2,5 tisíce za Premia kartu

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 26. 10. 2015 13:53

Meridius píše:Kdybych měl čekat na bonus až do konce prosince a kartu rušit až v lednu, tak to bych odstoupil od smlouvy raději.

Proč rušit kartu až v lednu? V pokud bonus připíšou před Vánocemi nebo i tesně po nich, tak se do konce prosince stihne poslat výpověď v pohodě.
Naposledy upravil Tomáš Marný dne 27. 10. 2015 07:33, celkově upraveno 1
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 07Petr 26. 10. 2015 14:18

Na druhou stranu je musím pochválit, zapomněl jsem ze srpna PIN ke této kartě a ted jsem si ho v hlasovém automatu po telefonu nastavil zdarma znovu, i když mají v ceníku za to sazbu 100,- Kč.
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 10. 2015 18:53

Tak mně už pomalu sejřej s těm jejich poukázkama. Na konci září prémiové Kč odečtou a za měsíc nestihnou ty poukázky poslat. grrr
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 26. 10. 2015 19:52

Taky už začínám pochybovat, že je stihnou doručit do konce měsíce, ač to mají v podmínkách...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod petrE70 27. 10. 2015 05:37

Taky začínám pochybovat co se týče vlastní premie za nákup na CZC. Nakoupil jsem 26.8 . Platbu zaůčtovali AŽ 9.9 nasledně byla karta splacena a do dnešního dne premie za kartu nikde. Je jasné že budu platit zbytečně poplatek za další měsíc pro jejich neschopnost dostát svým slibům.
petrE70
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 10. 2015 06:25

petrE70 píše:Taky začínám pochybovat co se týče vlastní premie za nákup na CZC. Nakoupil jsem 26.8 . Platbu zaůčtovali AŽ 9.9 nasledně byla karta splacena a do dnešního dne premie za kartu nikde. Je jasné že budu platit zbytečně poplatek za další měsíc pro jejich neschopnost dostát svým slibům.

Tak ji zatím "toč" na poště přes dobírky, měsíčně můžeš vytáhnout tisícovku, sice ve formě poukázek, ale třeba i do Tesca. Pozor, maximální týdenní nákup je 60 tisíc.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod knížepán 27. 10. 2015 07:33

Treba nebydli v Praglu, aby mel spravnou pobocku posty v dosahu.
knížepán
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 10. 2015 09:21

Jelikož ty poukázky nejsou schopni ani včas rozposílat (slibovali, že od poloviny měsíce, samozřejmě prémiové Kč strhávají hned na začátku a do dnešního dne neposlali ani tu pitomou zprávu, kdy poukázky doručí), bude nejlepší se na Premia kartu asi zvysoka vykálet...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 10. 2015 09:25

PatrikChrz píše: ... Pozor, maximální týdenní nákup je 60 tisíc.


Kde to píšou?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 10. 2015 09:26

V úvěrových podmínkách.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod jichaj 27. 10. 2015 09:35

PatrikChrz píše:Tak ji zatím "toč" na poště přes dobírky, měsíčně můžeš vytáhnout tisícovku, sice ve formě poukázek, ale třeba i do Tesca. Pozor, maximální týdenní nákup je 60 tisíc.


Podle toho co jsem slyšel z infolinky, není měsíční výše prémiových Kč omezená. Odkud máš ten limit 1000?
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 10. 2015 09:36

Mohl bys to uvést přesněji. Teď jsem je prolétl a opět jsem to nenašel. Stejně tak to, že by měli poukázky poslat do konce následujícího měsíce po stržení. Jsem nějakej slepej, jdu na to znovu.

-- 27. 10. 2015 10:39 --

Aha. To ale není limit pro získávání prémií (i když prakticky je), ale zřejmě maximální týdenní limit na kartě pro platby u obchodníků, který poskytují při uzavření smlouvy, a který jde nejspíš pak zvýšit. Konkrétní jednotlivec je omezen svým týdenním limitem, který se nejspíš rovná úvěrovému rámci.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 10. 2015 09:47

Týdenní limit pro platby u obchodníků je 60 tisíc Kč. Na vratky limit není, ale kvůli limitu jich nedostaneš víc než 600 Kč týdně...

Hlava 3. Čerpání revolvingového úvěru (dále jen „úvěr“ či „úvěr z karty“) píše:§ 4 V rámci úvěrového rámce Vám můžeme stanovit limity pro hotovostní a bezhotovostní čerpání úvěru, a to podle našich podmínek. Při určování limitů bude zohledněna Vaše platební morálka a plnění Vašich ostatních povinností. Stanovené limity pro hotovostní a bezhotovostní čerpání můžeme jednostranně měnit. O aktuální výši limitu pro hotovostní čerpání budete pravidelně informován(a) ve výpise a můžete ji zjistit také na naší zákaznické lince (v případě rozporu sdělených údajů má přednost výše limitu sdělená na zákaznické lince). Ke dni uzavření smlouvy je limit pro hotovostní čerpání 5 000 Kč týdně (v případě dočasné karty 0 Kč týdně), limit pro nákupy v obchodech 60 000 Kč týdně a v jeho rámci limit pro platby na internetu 3 000 Kč týdně s tím, že může být na základě Vaší žádosti dočasně zvýšen (v případě dočasné karty je limit pro platby na internetu 0 Kč týdně).
Naposledy upravil fremantle dne 27. 10. 2015 09:50, celkově upraveno 1
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 10. 2015 09:47

U těch poukázek asi dovozuješ ze závorky "(vždy sudý měsíc)", což lze přinejlepším vyložit tak, že budou v sudý měsíc odeslány. A navíc je to tam jen jako vysvětlivka, takže bych se obával, že si to vyloží, jak budou chtít - formulace v tomto směru není jednoznačná.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 10. 2015 09:50

drkarel píše:
PatrikChrz píše: ... Pozor, maximální týdenní nákup je 60 tisíc.


Kde to píšou?

Tvrdili mi to na infolince. Bez ohledu na to, jaký má člověk limit a jestli kartu i přebije, víc, než 60 tisíc týdně zaplatit nejde.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků