Lze ušetřit na dálniční známce 2016?

Praktické informace pro dovolenou v jakémkoli ročním období. Jezdíte autem, autobusem nebo letecky? Tipy pro volný čas

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DirtyKing 25. 11. 2015 04:11

Díky za info, takže ji koupím v Albertu. Neví někdo, jestli už v Albertu ty známky mají, když jsou v aktuálním letáku?

// Tak odpovím si sám, už ji mám doma :-)
DirtyKing
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 25. 11. 2015 13:53

Tak se ještě podívej, jestli je pravá, protože vždycky se prodávaly až od 1. prosince a letos tomu nemá být jinak...
Naposledy upravil Tomáš Marný dne 25. 11. 2015 20:51, celkově upraveno 1
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 25. 11. 2015 16:47

franko_cz píše:
paty07 píše:Šla by použít citi shell? Sice píší, že 5 % je z pohonných hmot, ale jak to kreditka pozná?

Šla by použít, ale až od prosince, kdy se vratka 5% vztahuje nově i na jiné nákupy než PHM. Taky si jí tam budu pořizovat, dříve jsem jí kupoval u Agipus bene+.


to znamena ze 5% bude platit na vsechno zbozi u shell? pisou to nekde? nebo jak to vis?. na rok zdarma citi shell nedavaji?
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 25. 11. 2015 16:53

Už platí. Podívej se do aktuálního programu výhod pro Citi kreditní karty.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod marvy 25. 11. 2015 18:55

mas recht,stahnul sem si ho v pdf.diky.skoda ze tam neni bonus rok zdarma.mozna kdyz je za poplatek tak by mi ji schvalili.uspora za hnusnej fuelsave 95
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod DirtyKing 25. 11. 2015 20:05

Tomáš Marný: Lžeš. Téměř každý rok jsou v prodeji o pár dnů dříve. Od 1.12. začíná akorát jejich platnost a zároveň je to krajní datum, kdy musejí být k dispozici.
DirtyKing
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 25. 11. 2015 20:54

Dej si pár facek, debile, a o lhaní vykládej svýmu fotrovi. Dálniční známky na další rok se nikdy neprodávaly před 1.12., ale chápu, žes je na svýho kačera na provázku nikdy nepotřeboval.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 11. 2015 21:15

A jejda, íkvák už zase neporozuměl psanému slovu a zaměňuje začátek platnosti a začátek prodeje a ještě tu napadá ty chytřejší. V Albertu je maj, zde: http://www.mtx.cz/prodej-dalnicnich-znamek je maj (pravda, trochu ve větším množství), na poště zřejmě taky https://www.ceskaposta.cz/-/ceska-posta ... a-rok-2016 ... a 1.12. v mém časoprostoru není.

To je zase dneska frustrovanej ... cetelem, dálnice ...
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod DirtyKing 25. 11. 2015 21:52

Lidem s IQ tykve by se měl zakázat vstup na diskusní fóra, zvláště když nedokáží pochopit ani primitivní psaný text. Nepamatuji si sice, že bych známky v předešlých letech kupoval tak brzy, ale běžně kolem 29-30.11 jsem je už měl koupené.
DirtyKing
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 26. 11. 2015 08:48

Tak jsem si tu známku v Albertu koupil. Ale nic moc, myslel jsem, že k tomu dávají ty 3 pixly, místo toho dávají vybrat jen jednu ze tří, jsou to rozmrazovač, silikonový olej a něco na palubní desku. Kdybych to věděl, tak se na to vykašlu.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 26. 11. 2015 13:54

dneska koupeno v albertě na chodově a taky na výběr jen 1 věc, ještě tam mají akci, že dávají slevu 10% na další nákup při současném nákupu nad 800, ale to jsem nedostal, prý se to při nákupu známek nedává, tak aby s tím někdo nepočítal
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod xls 26. 11. 2015 14:52

U nás převzal Albert bývalý Interspar. Nikdy to nebylo nic moc, ale teď je to ukázková bída, nikde ani noha, u pokladen dlouhý fronty, protože jsou skoro všechny zavřený, personál o té akci neměl ani páru. Už aby zkrachovali a spolu s Tescem odtáhli, když nejsou schopný to provozovat.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Lexx 26. 11. 2015 14:56

Třeba nelže, třeba se jen mýlí, vy s tím naděláte :-P
Lexx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 2. 12. 2015 13:26

na MOLu s FIO kartou celý prosinec vrací 5% i při nákupu DZ
Moucha
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 2. 12. 2015 13:49

DirtyKing píše:Lidem s IQ tykve by se měl zakázat vstup na diskusní fóra

A kde bys potom diskutoval :hm ?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků