2,5 tisíce za Premia kartu

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod iguka 28. 10. 2015 14:23

kdepak se nám ty poukázky toulají? Včera jsem to zaurgoval !
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 28. 10. 2015 18:10

riper - Moc to nesleduju, ale odvolání akce jsem ještě nezaznamenal. Navíc tu někdo psal, že to takto jde, když Ti to schválí do konce měsíce (kdyby končili). Navíc myslím, že to snadno poznáš ještě před podpisem smlouvy - návrh smlouvy (v jednom souboru) obsahoval podmínky akce CZC. Soudím tedy, že když u návrhu smlouvy budou podmínky akce, pak jsi to stihl.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 28. 10. 2015 19:08

drkatel: tak bude taky volat operator, takze u toho se da snad preptat zda akce jeste plati a tim clovek dostava bonus. Nakonec voni vedi, ze to je lakadlo na tyhle lidi :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Roda 29. 10. 2015 00:18

Ve smlouvě je jasne napsane ze bonus 2500 vyplati pokud uskuteční nákup u czc do dvou měsíců od podepsání smlouvy.
Roda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qakk 29. 10. 2015 08:54

Ad převod přeplatku apod - v detailním menu karty zvolit "Zaslání peněz na účet" ;-) Pokud si necháte zaslat jenom to, co je přeplatek, tak to samozřejmě není úročený, převod je zdarma a nemusíte řešit poplatky za vrácení přeplatku apod :)
qakk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dk1844 29. 10. 2015 09:06

qakk píše:Ad převod přeplatku apod... Pokud si necháte zaslat jenom to, co je přeplatek, tak
to samozřejmě není úročený,

ano, to dava smysl
qakk píše:převod je zdarma

opravdu, tim jsi si jisty?
qakk píše:a nemusíte řešit poplatky za vrácení přeplatku apod :)

kdyz to klapne, tak ano, ale n x vedeni karty je stejne potreba zohlednit.
dk1844
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 07Petr 29. 10. 2015 09:13

iguka píše:kdepak se nám ty poukázky toulají? Včera jsem to zaurgoval !


Taky jsem zaurgoval emailem, jak poukázky, tak 2500,- Kč za nákup v CZC zúčtovaný v 09/2015. Ještě jsem nic nedostal, tak uvidíme, jestli je to zase sebranka, co nedodžuje vlastní pravidla.
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 29. 10. 2015 12:37

Jake poukazky?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod da--ve 29. 10. 2015 14:14

Za Premia Kc.
da--ve
Návštěvník

Odeslat příspěvekod da--ve 30. 10. 2015 14:37

Dnes dorazilo postou pisemne potvrzeni o prijmuti vypovedi datovane 28.10.2015 (asi makaji i ve statni svatek). Vypoved jsem posilal pouze naskenovanou emailem hned druhy den po pripsani bonusu tedy 23.10.2015.
da--ve
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 07Petr 30. 10. 2015 14:53

Tak mně ještě neposlali 2500,- Kč za platbu zaúčtovanou v 09/2015. Tak jsem to urgoval a napsali:
Obdrželi jsme od Vás email týkající se bonusu 2500 Kč s CZC.cz.Na jeho základě sdělujeme, že bonus připisujeme dle podmínek, koncem následujícího měsíce po zaúčtování platby.Vám tedy bude na kreditní kartu připsán 31.10.2015.

Tak uvidíme, ale výpověď už nestihnu dát. >:-(

@ nnnokiaE52: Tobě už ho připsali?
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 10. 2015 15:20

Zeptám se- jak se o ty poukázky žádá? Já jsem v "IB" nenašel kam kliknout. Nebo to půjde až po konci účetního období, kdy na ně vznikl nárok?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 30. 10. 2015 15:27

07Petr píše:...
@ nnnokiaE52: Tobě už ho připsali?

Kdepak, v týdnu jsem tam volal: odpověď "do konce měsíce", psal jsem stížnost: odpověď "do konce měsíce" ...
Je to banda cvičených opic, tak jako všude.
Jestli si odpoledne vzpomenu, tak si ještě jednou dneska zavolám, abych se pobavil na téma kdy je konec měsíce a jak to vidí s připsáním bonusu..
anonymni

Odeslat příspěvekod 07Petr 30. 10. 2015 16:34

PatrikChrz píše:Zeptám se- jak se o ty poukázky žádá? Já jsem v "IB" nenašel kam kliknout. Nebo to půjde až po konci účetního období, kdy na ně vznikl nárok?


O ně se nežádá, mají je posílat sami, a to 1x za 2 měsíce. Ve výpise za 09/2015, který mi poslali emailem dne 2.10.2015, mám uvedeno "Premia poukázky obdržíte do konce tohoto měsíce." Zaokrouhlují je na celé stokoruny dolů. Zbytek převádí do dalšího období. Do dnes nic nepřišlo, :grr: i když jsem to na začátku tohoto týdne emailem urgoval. Dnes je poslední den v měsíci, kdy chodí pošta a nic ve schránce nebylo, tak jdu podat reklamaci. ]:-<
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 30. 10. 2015 19:28

Aha, díky. Takže nejsou "personifikované", prostě stejnou poukázkou mohu zaplatit v Tescu jako v C&A?
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků