Co nabízí RB pro exCITI a exZUNO klienty ?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 2. 2017 17:25

Obávám se, že pravý důvod Stenlyho registrace byla podpora jedné pojišťovny - viewtopic.php?f=318&p=11477059#p11477059 a ne diskuse o Raifce
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 20. 2. 2017 20:13

Mozna to zde jiz padlo, ale na SLovensku nabizi Tatrabanka za prevod uctu ze zuno a jejich kreditky ucet + kreditku na 3 roky zdarma + 30E cash. A to je Tatrabanka jedna z jedrahsich
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod fremantle 20. 2. 2017 21:30

Ta Tatra banka předplacenou kartu na 30 € poskytuje asi jen několika vyvoleným (i podle http://www.zive.sk/clanok/121668/tatra- ... ou-ponukou), já ji nedostal (ale taky jsem neměl kreditní kartu od Zuno a účet využíval minimálně), 3 roky bez poplatku za vedení a nutnosti plnit podmínky dají každému, nějaké zkušenosti se zakládáním přes kurýra tady už někdo popisoval, já své taky ve vláknu RB.

Zase na ty 3 roky to stačí až-až, co bude pak je zbytečné řešit, protože stejně žádný bankovní produkt beze menších či větších změn nevydrží a nyní se mi to i docela hodí, protože aspoň mezi RB a Tatra bankou bude od 1. dubna "volný" platební styk v Kč a EUR, takže můžu eliminovat Fio banku.

Standardní cena za obvyklý balíček služeb je opravdu dost brutální, 7 € bych jim za to nedal ani omylem - na druhé straně na poloviční slevu v jejich "programu výhod" lze dosáhnout už jen tím, že klient si třeba vybere jednou za měsíc z bankomatu pomocí aplikace v telefonu a telefonem i jednou zaplatí (podružným efektem je pak i to, že se tak obejde bez debetní karty), na úplnou nulu se je nutno standardně kvalifikovat ale už komplikovanějšími podmínkami, buďto manželskou slevou nebo určitým objemem aktiv v předražených fondech nebo na mizerně úročených spořicích účtech.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod neosobně 20. 2. 2017 21:40

Na stránkách Tatra banky jsem žádnou takovou nabídku pro klienty Zuno nenašel...v tom bude nějaký pořádný háček, vždyt TB patří do skupiny RB Wien... :D
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 22. 2. 2017 11:26

To jsou neverejne nabidky, to bych chtel pote kazdy klient ZUNO s kreditkou.

Je zvlastni, ze vsude jsou jine podminky, treba brachovi prave tu nabidku v Tatrabance dali, a to vyuzival kreditku jenom na prevod penez na sporici ucet(hodilo to par € mesicne na urocich k dobru) a jejich ucet minimalne .

Treba mne a manzelce kreditku v ZUNO CZ vypovedeli, zadnou nabidku ala RB Style neprisla....o zruseni uctu jsem pote pozadal ja....
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 22. 2. 2017 11:54

Je to loterie a určitě záleží na pobočce. Myslím, že mají nějakou maximální možnou nabídku, ale zdaleka ne na každé pobočce nabídnou to maximum, někde třeba taky vůbec nic.
V centru v Praze asi nenabízejí vůbec nic extra, vypadá to, že se chovají k ex-klientům Zuna jako ke všem ostatním z ulice, kteří se přijdou zeptat na účet.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vera66 24. 2. 2017 07:07

Včera mi kontaktoval zaměstnanec call centra Zuna (účet ještě od nich nemám vypovězený) a nabízel mi přejít do RB. Nabízel mi stejné podmínky jako ostatním, tj. účet na půl roku na zkoušku zdarma, ale zároveň sliboval spořicí účet 1,5%, prý neveřejná nabídka pouze pro klienty Zuna. Má s tím někdo zkušenost?
Vera66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 2. 2017 07:22

Je to blbost, RB nemá žádný účet s takovou sazbou v úrokovém lístku. V Zuno pracují jen totální nechopné gumy, co nedokáží ani napsat správně název banky, takže se je nutno smířit s tím, že ti lhali...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod milanBrno 24. 2. 2017 08:33

RB nema nikde uvedeno, ze by davalo 6 mes. bezpodminkove obdobi a pritom jej Zuno klientum nabizi. Takze to je take blbost?
Jinak ano, vyhodne uroceni plati do konce tohoto roku a je jen do 150tis. (Flexi)
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 2. 2017 08:39

WTF?

:arrow: https://www.zuno.cz/o-nas/blog/detail/o ... ni-provozu

Přemýšlíte, kam svůj účet převedete? Klienti ZUNO mají možnost využít zvýhodněnou nabídku eKonta SMART od Raiffeisenbank. Při aktivním využívání (příchozí platby v celkové výši alespoň 15 000 Kč a 3 debetní transakce – platba kartou nebo odchozí platba) je eKonto SMART bez poplatku, všechny výběry z bankomatů v ČR jsou zdarma a úroková sazba na spořicím účtu je až 0,75 % ročně.
Jako klient ZUNO máte nárok na vedení účtu zdarma bez nutnosti plnění podmínky aktivního využívání po dobu prvních 6 měsíců.


Jinak se domnívám, že 0,75 % p.a. < 1,5 % p.a. :hm
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod milanBrno 24. 2. 2017 08:50

Omlouvam se, mas pravdu.
Jinak to vyhodnejsi uroceni nabizi tem co maji u Zuna sporeni Plus.
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filas81 24. 2. 2017 09:17

manželce po telefonu také prý nabízeli 1,5 %, tak jsem se hodně divil a moc tomu nevěřím...
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vera66 24. 2. 2017 12:20

Spořeni Plus jsem zrušila už v lednu a peníze převedla jinam, v současné době mám jen běžný účet (čekám až mi tam přijde státní podpora ze zrušeného stavebního spoření), takže nikam do RB nejdu, byla by to zřejmě ztráta času.
Vera66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Havers 24. 2. 2017 18:07

Ano, opravdu nabízejí 1,5 % p.a. na spořáku do částky 150 000 Kč pro ZUNO klienty.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod Korzaik 24. 2. 2017 20:40

Vera66 píše:Včera mi kontaktoval zaměstnanec call centra Zuna (účet ještě od nich nemám vypovězený) a nabízel mi přejít do RB. Nabízel mi stejné podmínky jako ostatním, tj. účet na půl roku na zkoušku zdarma, ale zároveň sliboval spořicí účet 1,5%, prý neveřejná nabídka pouze pro klienty Zuna. Má s tím někdo zkušenost?

Na jak dlouho těch 1,5%?
Korzaik
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků