Výběr kuchyňského dřez

Vybavení interiérů i venkovní doplňky, nábytek

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod CrazyB0y 21. 4. 2016 15:57

Zdravím! Začal jsem renovovat kuchyň a schází mi pořídit nějaký kuchyňský dřez.

CENSORED



Máte někdo, prosím, nějaký dobrý tip?
CrazyB0y
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 21. 4. 2016 17:47

Kontakt u toho prvního (franke): TRENDO s.r.o., Bohdanečská 192 Pardubice 53002
Kontakt u toho druhého (trendo):TRENDO s.r.o. Bohdanečská 192, 530 09 Pardubice 9 - Trnová
Takže doufám, že Patrik nebo někdo jiný ty SAPM odkazy odstraní. A ostatní si zapište, že TRENDO nebrat, téměř jistě má TRENDO nekvallitní výrobky, ať se tyto nekvalitní výrobky prodávají pod názvem trendo, nebo franke.
Vycházím z toho, že jinak by si zaplatili reklamu.
Mimochodem druhý příspěvek a druhý spam?
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod CrazyB0y 22. 4. 2016 09:43

Týjo libole , tys asi vystudoval vysokou, co? :-D
CrazyB0y
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 22. 4. 2016 10:03

Franke je celkem renomovaný výrobce tohoto sortimentu, ale jejich ofic. web je http://www.franke.com/countries/cz/cs/home.html a přehled autorizovaných prodejců mají zde: http://www.franke.com/kitchensystems/cz ... chody.html

Celkem nepřekvapivě tam trendo.cz a eshop-franke.cz chybí. Prodejci, co má web tvářící se jako ofic. web Franke a přitom není ani autorizovaný prodejce bych se obloukem vyhnul, v případě samotných produktů Franke k tomu ale nevidím důvod.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Smurfik 22. 4. 2016 10:37

CrazyB0y 21.4.2016, 14:26:
CrazyB0y píše:Musím se také pochlubit! :-D koupil jsem si velice luxusní dřez Franke přímo přes jejich novej eshop s prodlouženou zárukou :-). Je to masivní nerezová bestie Largo Workcenter :-D myslím, že návštěvy budou rudnout závistí :P. Manželka jásá :-D. Kdyžtak se dá sehnat i tady. Kdyby s nim bylo někdy něco v nepořádku, tak dám vědět... časem přiložim možná i nějaký foto ;-)

Tak nevím, koupil jsi ho teda nebo pořád vybíráš?
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 4. 2016 13:17

Já mám Franke dřez a vodovodní baterii a NIKDY více. U baterie mi už dvakrát praskla hlavice - ono se to tváří jako kov, ale ve skutečnosti je to jen pokovený plast. Rodiče už baterii také nemají, něco jim prasklo v té hlavní části - nevím co, byl jsem zrovna na dovolené, když jsem se vrátil, už měli jinou - nějakou co jim namontoval takový ten havarijní servis a mají ji dodnes.
Na "superdesign" dřezu se usazují nečistoty a jdou velmi špatně odstraňovat. Jako v prodejně vypadá "textura" hezky, ale lepší by byl hladký.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LoneSniper 3. 5. 2016 14:01

Máte prosím někdo zkušenost s censored? Na heurece mi to vyplivlo jako jeden z nejlevnější shopů...
LoneSniper
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Franklin 3. 5. 2016 14:19

SPAM, prosím, smažte to, LoneSniper má 100% reklamních příspěvků.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod roncek17 30. 3. 2018 12:01

Ahoj když jsme se stěhovali s bytu na barák tak jsme taky řešili dřez, kupovali jsme myslím zde ***reklama odstraneno*** mají solidní výběr a doprava byla taky co si pamatuju zdarma. Každopádně doporučím spíš granitový než keramický, ten je hodně náchylný na vlhkost a taky křehčí. Doufám že jsem pomoh. Ron :-D ;-)
roncek17
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirinovacek 16. 1. 2020 15:32

Co je lepší - dřez z marketu UniHobby, Baumax, OBI atd.. kam si dojedu autem a vidím to? Nebo má někdo dobré zkušenosti s koupí po netu? Nechcem s manželkou do nového narvat moc peněz, takže tak do 2-3 tis...

Dík! :tleskani
jirinovacek
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků