Kreditní karta Citibank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 22. 8. 2016 09:28

dlouhy.dejw píše:...Jinak u KK Aukro nikde nevidím vedení na 1. rok zdarma, předpokládám, že není, může někdo potvrdit?

Nikde to napsané není, ale poplatek se neplatí, i když mi karta leží v šuplíku.
nnnokiaE52
Diskutér

Odeslat příspěvekod Prologer 22. 8. 2016 10:07

Já čerpal 1500Kč (tak před 2-3 týdny) na převedené Citi-RB Mall a v pohodě.
Prologer
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 22. 8. 2016 12:56

Zajímavé, docela bych tomu věřil, kvalita operátorů na zákaznických linkách stojí za .... ehm. Jak budu mít volněji, zkusím na linku zavolat, zda půjde připsat další tisícovka. U mne se jedná o origo RB Mall, ne o migrovanou Citi Mall, tak možná tohle hraje roli.
Taky mne napadá, že se mohly změnit pravidla, jak je to dávno, co ti to šlo?
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 22. 8. 2016 13:15

Ja jsem ted nedavno take cerpal 3000 na moji RB MALL, vecer overim kdy to bylo ...
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod Korzaik 22. 8. 2016 13:56

Já 10.8 čerpal 2500. Takže by musela proběhnout změna.
Korzaik
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 22. 8. 2016 15:16

Rád bych věřil tomu, že šlo jen o nezkušeného operátora.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 22. 8. 2016 15:18

Dnes zadan pozadavek na 3000Kc a bez problemu.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 22. 8. 2016 15:55

Tak jsem právě nechal převést zbytek bonusů a šlo to. Otázka je, zda byl první operátor nezkušený, nebo jen dříve proškolený na nová pravidla, od teď připisuji bonusy hned, jak to půjde, infolinka je zdarma, takže s tím žádný výdaje nejsou.
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 23. 8. 2016 17:21

Po migraci k RB (a vydání nové karty) hlásali rok vedení zdarma. Je na tom něco pravdy (true/false) ?

-- 23. 8. 2016 18:25 --

Po migraci k RB (a vydání nové karty) hlásali rok vedení zdarma. Je na tom něco pravdy (true/false) ?
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod osobne2 23. 8. 2016 19:14

Mozna jen do konce roku zdarma ne?
osobne2
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 23. 8. 2016 19:56

Koukám se do letáku nazvaného "Průvodce převodem", který posílají k nové kartě. Jediné,co tam píší je do konce roku zdarma SMS info o transakcích. Nespletl jsi to?
dlouhy.dejw
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pavelxz 24. 8. 2016 07:11

Přemýšlí někdo v té Rajfce? Zúčtovací období Citi karty jsem měl vždycky 19.-20. Od Rajfky mně přišlo, že převod kreditní karty Citi na RB se uskuteční k 21.8. V sobotu 20.8. ráno mně přišlo avízo o zůstatku CB. V sobotu 20.8. večer jsem kartou Citi normálně platil. V neděli se aktivovala karta RB a deaktivovala karta Citi. Včera (v úterý) mi přišla SMS "zaznamenali jsme že pro platbu byla použita vaše původní Citi karta, která již není aktivní... již to nikdy nedělejte :-)". Zjevně se to týká té sobotní platby. To jim nedošlo, že když uzávěrka výpisu je 20. a převod karty je k 21., že jim tam bude ten jeden den lítat?
Pavelxz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xls 24. 8. 2016 13:22

Za tenhle *****ík si banky můžou sami způsobem zavedení nových funkcí. Pokud někdo platí bezdotykově off-line, tak to bude moci dělat tou starou Citi ještě po pár měsících (letech), protože ta se bude do data platnosti tvářit, že je všechno OK.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Franklin 24. 8. 2016 14:06

LOL... "již to nikdy nedělejte" :mrgreen: Válím se tu smíchy. :mrgreen:
Už vím, s čím si budu v září hrát. :mrgreen:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 8. 2016 14:45

Možná blbá otázka: A nevyřešilo by se to (částečně), kdyby tu starou kartu blokli? Nová RB karta má (pochopitelně) jiné číslo.
drkarel
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka