Peníze z kreditní karty co nejlevněji

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod honzazbohnic 11. 11. 2016 18:56

Prosím o radu, jak dostat co nejlevněji peníze z kreditní karty v bezúročném období. Zatím nejlevněji se jeví dobírka Balíku na poštu přes Českou poštu za 161 korun. S tím je ale spojené běhání na poštu. Nemáte, prosím, lepší tip. Děkuji
honzazbohnic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 11. 11. 2016 19:21

Záleží u jaké... Třeba u Sberbank CZ to jde i zdarma převodem na účet, u GE výběrem z bankomatu taky zdarma. Některé pak mají výběry z bankomatů za hubičku (ČSOB 50 Kč, ČS taky nějak podobně). U všech vyjmenovaných spadá hotovostní čerpání do bezúročného období.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Thom 11. 11. 2016 20:43

Doplním - u ČS to jde poslat na účet pomocí bankomatu, za 5 Kč.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod SocPredator 11. 11. 2016 21:15

Dobírka za 161 Kč? A proč si hned posílat kovadlinu?
Cashback, ten je za 0 Kč
:D
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 11. 11. 2016 21:29

Ne všude (u UCB tuším 19 Kč)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod honzazbohnic 11. 11. 2016 21:52

Dobírka za 161 korun získá 50000, na to asi Cashback nestačí.
honzazbohnic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radecekh 12. 11. 2016 06:28

A přitom by stačilo napsat dotaz, jak co nejlevněji vybrat X korun z konkrétní kreditky. Takhle nutíte lidi odpovídat na to, co slyšet nechcete a naprosto zbytečně je okrádáte o jejich čas, který tomu v dobré víře věnují.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 12. 11. 2016 07:21

Honzo z ústavu, položíš blbej dotaz a pak se ještě čílíš. Kdybys pořádně četl, co napsal SocPredator, vytušil bys, že i ta dobírka se dá poslat levněji. Ale ono ti dost možná ani nejde o to, dostat z kreditky hotovost, ale kreditku protočit kvůli bonusům. Bez ohledu na motivaci na oboje platí rada "Hledej, Šmudlo." Možnosti, jak tak učinit, jsou zde popsány poměrně podrobně a několikrát. Zjevně jsi se ani nepodíval do vlákna Česká pošta, jinak bys tu neplácal něco o dobírce za 161,-.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 11. 2016 07:22

honzazbohnic píše:Dobírka za 161 korun získá 50000, na to asi Cashback nestačí.

Proč 161? Doporučený dopis na dobírku na 50 000 Kč stojí 90 Kč
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 11. 2016 08:32

Já to udělal jednou v Alze.cz tak, že jsem si koupil foťák za 48 000 Kč ( limit kreditky 50 tis Kč), zaplatil Mall kreditní kartou s bonusem 2% a za chvilku jsem šel zboží vrátit a dostal vyplaceno 48 000 Kč. Obratem se tyto peníze vložil v Raiffeisenbank v hotovosti na svou kreditní kartu a 960 Kč bylo v kapse.
Jsem zvědavý, jak dlouho Raiffeisebank vydrží ty 2% z obratu na kartě?
anonymni

Odeslat příspěvekod osobne2 12. 11. 2016 10:23

Tak to je ale pěkná sviňárna, kamaráde. :roll:
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod S474N 12. 11. 2016 12:00

Dost zde chybi, o jakou kreditni kartu jde. Protoze jsou zpusoby a potom i "zpusoby", vzdy podle karty, ze ktere je potreba penize dostat.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honzazbohnic 12. 11. 2016 20:05

PatrikChrz píše:Proč 161? Doporučený dopis na dobírku na 50 000 Kč stojí 90 Kč


Super, děkuji moc! Nedošlo mi, že lze takto posílat doporučený dopis.

Jedná se o karty Cetelem, Premia, Essox a býv. Citibank. Děkuji všem za inspiraci a odpovědi...

Pro radecekh & drkarel: Nečílím se, jen odpovídám velmi stručně O:-) jo a blbej dotaz je jen ten, který nebyl položen 8-) Já dotaz pokládal co nejobecněji, abych to celé "neomezil" jen jedním směrem. Krásný večer...
honzazbohnic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 11. 2016 12:53

Ještě si pořiď zákaznickou kartu České pošty, budeš mít na každou zásilku nejméně 1 Kč slevu. A jednou měsíčně si 40 Kč vrátí Equa, když si dobírku necháš poslat tam a uvedeš variabilní symbol 111
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fantucci 14. 11. 2016 15:51

kamarad.michal píše:Já to udělal jednou v Alze.cz tak, že jsem si koupil foťák za 48 000 Kč ( limit kreditky 50 tis Kč), zaplatil Mall kreditní kartou s bonusem 2% a za chvilku jsem šel zboží vrátit a dostal vyplaceno 48 000 Kč. Obratem se tyto peníze vložil v Raiffeisenbank v hotovosti na svou kreditní kartu a 960 Kč bylo v kapse.
...


i tací žijí mezi námi...
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků