Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mikka1 5. 8. 2017 19:58

V cem je vyhoda KK z dob City?
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 5. 8. 2017 20:12

Asi jde o kartu Life. Teoreticky tam lze získat vyšší bonus (1% u skoro všech obchodníků, max. 500,- Kč za měsíc). Ostatní KK mají buď nižší celkový bonus, nebo je tam jiné omezení.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 5. 8. 2017 20:29

Delitzsch píše:Ne každý klient reálně využije všechny funkce, které eKonto Komplet nabízí. Některé věci má samozřejmě RB pozitivní, ale záleží na konkrétním způsobu používání účtu. Úrok 0,75% na SÚ je sice dobrý, ale ne pro někoho, kdo platí plný poplatek, nevyužívá multiměnovou funkci účtu a neposílá SEPA platby, nemá historickou KK z doby Citi.

tak pro toho má RB Smart konto zadarmo při splnění podmínek, které při použití účtu jako hlavním je hravě splnitelné a úrok 0,75% na SÚ má také.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delitzsch 5. 8. 2017 20:48

eKonto Smart je určitě přijatelné řešení, pokud ale nevadí klientovi pouze elektronická DK, že všechno musí vyřizovat sám jen v internetovém bankovnictví (jinak 50,- Kč/transakce) a nebude vybírat z bankomatu v zahraničí (100,- Kč + 0,5% z částky), bezplatně může vložit peníze na pokladně jen jednou v měsíci.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mikka1 5. 8. 2017 21:00

Diky, uz chapu :).
Mne prisla srovnatelna ta Billa, navic se bonusy pripisuji automaticky, ale je tam to omezeni, ktere zrovna me netrapi, ale kdekoho by mohlo.
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DrumSession 6. 8. 2017 14:06

Jde vám přihlásit se do IB, reps. přišla smska s kodem?
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jerry666 6. 8. 2017 15:26

Ano
jerry666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DrumSession 6. 8. 2017 17:21

Až teď ok.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 10. 8. 2017 18:28

fremantle píše:Jo, jo, když někdo má možnost, tak si v RB může přijít na karty, které se staly hůře dostupnými, třeba kombinace Visa Classic + Maestro nemusí být špatná...


Tak dnes když jsem se konečně dokopal na pobočku (mám eKonto Komplet) kde mi pí. řekla:

Visa El. a Maestro už nedáváme
účet manželky nelze navázat na váš, aby nemusela plnit aktivní využívání pro bezpl. účet Smart (údajně šlo jen při založení, resp. do 10 dnů po)
a De LUXe vám místo STYLe zdarma nedáme ani na půl roku (a to volala i vedoucímu pobočky)

Zjevně nebyla vůle a pobočka není retence. No zkusím ještě jinou pobočku a i přímo svou os. bankéřku.. Spíše něco dopadne až zase budu chtít "rušit" KK Mall. Co se karet týká, tak to vypadá, že RB už taky moc nechce dávat jiné karty než MC.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 8. 2017 19:27

Tak tohle je právě to, co na RB nechápu a snad ani nikdy nepochopím - přitom to není tak dávno (duben letošního roku - podle http://www.e15.cz/finexpert/nakupujeme/ ... ie-1331383), jak se RB chlubila, že debetní karty projdou redesignem a mezi vzory představených karet byla asi jaká? No přece mimo jiné i Visa Electron (ještě i s bezkontaktním symbolem, což předtím karty Visa Electron ani Maestro údajně neměly)... :-)
Obrázek
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Mikka1 10. 8. 2017 19:48

Nekdy v lednu jsem chtela jako druhou Maestro a po prvotnim udivu (ze vsichni berou 2 Mastercard) nasli jiny zvlastni formular a kartu vydali (kontaktni).
Tak me napada, ze jestli proste nebyli lini...

Ta Visa vypada otresne...
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 8. 2017 19:58

Stejný design použili i na neembosovanou MC Debit... ale ani ti "lvíci" u embosovaných karet nejsou právě výhra: https://www.rb.cz/informacni-servis/kar ... bnim-uctum, ale to nejspíš jen nedokážeme docenit umění... :mrgreen:
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Mikka1 10. 8. 2017 20:49

Jsou otresne vsechny. Snad se pujdu podivat, kdy ty moje konci :-)
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 10. 8. 2017 21:01

Mikka1 píše:Nekdy v lednu jsem chtela jako druhou Maestro a po prvotnim udivu (ze vsichni berou 2 Mastercard) nasli jiny zvlastni formular a kartu vydali (kontaktni).

Kolegovi před časem také na zvláštní žádost vydali Maestro.
Když už je pracovník banky tak hloupý, že si nedokáže představit důvod, proč by někdo mohl chtít Maestro, měl by alespoň být schopen ovládnout svůj údiv.
Nový design platebních karet se mi nelíbí vůbec.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mikka1 10. 8. 2017 23:09

Tak zrovna karta Maestro bylo pro me jednim z podstatnych duvodu, proc tam lezt...
Muzu se zeptat, k cemu je dobra Visa electron?
Mikka1
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků