Úvěr na auto v AAA Auto

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Saša jede 28. 9. 2015 18:52

Ne.
Saša jede
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kubik88 28. 9. 2015 19:02

To si nejsem jistý vzhledem k tomu ze to započítávaji do jistiny
kubik88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 28. 9. 2015 19:31

PatrikChrz píše:Rozhodně bych ale v Áčkách auto nekupoval. Kolega z práce tam pracoval, a když občas vypraví,.... Navoněná bída, auta "opravená" jen tak, aby odjela ze vrat - a pak se začnou sypat. Svítící kontrolku airbagu opravili tak, že přeštípli drátek, například

+petison

A kde byste kupovali? Vaše autobazary jsou jistě poctivost sama, tak dejte tipy.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petison 28. 9. 2015 19:44

Tak např. http://www.auto-re.cz/ není špatnej bazar.Do áček může jít jen zoufalec.Kolega z práce tam před rokem kupoval auto.Když jsem se chytal za hlavu,tak tvrdil že mu dali záruku a nějaké další výhody.Po týdnu tam šel protože mu začala mlátit poloosa a vůbec se s ním nebavili.Tak dal auto do servisu a tam mu pak řekli že auto bylo bouraný a né zrovna málo.
petison
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saša jede 29. 9. 2015 13:11

kubik88 píše:To si nejsem jistý vzhledem k tomu ze to započítávaji do jistiny

Vzdyt prece m3541 jasne psal, ze ne.
Saša jede
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 9. 2015 13:16

Jack111 píše:
PatrikChrz píše:Rozhodně bych ale v Áčkách auto nekupoval. Kolega z práce tam pracoval, a když občas vypraví,.... Navoněná bída, auta "opravená" jen tak, aby odjela ze vrat - a pak se začnou sypat. Svítící kontrolku airbagu opravili tak, že přeštípli drátek, například

+petison

A kde byste kupovali? Vaše autobazary jsou jistě poctivost sama, tak dejte tipy.

Áčka mají tu smůlu, že jsou bazarem velkým s velkým obratem a tak není až takový problém najít ve svém okolí někoho, kdo s nimi má zkušenost, já mám to štěstí, že znám i někoho, kdo tam pracoval. Je možné, že takové věci, co tam (přetáčení tachometru, svařování 1 aut z několika, uštípnutí žárovky hlásící chybu airbagu,...) se dějí i jinde, jen se o tom člověk tak snadno nedozví. Já bych si po tom, co vím, auto z bazaru nekoupil a buď od někoho známého nebo nové.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 29. 9. 2015 15:56

Ty bys koupil novy auto? Co se s tebou stalo? Vzdyt to je jeden z nejnevyhodnejsich financnich kroku, kde cena hned po vyjeti ze salonu dost klesne.

Ja mam zese spatny zkusenosti prodeje mezi znamyma. Jeden tvrdi, ze o tom nevedel, druhej ze byl napalen. A protoze oprava byla levna, vztah zrovna nevzkveta.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saša jede 29. 9. 2015 17:25

Presne, kazdy se zbavuje auta, kdyz uz ma takove zavady, ze by se mu do toho nevyplatilo vrazet dalsi penize. S tim musi kupujici pocitat at uz kupuje z bazaru nebo od pribuzenstva.
Saša jede
Návštěvník

Odeslat příspěvekod refedr 29. 9. 2015 20:27

Mě to bude čekat za pár let a taky teď nevím, kde se dá sehnat dobrý ojetý auto s pravdivě poskytnutýma informacemi o jeho stavu a minulosti. To moje bylo kdysi dovezený ze SRN, ale známý už to nedělá. :-(
refedr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saša jede 30. 9. 2015 07:11

Saša jede
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ferda_sf 3. 11. 2015 13:24

Zdravím,
přesně toto vlákno jsem hledal.
Už skoro rok hledám auto, momentálně je jedno které by vše splňovalo v AAA.
Mám na něj peníze včetně rezervy na opravy v hotovosti. Ale pokud je možné abych k tomu využil i slevu v mém případě možná až 50 000,- určitě stojí za zvážení.
Ještě zdaleka nekupuji, ptám se spíše dobudoucna.
Když tedy koupím auto, zvolím možnost úvěru aspoň nějakého menšího na rok.
Druhý den příjdu s písemným odstoupením od smlouvy, s tím že společnosti jsem ochoten zaplatit dříve dohodnutý úvěr.
Takto je to možné udělat?
Mohl bych se zeptat, jaké rizika, komplikace a souvislosti s tímto souvisí?

U auta si toto pravděpodobně nedovolím udělat, ale jak tu někdo psal ohledně třeba televize bych byl ochoten to i zkusit.
ferda_sf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 11. 2015 14:22

Tak jestli máš auto vyhlédnuté na webu AAA, tak si nejdříve zjisti, zda to auto vůbec existuje.. Ačka jsou v tomhle parchanti, dost často to bývá pouze lákadlo.
anonymni

Odeslat příspěvekod ferda_sf 3. 11. 2015 14:28

Ano samozřejmě, na auto se půjdu podívat. Pak ověřit historii a tachnika s sebou.
Teď mi jde jen o to vypovězení úvěru.
ferda_sf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod da--ve 3. 11. 2015 15:50

Od uverove smlouvy musis odstoupit u uverove spolecnosti, ktera uver poskytla, AAA je pouze zprostredkovatel uveru a prodejce auta, nikoliv poskytovatel uveru.
da--ve
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ferda_sf 3. 11. 2015 16:58

Tomu rozumím, ale předpokládám že největší položka bude u AAA poplatek za zprostředkování úvěru nebo něco podobnýho... Tyto peníze mi vrátí, jsou rozloženy do splátek nebo jak?
ferda_sf
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků