Fairity Life

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mirgi 19. 6. 2017 13:20

V krátkosti o projektu:

- projekt mě zaujal protože je ověřen přímo osobně mým sponzorem a opravdu to vypadá velmi zajímavě co se týče výdělků nejen pro lídry, ale i pro lidi kteří nevědí nebo nechtějí tvořit strukturu
- projekt se spustí naplno v červnu 2017, ještě se doplňují nějaké věci na stránce a 23.6. bude oficiální otevření a setkání s majitelem v Kuala Lumpur na jachtě při západu slunce
- projekt je schopen vydělávat mezi 0,5-6% každý den od pondělí do pátku, o víkendu se neobchoduje
- minimální vklad je 20 $ (pouze v Bitcoin)
- je možnost vybrat si v čem chceme vydělávat, zda v Bitcoin (pozitivní pro lidi, kteří věří, že Bitcoin poroste), nebo v dolarech (pozitivní pro lidi. kteří se obávají, jak se bude Bitcoin vyvíjet)
- investice se zhodnocuje do doby, dokud nedosáhne zhodnocení 160%
- možnost výběrů provizí každý den, možnost výběrů zisků z investice každý pátek
- VIP balíčky začínají od 15, 50, 100 a 200 tisíc -> díky kterým je možné získávat 0,05%, 0,1%, 0,15% a 0,2% navíc denně
- od začátku máte první pozici a 5% z vkladů ve vaší 1. linií
- druhá pozice: 10 členů s minimálním vkladem 20 $, díky čemuž získáte 5% - 3% - 2% z vkladů (reinestícií) v jednotlivých liniích Vaší struktury a 2% z výnosů členů ve vaší 1. linií
- třetí pozice: 10 členů v 2. linií a obrat skupiny alespoň 100.000 $, díky čemuž získáte 10% - 5% - 3% - 1% z vkladů (reinvestic) členy v jednotlivých liniích Vaší struktury az výnosů členy ve Vašich třech liniích získáte 3 % -2% -1%
- nejlepší pozice mohou pracovat přímo s managementem firmy
- globální bonus je 0,5% - 2% z obratu celé skupiny
- shrnutí z rozhovoru s jedním z vedoucích manažerů z 24.3.2017:
- společnost má více než 10 leté zkušenosti s provozem offline a nyní cestuje mezi Macau, Hongkongu a Šanghají
- má více než 25 obchodníků, kteří se zaměřují výhradně na obchodování a nic jiného
- Obchoduje se na Forexu, s komoditami a akciemi již více než 10 let, s kryptoměna asi 3 roky - obchoduje se přímo s bankami kvůli jejich vysokému objemu obchodů a pro kryptoměna
- obchoduje se na několika výměníků (Exchanger) jako BitFinex, Kraken a BTC-e
- zaměřené na růst krok za krokem a na dosažení spoustu skvělých plánů do budoucna
- důkazy budou sdíleny pouze vybranými lídry
- po 4-6 týdnech výsledků vybraných lídrů budou moci také ukázat důkazy, ale ne se všemi, protože by mohly být jejich konkurenti
- budou prováděny také zkoušky s těmito vybranými lídry, takže budou schopni reprezentovat společnost na nejvyšší úrovni -> poté, co udělají zkoušky dostanou extra bonus
- každý týden zde je velká šance pro 20 členy, aby se stali vítězi (po několika dnech se výhry zdvojnásobí) ... společnost na to bude držet pouze 10%
- vše je pouze v Bitcoin, protože společnost věří, že v bitcoine je budoucnost a v jeho vysokou úroveň zabezpečení. Společnost nechce komplikovat zákazníkům vícenásobné platební brány.

DŮLEŽITÉ INFORMACE:
- netřeba mít žádné starosti o bezpečnost, protože samozřejmě FAIRITY bude mít DDoS ochranu
- k tomu, abyste se dostali k Vašemu registračnímu odkazu je třeba přejít na stránce do MANAGEMENT a TEAM MEMBERS
- je třeba se ověřit dokladem ještě před vkladem
- ujistěte se, že budete investovat dříve, než Vaši partneři ... jinak nedostanete provizi
- a co je super informace - nebudou sdíleny žádná data s žádnou vládou

Upozornění: do každého podnikání jděte s rozvahou, investujte peníze, které si určíte na podnikání a ne na živobytí. Doporučuji rozložit si riziko do více projektů.

Na FB je vytvořená skupina tak kdo bude mít zájem přidám ho tam.

Jinak samozřejmě kdo vstoupí přes můj link, tak se dělím o vstupní bonus 50/50.

http://member.fairity.life (odstraněn referral kód)

Upozornění: do každého podnikání jděte s rozvahou, investujte peníze, které si určíte na podnikání a ne na živobytí. Doporučuji rozložit si riziko do více projektů.
Naposledy upravil mirgi dne 19. 6. 2017 14:13, celkově upraveno 1
mirgi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dr.D 19. 6. 2017 13:32

Na takovou blbost někdo naletí? Vždyť jsou to strašný bláboly :-)
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirgi 19. 6. 2017 14:09

Jojo lidé taky psali o blábolech když vznikal Bitcoin :-D
mirgi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dr.D 19. 6. 2017 14:10

Však on ti to admin smázne, buď v klidu :-)
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rafael58 19. 6. 2017 16:18

- vše je pouze v Bitcoin, protože...Bitcoin je nejjednodušší anonymně beze stopy shrábnout a zmizet ;-)
jinak klasické letadlo, že na to po těch letech ještě někdo skočí...
rafael58
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 19. 6. 2017 18:56

Takze jeden z milionu dalsich HYIP? A co na nem ma byt tak vyznamneho, ze nas ma zajimat?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ivo_2 19. 6. 2017 19:06

Ti první možná něco dostanou zpátky . Ten zbytek nic.
Jinak pozor Bitcoin je možná anonymní .
Ale samotný "běžné pc" už ne .
Pokud pc není chránění nějakým typem ochrany jako VPN nebo jiným zabezpečením ,dá se vyhledat . Je to jen otázka peněz , času , "schopností " a vybavení "zúčastněné osoby" .
ivo_2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 6. 2017 06:30

Dr.D píše:Však on ti to admin smázne, buď v klidu :-)

A to já jsem pro to nechat. Za půl roku, rok může diskuse pokračovat ve stylu "jak mám získat své peníze zpět", stejně jako u APL :).
Jen jsem odstranil ten "zlý" referral kód :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.D 20. 6. 2017 06:40

No nevím, přijde mi, že by se nemělo podporovat okrádání lidí, byť v tomto případě značně slaboduchých. Oni za to nemůžou, že se tak narodili...
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 6. 2017 06:41

No právě a proto je dobré, že zde tato diskuse je, protože až dá někdo vyhledat "Fairity Life" je šance, že se dostane i na tuto stránku a snad ho to varuje před tím, aby do takového nesmyslu šel.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 21. 6. 2017 00:32

Tak to je mazec Forex bitcoiny a s bankami. Vstupní poplatky 10,15 až nejakejch 100 tisíc dolarů. Kam se hrabe letadylko Lyoness s pár desítkami tisíc Kč.
To už je jak Jirka cmouda Vokáč a jeho bitcoinova revoluce.i
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod mirgi 21. 6. 2017 08:54

Hmmm zajímavé názory, hlavně ten o Lyoness a letadlo :-D:-D.-D Kde nato chodíte pánové, někde něco se dočtete a potom vše házíte do jednoho koše. S tímhle už jsem se setkal když jsem si v roce 2011 chtěl nakoupit bitcoiny (kravina, letadlo, to nemá šanci a blablabla) kuk a co je dnes :-D
mirgi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod treborit 21. 6. 2017 09:18

projekt je schopen vydělávat mezi 0,5-6% každý den od pondělí do pátku - docetl jsem to jen sem :)
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod mirgi 21. 6. 2017 09:28

No momentálně se to pohybuje "pouze" kolem 0.75 až 2 %. Ale nemá cenu diskusi dál rozvíjet, referral kod byl odstraněn tak zbytečná snaha :-D Zdar a ať se daří!
mirgi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod treborit 21. 6. 2017 09:52

Takze kdyz do toho vrazim milion (pri uroku cca 1,5%/den) , tak mam do roka 45 milionu a do dvou let 2 miliardy? Neni to trochu malo?
treborit
Diskutér

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků