mSpoření

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod paty07 11. 6. 2015 23:11

Dneska jsem šel vypovídat komplet všechno. Na internetu jsem si vytisknul výpoveď s vyplněnými údaji a určil místo podání výpovědi. Dojdu tam, chlápek na mě koukal ja zjara, kde jsem tohle našel. Pak něco ťukal do PC, řekl, že mě nemůže najít v systému a jestli jsem to už náhodou někde nevypovídal. Výpověď si převzal, to bude komedie než se ten účet zruší :D
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 12. 6. 2015 09:33

paty07 píše:to bude komedie než se ten účet zruší :D
Nic jiného od komediantské banky asi čekat nemůžeš. :-)
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod khonsun 12. 6. 2015 10:34

Zridit by IB, zrusit jen by tlf. Navod pro napr. sluchove hendikepovane jsem nenasel. Velmi vstricne k hendikepovanym; moc to asi v souladu se zakonem/moralkou neni, ac vezmu v potaz, ze jde o nizkonakladovku. Respekt. prave proto. Temer jiste by banka komediantu minimalne toto mela osetreno.
khonsun
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 13. 6. 2015 21:55

paty07 píše:Dneska jsem šel vypovídat komplet všechno. Na internetu jsem si vytisknul výpoveď s vyplněnými údaji a určil místo podání výpovědi.


Hoď nám sem odkaz, prosím.

Edit: Nalezeno, Google najde všechno
http://www.mbank.cz/informace-k-produkt ... louvy.html
Jsem zvědavý, jak to půjde, jejich skvělý systém mi dal datum platnosti občanky do 31. 12. 1899. Snad z toho nebude záminka pro odmítnutí výpovědi.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 14. 6. 2015 11:37

Díval jsem se na ten odkaz a zaujala mne tam věta "Při podání formuláře na obchodním místě mBank bude podpis zdarma ověřen zaměstnancem mBank.". To mi něco uniklo a už na těch jejích obchodních místech pracují zaměstnanci mBank? Doposud jsem si myslel, že tam nejsou zaměstnanci mBank, ale nějaké firmy která pro tuto banku pracuje.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod guru jára 14. 6. 2015 17:01

Tobe toho unika vic. ;-)
guru jára
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod XRPD 19. 8. 2016 20:16

přijde nějaký Mrusnok, myslí si, že objevil něco nového >:-( . Je tady pár měsíců, jiní mnoho let a vědí jak to chodí. Byla už řada institucí co to utla po masivní rozšíření :-\ , protože to tady čtou stovky lidí...jinak mSpoření je mrtvé
XRPD
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků