtu jiného, než kam mi chodí výplata, je to problém, jestli budou chtít výpis?
drtik0l
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aaischa 3. 10. 2015 11:03

je jedno jaky ucet das,
do prace nevolají. zatim jsem se nesetkal ze by nejaka banka treba i u hypoteky volala.. nejspis kdyz nepojmou podezreni tak to nikdo neresi, znam i par lidi co udeali falesne zamestnani aby jim pujcili protoze treba podnikaj a nikdo si nevšim..
aaischa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saša jede 9. 10. 2015 04:22

Vypovídal jste už někdo smlouvu? Zaslali jste naskenovanou výpověď emailem nebo normálně dopisem?
Saša jede
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 10. 10. 2015 21:55

Četl jsem tady na fóru, jak to někdo přinesl osobně :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sunshine reggae 11. 10. 2015 07:31

Osobně bych moc neušetřil, na pobočku daleko. Nedávno jsem vypovídal smlouvu o povinném ručení u HVP, přijali i naskenovanou výpověď zaslanou emailem, ovšem odpověděli emailem, že mám povinnost vrátit zelenou kartu a že ji mám zaslat na tu a tu adresu do Práglu, takže člověk zase neušetří za poštovné.
sunshine reggae
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 11. 10. 2015 07:44

tak jim napiš mail, že karta byla zničena... na výpověď to nemá vliv, ne?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sunshine reggae 11. 10. 2015 08:40

Asi jim pošlu emailem sken nové zelené karty od nové pojisťovny, aby uvěřili, že nemám potřebu používat jejich zelenou kartu.
sunshine reggae
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 12. 10. 2015 11:37

Jeste jsem se k tomu nedokopal... tak snad to udelam tenhle tyden, jen mam dotaz (nekoukal jsem na formulare) - jak velikej problem budu/bych mohl mit, kdyz:
a) To provedu kratce po zmene banky a tim padem uctu (tedy o me nebude nekolik let/mesicu zaznamu o mych prijmech)
b) Bych pro vse potreboval uvest prechodne bydliste (abych nejezdil pres kus republiky pro kartu atd)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 10. 2015 12:13

a) Nejsem si jist, že je to kvůli příjmům. Spíš bych to viděl tak, že je to kvůli uzavření smlouvy na dálku. Potřebují doklad o tom, že máš někde existující účet. Pokud si pamatuji, chtěli účet vedený minimálně 3 měsíce (nebo tak něco), ale jaký to bude znamenat problém, netuším.
b) S korespondenční adresou pracovat umí.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 12. 10. 2015 12:20

Myslím, že chtěli jen jeden výpis (pravděpodobně ne starší než 3 měsíce), tak IMHO nemají jak zjistit, jestli jak dlouho je veden účet. Jediné, co zmiňovali, tak myslím bylo, aby tam byl nějaký pohyb. Takže i pokud by to byl účet otevřený minulý měsíc a na něm byla jakákkoliv transakce, tak to stačí. Kvůli příjmům ho ale nepotřebují, samotné transakce nijak nestudují, já jsem dokládal výpis z transakčního účtu, na němž nemám žádné příjmy, jen to, co si sám přeposílám...
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků