Půjčka 500.000,- od nebankovní společnosti

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod astrapa 22. 1. 2016 14:40

Taky bych se rád podíval.
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod osobne2 22. 1. 2016 14:46

Na porady tohoto typu se nedivam.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod xls 22. 1. 2016 14:53

To dávali teď snad v úterý na Nově. Taky přímo reklama na rychlý peníze.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 1. 2016 14:08

A tak co, pořád je to férové řešení dluhů, ne říct "nemám na splácení" a spadnout do oddlužení. Za mne tedy rozhodně palec nahoru.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JUDr. David Vozák 29. 1. 2016 17:02

Dobrý den. Pokud mohu poradit, podíval bych se po financování od jiného zdroje než jsou výše uvedené společnosti, případně nechal úvěrové podmínky pročíst někomu, kdo má právní vzdělání. Máme nespočet případů, kdy podpisem obdobné smlouvy klient pouze roztočí spirálu svého zadlužování. Opravdu bych byl opatrný.
Hezký den JUDr. David Vozák, www.abivia.cz
JUDr. David Vozák
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mobilman 2. 2. 2016 16:50

Nam radi firma, ktera dluzniky obere o posledni hotovost na oddluzeni, ktere by jim jinak zpracovala Poradna pri financni tisni zdarma, popr. by to zvladli nekteri i sami. Uzasne ;)
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 2. 2. 2016 17:32

Asi mu to zas tak moc nenese, kdyz si tu dela reklamu.
osobne2
Přeborník

Odeslat příspěvekod FinancniLiska 12. 4. 2016 19:05

Způsobů jak oklamat naivné lidi, kteří zoufale potřebují půjčku, je nepřeberné množství. Od podvodů se smlouvami a nevýhodnými podmínkami až po sociální inženýrství a vymámení peněz od nic netušících obětí na dobré slovo a sladké řeči podvodníka http://financniliska.cz/podvod-penize-za-pujcku-predem/ V zásadě platí, že žádný seriózní věřitel od vás peníze předem nikdy chtít nebude.
FinancniLiska
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod avathar 12. 4. 2016 22:08

Díky, financnilisko....
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Janosxx 27. 3. 2017 21:15

Dobrý den, mám dotaz. Jak vlastně prověřují bonitu klienta? Mám na mysli, mají právo volat na úřad práce nebo jinde a poptávat se na mě? Není to příliš velký zásah do soukromí ??
Janosxx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jarouuss 27. 3. 2017 21:27

Tyhle rychle pujcky neproveruji nic, maximalne tak insolvencni rejstrik a registr exekuci.
jarouuss
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ripper6 3. 5. 2017 09:59

Podle me pokud clovek vylozene nema spatne registry tak uz i dnes ta banka pujci. Co vim tak treba Moneta nebo mBank. Nevim teda jak presne proveruji, ale treba u Moneta jsem se docetl pokud i uvede Lojza urcite zavadejici udaje, hrozi mu ze mu banka nauctuje tzv pokutu asi tisicovku navic.
U mBank treba je mozny hodit doklady do kanalu a bez papiru zadat jak reklamuji. Jestli to skutecne funguje nevim ale vim ze problemy driv nedelali a skutecne jsem nemusel papirovat jak jinde.
Proto bych moc do tehlech firem nesel, to je asi pro lidi co uz maj spatny registry.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 5. 2017 10:05

Já jsem u GE dostal kreditku na 60 000 Kč na počkání (dostal jsem kartu bez jména) a bez potřeby dokládat cokoliv, kromě dokladů totožnosti. Příjem jsem ale uváděl (jen nahlásil), účet u GE jsem tehdy měl, ale "mrtvý", bez pohybů.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 3. 5. 2017 10:48

Ja tez bez problemu ale treba po me tehdy pak GE chtelo potvrzeni o prijmu ale pred tim me pres multiservis davali kreditku a nikdo nic neresil.
Mel jsem tam kk ale uz zrusil, nic moc.

Ted uz to nechtej ale jejich uroky nejsou kdovi co Moneta - GE.
Treba ted sam posud 7,4% p.a. to me rekli jakou dostavam slevicku a rpsn 8,5%, ze je to slusny na 100tisic ale dnes uz treba mBank nabizi 4,9% p.a. pripadne snizeni o 2% to jest 5,4%. Rpsn tez na 5. Navic mi teda pri testu driv prisli serioznejsi ac na ne tady lidi nadavaj. Nevidim tak velkou vyhodu u velkej banky co se tyce pujcek. Sam zvazuju zda jit jeste do refinancu ale mozna by to za to stalo.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod taylor729 10. 12. 2017 11:28

Jdete s tema reklamama do ...
taylor729
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků