ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 23. 8. 2017 08:49

drkarel:
Protože se dá počítat i s možným podváděním na obou stranách. Takoví podvedení už tu byli. 100% se to ověřit nedá a proto se v tom dá jednoduše podvádět.
Naposledy upravil vlazy dne 23. 8. 2017 09:54, celkově upraveno 1
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 8. 2017 09:26

RostaK:
A když už nemá ten koumák na co reagovat, tak reaguje na neexistující příspěvek neexistujícího uživatele. :tleskani
Naposledy upravil drkarel dne 23. 8. 2017 09:50, celkově upraveno 1
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod zeim 23. 8. 2017 09:34

vlazy píše:Martab:
Protože se dá počítat i s možným podváděním na obou stranách. Takoví podvedení už tu byli. 100% se to ověřit nedá a proto se v tom dá jednoduše podvádět.

Moc nechápu jaké podvedení máte na mysli, tak prostě někdo mi dá kód, já pokud využiju, tak dostanu svůj bonus, doporučitel dostane svůj bonus. Kde je nějaké riziko? Leda pokud by někdo nabízel část svého bonusu druhé straně...
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 8. 2017 09:50

Ano, o to jde.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod vlazy 23. 8. 2017 10:11

drkarel:
A nejsi náhodou jedním z těch podvodníků který se takto snaží někoho podvést, když se do toho snažíš tolik trollovačně rýpat? :-|

zeim píše:Leda pokud by někdo nabízel část svého bonusu druhé straně...
Jsi asi málo chápavý, protože o to jde. Nikomu ty peníze nezávidím, ale dá se s tím jednoduše podvádět. Někdo od někoho vyláká ty nabízené peníze bez toho aniž by si ING Konto zřídil a jiný který si ho zřídí je možná nedostane.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod retron 23. 8. 2017 10:34

milansokol píše:retron: Díky. A já to chápal tak, že se to počítá 23 - 22 = 1.měsíc. 23 - 22 = 2.měsíc. 23 - 22 = 3.měsíc. Tedy by vycházelo, že nabídka skončila včera a dnes je nejvyšší čas převádět.

no jistě, proto dnes odeslat
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 8. 2017 12:29

Vlazýku, a jak ty jsi poznal, že jde o tebe? :hm :mrgreen: A do zeima si taky musíš kopnout, že? (Ony jsou to sice čistě formálně otázky, ale rozhodně na ně neočekávám nějaké odpovědi ... Já vím, stejně je dostanu, protože přeci nemám právo ti bránit v diskusi.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod neosobně 23. 8. 2017 20:11

Kdo založí nové ING konto (případně i fondy) a uvede můj kod akce, získá nejen 500Kč, ale i další jedinečné informace o dalších možných bonusech a fíglech u nejen fin. institucí. Možno takto ročně vytěžit až několik desítek tisíc a to bez rizika a námahy... Finanční rady samozřejmě až po připsání bonusu na můj účet ING. Piš mě do SZ.
Naposledy upravil neosobně dne 24. 8. 2017 15:41, celkově upraveno 1
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 8. 2017 21:33

Tak jsem tě tedy napsal do SZ. Stačí tě napsat tobě do SZ, nebo tě mám psát ještě někomu jinému? To tedy dělat nebudu, to by nebyli rádi.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 24. 8. 2017 07:34

To jsem zvědav, jak se neosobně vytáhne a zda to pochopí.. :tleskani
Naposledy upravil ROlda78 dne 24. 8. 2017 11:23, celkově upraveno 1
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 8. 2017 07:37

Pořád jsem se nedozvěděl jestli jde o info z živých spisů nebo ne.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 8. 2017 14:01

Tohle mi poslal kamarád, netuším, kde to sebral.

Tak vedení účtu zdarma a výběry v zahraničí zdarma nejsou špatné, ale aktuálně už je to trochu málo, to už na trhu je. Ale kdyby nabídli slušné kurzy,... :D
Přílohy
ing.png
ing.png (262.08 ) Zobrazeno 7292 krát
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 24. 8. 2017 14:25

nebo cizomenovy ucet s SEPA.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 24. 8. 2017 15:17

Jako nějaký základní standard určitě dobrý, ale nic, co by nějak vyčnívalo. Kurzy dají, předpokládám, v rámci bankovního kartelu, takže nebude důvod to zřizovat.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 8. 2017 15:50

To tady zase bude kódů za doporučení :oboze
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků