Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 9. 8. 2017 18:16

To je skvele, ted jeste, aby to nestalo 5 Kc :mrgreen:

Maji to uz v ceniku?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jumpmans 9. 8. 2017 20:33

Vypadá to, že informační SMS stojí stejně jako přihlašovací takže 2 Kč.
Nevím jak je to v erste premiér, protože tam že informační SMS zůstatku kreditky neplatím.
Každopádně se dá použít informování mailem, což je zadarmo.
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mammooth 9. 8. 2017 20:35

xls: nebylo to náhodou v Olomouci? Takovéhle manýry mi přijdou typicky hanácké. :-) Často tu totiž odcházím s dojmem, že obsluhující zaměstnanci tu hledají 100 důvodů, proč něco nejde a proč by to nemuseli dělat. Ale nejen v ČS... :-)
Mammooth
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mnovak72 9. 8. 2017 22:04

V ceniku EP vidim informacni sms zdarma v ceniku primeho bankovnictvi https://www.erstepremier.cz/static_prem ... P.III..pdf a https://www.erstepremier.cz/static_prem ... CP.IV..pdf kde se pise
Informační SMS/emaily obsahují zůstatkové SMS/emaily a ostatní typy upozorňujících SMS/emailů (vklady a výběry kartou, platby kartou, neprovedené platby nebo trvalé
příkazy a souhlasy s inkasem, připomínka nesplaceného kontokorentu, příchozí nebo odchozí platby na účtu).


Ale u CSAS kdo vi, co to vlastne znamena. A ty nove smsky a maily samozrejme nejde nastavit v Georgovi, jenom v Servisu24, ktery se prece uz roky vypina. Proc me to neprekvapuje?
mnovak72
Návštěvník

Odeslat příspěvekod brňák73 11. 8. 2017 15:15

jumpmans píše:nenápadná aktualizace:
ČS nyní umí emailovou a SMS notifikaci okamžitě po každé platbě kartou a při každé změně zůstatku (příchozí i odchozí). Milé překvapení.
Možnost nastavení je pro každý instrument zvlášť.

ceník za SMS jsem nezkoumal....


Uz ty E-maily nekdo vyzkousel ? Jak funguji. Mam je zaple u kreditni karty ale po platbe me nic nedochazi...
brňák73
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jumpmans 11. 8. 2017 16:42

Ano funguji. Do par sekund po platbe mi prijde email Potvrzeni karetni tramsakce kde je castka
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod brňák73 11. 8. 2017 17:08

jumpmans píše:Ano funguji. Do par sekund po platbe mi prijde email Potvrzeni karetni tramsakce kde je castka

Dik za info me bohuzel ne ... tak budu muset zautocit na banku
brňák73
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Blazinek 11. 8. 2017 17:16

Taky mi ty emailové notifikace nechodí, ať nastavím cokoliv chodí pouze email s denní rekapitulací zůstatku.
Blazinek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mnovak72 11. 8. 2017 22:58

Nastavil jsem si sms, abych zkusil, jestli jsou u EP placene, ale zadna mi neprisla po nekolika platbach a vyberech.
mnovak72
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rodsten 13. 8. 2017 12:13

Taky mi chodí pouze denní přehled, jinak nic a mám nastaveno vše jako email.
Rodsten
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jumpmans 14. 8. 2017 10:31

takhle to mam nastaveno a chodi to....

Obrázek
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod brňák73 14. 8. 2017 11:45

jumpmans píše:takhle to mam nastaveno a chodi to....


Mam to nastaveno stejne a nechodi to....poslana reklamace....
brňák73
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 14. 8. 2017 19:12

Maj to nějaký porouchaný, aktuální zůstatek mam z dřívějška , dnešní vklad na pobočce tam nemám, ani v historii. V aplikaci, na webu už to dali dokupy
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Letákovník 23. 9. 2017 12:58

Dobrý deň, potrebujem poradiť, nakoľko vo vlákne Kreditná karta Kooperativa už nikto skoro nie je:

Otázka: mám kreditnú kartu kooperativa od ČSAS, platí mi do 31.12.2017 a prišiel mi list s tým, že platnosť karty mi končí a už mi ju neprevydajú a je v tom liste uvedené:

1, V případě, že nebudete souhlasit se změnou kreditní karty a smlouvu nevypovíte, budeme nuceni Vaši stávajíci smlouvu vypovědet z naší strany, a to s dvouměsíční výpovědní lhůtou.

2, V případě, že nebudete mít vydanou novou kartu po skončení platnosti své současné kreditní karty, povedeme kartový účet ke kreditní kartě i nadále za původních podmínek. Přijdete tím ale o možnost kreditní kartu využívat, tj. platit s ní v obchodech, na internetu či vybírat z bankomatu.

A, moja otázka znie: vypovedia zmluvu o kreditnej karte kooperativa a zrušia mi aj kartový účet, alebo len vypovedia zmluvu o karte a kartový účet mi bude bežať ďalej bez karty? Som z toho blbec, ako to tam napísali... nakoľko, načo mi bude kartový účet bez karty.... na figu borovú.....

-- 23. 9. 2017 14:03 --

Ide mi len o to, že či sa o nič starať už nemusím a banka sama od seba zruší aj kartu aj kartový účet za mňa, alebo, či budem musieť ešte prísť zrušiť aj kartový účet, pokiaľ by len zrušili iba kartu a kartový účet tzv. ,,pojede dál bez karty".
Letákovník
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Česká spořitelna 23. 9. 2017 13:47

Dobrý den.

Ve skutečnosti můžete tuto záležitost uchopit třemi způsoby.

1/ Nebudete souhlasit s novými podmínkami a dojde ke zrušení kartového účtu i karty.
2/ Neuděláte nic, což znamená, že vám skončí platnost karty, novou vám nevydáme, ale kartový účet zrušen nebude.
3/ Přistoupíte na nové podmínky kartového účtu (http://www.kreditkacs.cz), dostanete novou kartu a budete využívat kartový účet dál. Jen s jinými podmínkami.

Jiřina Jančíková, ČS.
Oficiální profil České spořitelny.
Česká spořitelna
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků