2,5 tisíce za Premia kartu

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod suk 16. 10. 2015 13:19

tulum píše:@suk
tím to nebude, žádal jsem pro sestru a má taky prac. smlouvu na dobu určitou a bez problému schváleno. Zřejmě máš nějakého jiného "kostlivce" 8-)
Co treba by mohlo vadit? :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 16. 10. 2015 13:35

Třeba že ti FIO vypovědělo nepoužívaný kontokorent 8-) .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 16. 10. 2015 14:13

Nic takovyho nemam a nikdy jsem nemel :) . Za svuj zivot jsem mel jenom obycejnej ucet (zadnej kontokorent, zadna kreditka, zadny pujcky, hypoteky atd).
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 10. 2015 14:19

A v tom právě může být problém: žádná úvěrová historie.
Jeden z častých důvodů zamítnutí žádosti o úvěrový produkt.
anonymni

Odeslat příspěvekod fremantle 16. 10. 2015 14:23

No to možná bude ten problém... ;-) (I když že by to mělo vadit firmě jako Home Credit, přecejen jako nebankovka be čekalo, že bude mít v porfoliu i více rizikové klienty... Nejspíš teda kombinace více faktorů (stav, věk, bydliště atd. - které ti nikdo nikdy nesdělí, aby rozhodnutí nešlo napadnout třeba z diskriminačních důvodů - v kombinaci třeba s tou prací na dobu určitou), po vyhodnocení kterých jsi nepřekonal laťku potřebnou pro schválení.)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod ionah 16. 10. 2015 15:03

Tak mě to například zamítli proto, že jsem se jim prásknul, že právě marodím. Dokonce mi poslali písemné zdůvodnění :(
Už jsem ale zdravej a mám to :)
ionah
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EleGiggle 16. 10. 2015 18:14

Ahoj, chtel bych se zeptat nedavno jsem taky narazil na czc na tudle akci a asi jako ostatni jsem v tom hned videl tech 2500 :), tak jsem hned do toho uvrtal rodice, ted nam prisla smlouva ale ja tendle vecim totalne nerozumim rodice nevi ani jak zapnout pocitac natoz rozumet naky smlouve, vsude vidi podvody, treba v ty smlouve jak je tech 42 000 tak pak tam je najednou "celkova castka splatna spotrebitelem" 48 500 pak naky mesicni splatky 4% naky RPSN 33% .. co to znamena ?

Muj plan byl koupit ci na czc neco za 2600 a a pristi mesic si vyzvednout tech 2500 od nich a kartu pak zrusit a maximalne prodelat 200 treba , funguje to tak ?

a proc je ve smlouve napsano ze lze vypovedet do 14 co kdyz budu chtit vypoveedt za 2 mesice ?

a co znamena tadle veta vim z to tady nekdo psal ale furt to nechapu

Dohodli jsme se s Vámi, že do splátkového programu nákup na splátky bude automaticky zařazena první transakce ve výši minimálně 3.000 Kč, a to za podmínek uvedených v ustanovení
§2 Hlavy 6 úvěrových podmínek: NE

pokud by mi byl nekdo schopnej odpoved bylo by to super diky moc :)
EleGiggle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 16. 10. 2015 18:32

Pokud jsi již smlouvu podepsal, dal jsi tím najevo, že jí rozumíš, takže se ptáš poněkud pozdě...

Součástí smlouvy jsou i podmínky akce na 2500 Kč, kde máš napsané asi všechny odpovědi na své otázky, například i to, že pokud odstoupíš od smlouvy, tak tím ztrácíš nárok na bonus.

Tebou uvádené parametry úvěru tam musí být ze zákona, jsou to "standardní informace o spotřebitelském úvěru", kterým kreditní karta je...

Stejně tak pokud se smlouva odkazuje na úvěrové podmínky - ty jsou součástí smlouvy, nebrání ti nic si konkrétní ustanovení přečíst.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod EleGiggle 16. 10. 2015 19:49

nic jsem nepodepsal smlouva prisla na mail predtistena a podepisuje se elektronicky coz jsem jeste neudelal

a smlouvy bych zrusil az po tom co bych dostal ten bonus

1/ podepsal smlouvu
2/ nakoupil na czc
3/ ihned zaplatil z meho uctu treba z KB na ten jejich (proste vratil ti penize treba 3000)
4 pockal do konce dalsiho mesice kdy by meli pripsat tech 2500 jako bonus
5 vybral bonus
6 pozadal o ztuseni karty

rozumime si vubec jak to myslim ? Kappa
EleGiggle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 10. 2015 19:59

fremantle tomuhle určitě rozumí. Takto to v zásadě jde. Ovšem tys kladl i jiné otázky. Pokud na ně neznáš odpověď sám, jeví se mi jakýkoliv takovýto produkt pro tebe rizikový. Ve smlouvě není např. uvedeno, že ji lze vypovědět do 14 dnů - odstoupení od smlouvy a výpověď jsou termíny s různým významem.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 16. 10. 2015 20:40

EleGiggle píše:1/ podepsal smlouvu
2/ nakoupil na czc
3/ ihned zaplatil z meho uctu treba z KB na ten jejich (proste vratil ti penize treba 3000)
4 pockal do konce dalsiho mesice kdy by meli pripsat tech 2500 jako bonus
5 vybral bonus
6 pozadal o ztuseni karty

No vidíš, pokud víš, co máš dělat, tak nevidím důvod tvého zmatení... Pokud chceš kartu hned splatit (což nemusíš, když si jednoduše počkáš na výpis a uhradíš to podle něj v bezúročném období), tak počítej s tím, že ti pak bude účtován i poplatek za vedení.

Btw. výpověď je jednostranný akt, o zrušení není důvod "žádat".
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Fidelkastrol 16. 10. 2015 21:05

Zdarec,

nevíte náhodou, jak je to přesně s tím účtem...? Co když žádný nemám (respektive mám u eMB ale nevyužívám, už cca rok je stav 0 kč).. Pracuji, vydělávám cca 16tis ale peníze dostávám na ruku.. je to problém...? Díky za reakci ;-]
Fidelkastrol
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 16. 10. 2015 21:12

Údajně je třeba mít na výpisu nějaký pohyb, takže pokud tam není účtována žádná položka (ani kreditní úrok nebo poplatek za vedení účtu), pochybuji, že to bude k žádosti stačit.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod STSCHvojkoviceBrod 16. 10. 2015 21:14

EleGiggle píše:3/ ihned zaplatil z meho uctu treba z KB na ten jejich (proste vratil ti penize treba 3000)

Na jaké číslo účtu se to vlastně posílá?
STSCHvojkoviceBrod
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 16. 10. 2015 21:31

Číslo účtu pro splácení máš uvedeno ve smlouvě, jinak už v tomto vlákně uvedeno bylo... viewtopic.php?f=326&t=1237810&p=10829082#p10829082
fremantle
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků