Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ma.rus 5. 9. 2017 06:15

Ja stejne zadnou jejich kreditni ani debetni kartu nemam, hlavne ze jsou body za trvale prikazy.
ma.rus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 9. 2017 06:16

hannys85 píše:Poštovka mění pravidla pro sběr bodů do světa odměn. Je to radikální změna k horšímu a s takovou vážně netuším, kdo si vůbec nasbírá nějaké body.
Za platby debetkou bude místo 0,2% nově 0,1% z platby a platba musí být ještě nad 500 Kč.
Za platby kreditkou bude místo 1% nově pouze 0,5% z platby a platba musí být nad 100 Kč.

Další info:
https://svetodmen.cz/uploads/assets/pra ... 102017.pdf

Ještě že ty trvaláky zůstaly po koruně :)

Jinak nevím, jestli to už zde proběhlo, ale koukal jsem a připsali mi tisícovku za založení účtu - datum připsání 11.8.

-- 5. 9. 2017 07:17 --

ma.rus píše:Ja stejne zadnou jejich kreditni ani debetni kartu nemam, hlavne ze jsou body za trvale prikazy.

Já ji mám (když už je zdarma :) ), ale ani nevím, jestli jsem ji někdy použil
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 9. 2017 06:21

Trvaláky zůstaly, ale jednorázové příkazy nikoliv.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 9. 2017 06:46

Kdo by se dělal s jednorázovými, když stačí 3 trvaláky na 1 haléř s denní periodou :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 07Petr 5. 9. 2017 08:03

Proč 3 denní trvaláky, když platí:
"Platby z účtu Za platby z běžného účtu získáte max. 30 bodů za kalendářní měsíc." ?
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ma.rus 5. 9. 2017 08:21

Jo ja mam jen 2 denni trvalaky, funguji Bohuzel jen ve vsedni dny i mezi ucty stejne banky, jinak by stacil jeden.
ma.rus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 9. 2017 08:55

když je v měsíci moc svátků, tak mi dva nestačily
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 5. 9. 2017 08:58

Jo? Mně to nejspíš doplňovaly právě ty jednorázové.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Klient ps 5. 9. 2017 12:38

To jsem zvedavy za jak dlouho RB zkrouhne 1% na Billa karte.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod hannys85 15. 9. 2017 12:04

Tak dnes mi připsali 1000 za založení účtu do světa odměn. Teď už je jen otázkou jestli má smysle ten jejich účet držet, když po novém budou dávat už jen 1 bod za trvaláky (max. 30/měsíc). Chtěl jsem si u nich zařídit kreditku, jelikož stejně jiná (kromě cetelemky a ČS, které mám na jiné odměny) už moc nepřichází v úvahu (RB už jsme se konečně zbavil), ale teď po změně už to nemá smysl.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod blackwork 17. 9. 2017 13:44

Já kupuju palivo na Eurooilu takže debetka ještě jde ... pak placení balíků kartou, sice nez bonusu ale bez hotovosti ... další "výhody" už pro mě nejsou ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 18. 9. 2017 21:12

Vyber z bankomatu Csob z CK a vklad zpet na ucet karty Ery..
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 20. 9. 2017 21:23

Dneska jsem byl v bance a prej starý inetbanking skončí někdy na začátku listopadu 2017. Má být nový ib od října.se všema produktama ČSOB skupiny.to znamená hypo.ta tam je už teď, pak liška, a pak pojistky od ČSOB.tak to jsem na ty omalovánky zvedavej. Stačí že ta první stránka, v tom aby se prase vyznalo. A teď ta druhá stranka ten starej ib banking maj rušit.to bude nastvanejch lidí.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod losalamos 21. 9. 2017 13:38

audiobullys: omalovánky jsou trendem ve více bankách. To chce klid. Mě v IB ERA to novější prostředí nevadí, spíš mě vadí právě ta schizofrenie při přepínání mezi novým a starým bankovnictvím. Tak konečně dojde ke sjednocení. Co to přinese se teprve uvidí.
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod losalamos 25. 9. 2017 14:49

Stejně jako v ČSOB je spuštění nového IB avizováno na 27.9.2017
losalamos
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků