vynucení určení otcovství přes otce "ploditele"?

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 10. 4. 2015 06:39

myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 10. 4. 2015 06:49

Jo, taky jsem si toho už všiml, budu tyto účty sledovat, uvidíme, co se z toho vyvine. Při první reklamě dostanou banána :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 4. 2015 07:17

Ale snaží se to dělat sofistikovaně, vygooglením lze zjistit, že ty nicky si zaregistrovali na vícero diskusních fórech i sociálních sítích (resp. profily s těmito "jmény") - všechno v březnu letošního roku...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod myšpulín 10. 4. 2015 14:10

A nepíší náhodou ze stejné IP?

Ještě mě napadlo, jestli to není nějaký výsledek kurzů práce na PC, "dnešní úkol je zaregistrovat se na nějakém diskuzním fóru a připojit svůj příspěvek ke stávající diskuzi". :D
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 10. 4. 2015 14:25

To mě taky napadlo, několik registrací ženských jmen a pod každým několik naprosto bezcenných komentářů - na nějaké obchodní akademii mají hodinu počítačů :-)
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 4. 2015 14:40

To jim pak paní učitelka dala jako zadání zajímavý výběr diskusních fór...
modrykonik.cz, doktorka.cz, emimino.cz, babinet.cz, stastnezeny.cz a FinExpert :lol:
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod eLzyx 6. 11. 2016 22:01

Drejkaa píše:No jo, tak mohl napsat jak to dopadlo, kdyby nás to potkalo, nemuseli by jsme se už vyptávat :)

náhodou jsem při prohledávání svých příspěvků narazil opět na tohle téma ... pokud tě to ještě zajímá, tak tomu domnělému dědovi umožnili odběr bližší místě bydliště. Jestli je, či není dědečkem se nedozvěděl a asi ani nechce.
eLzyx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 12. 11. 2016 12:16

A to je podle jakeho paragrafu, ze se musi podrobovat na misto sveho zletileho syna tomuto zkoumani?

Co z toho nakonec plyne pro ten OSPOD? Ze az bude dedictvi, tak to schramstne tento vnoucek?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 12. 11. 2016 16:06

Tak jeho zletily syn je nezvestny ne? Soud musi hajit zajmy ditete, nemuze-li urcit otcovstvi z DNA pravdepodobneho otce, tak hleda dalsi mozny dukazni prostredek, treba DNA pravdepodobneho dedy.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod Mrusnok 12. 11. 2016 16:15

Jo osobne2 má pravdu:

§ 127 odst. 4 občanského soudního řádu:
"Účastníkovi, popřípadě i někomu jinému, může předseda senátu uložit, aby se dostavil ke znalci, předložil mu potřebné předměty, podal mu nutná vysvětlení, podrobil se lékařskému vyšetření, popřípadě zkoušce krve, anebo aby něco vykonal nebo snášel, jestliže to je k podání znaleckého posudku třeba."
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 14. 11. 2016 18:28

Neznam zpameti Osr. Tak to je dobre, to muze prezkouset i hbitost spermii? Spada pod lekarske vysetreni i odber DNA? Kde a jak je zajisteno, ze se nestane soucasti centralni smirovaci databaze? Lze namitnout podjatpst znalce a zadat jineho?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrusnok 14. 11. 2016 20:47

Taky neznám osř zpaměti. Nevím. Ano. Nevím. Ano, lze.
Podstatné není dluhy splatit, ale spíš to je být schopen splácet.
Mrusnok
Nadšenec

Odeslat příspěvekod osobne2 15. 11. 2016 12:27

Tak záleží, jak je to DNA odebráno. Např. v trestním řízení to provádí kriminalistický technik pomocí bukálních stěrů z vnitřních stran tváří z úst, ale zjišťuje se pouze část DNA, která vede pouze k jednoznačné identifikaci osoby. Protože to neprovádí lékař, tak to lékařské vyšetření určitě není.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod vpe 27. 11. 2016 22:36

Takze to spada pod pojem "neco vykonal nebo snasel"? Jinak receno, nejde se vykroutit? To by pak znamenalo, ze (pra)rodicove budou za sve potomstvo do buhvijake vetve povinni davat vzorky dna pri podezreni, ze jejich potomek nekde byl a neco spachal?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 28. 11. 2016 04:18

V trestním řízení určitě ne.
osobne2
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků