ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod neosobně 30. 8. 2017 15:21

Akce "založ a získej 500Kč" už neplatí současně s akcí "doporuč a získej 600Kč", neb pdf podmínky pro akci 500Kč platí až od 1.9. do 30.9.
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 30. 8. 2017 20:07

o je, 600 kc platí do 31.8. založení
a 500 platí ale dle webu od 1.8. do 30.9. a po rozkliknutí tam maj tech tvych 1.9. až 30.9.
na první stránce maj
Založte si spořicí účet ING Konto právě teď a získáte bonus 500 Kč, takže to musí platit i ted na konci v srpnu.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod ripper6 30. 8. 2017 21:15

Uz jsem je na to upozornil, zajma me vyjadreni k te 500.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ripper6 2. 9. 2017 15:45

děkujeme za Váš e-mail.

Kampaň 500Kč byla aktivní od 1.8.2017 do 31.8.2017. Nyní se tato kampaň prodlužuje o měsíc, platnost kampaně je tedy 1.8.2017 až 30.9.2017.

Vaše založení proběhlo v pořádku v průběhu srpna. Bonus můžete tedy očekávat k 21.9.2017.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod audiobullys 4. 9. 2017 12:58

Nevite jak dlouho trva aktivace uctu ? poslana platba, nahrany doklady i vypis, operator mektal neco o 1-2 dnech, ze teprv potom lze investovat do fondu.2 dny davno pryc a jeste to nemaj. rucne to tam nekdo musi kontrolovat ty obcanky oskenovany.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod zeim 4. 9. 2017 13:15

asi 2-3 prac dny
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 07Petr 4. 9. 2017 16:51

Taky prodlužuji akci.:-)

Pokud chce někdo nově založit ING konto do konce 09/2017 a zainvestuje 1000 Kč do ING podílových fondů s mým kódem, pošlu mu po obdržení 1200,- Kč polovinu, tedy 600,- Kč zpět. Více v SZ.

Já získám:
Za každého doporučeného klienta, který zašle na své nové ING Konto první vklad ve výši alespoň 1 000 Kč, Vám připíšeme na účet 600 Kč. A za každého nového klienta, který poprvé zainvestuje alespoň 1 000 Kč do ING Podílových fondů, získáte dalších 600 Kč, dohromady tedy 1 200 Kč.

Ty získáš:
Každý nový klient bude mít na ING Kontu výhodnější úrok 1 % p. a. na první 3 měsíce až do výše zůstatku 300 000 Kč a na ING Podílové fondy mu přispějeme 300 Kč do fondu, do kterého zainvestoval.

Pravidla akce naleznete na http://www.ingbank.cz/doporuceni.
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod charman 4. 9. 2017 17:18

07Petr píše:Taky prodlužuji akci.:-)

Pokud chce někdo nově založit ING konto do konce 09/2017 a zainvestuje 1000 Kč do ING podílových fondů s mým kódem, pošlu mu po obdržení 1200,- Kč polovinu, tedy 600,- Kč zpět. Více v SZ.

Já získám:
Za každého doporučeného klienta, který zašle na své nové ING Konto první vklad ve výši alespoň 1 000 Kč, Vám připíšeme na účet 600 Kč. A za každého nového klienta, který poprvé zainvestuje alespoň 1 000 Kč do ING Podílových fondů, získáte dalších 600 Kč, dohromady tedy 1 200 Kč.

Ty získáš:
Každý nový klient bude mít na ING Kontu výhodnější úrok 1 % p. a. na první 3 měsíce až do výše zůstatku 300 000 Kč a na ING Podílové fondy mu přispějeme 300 Kč do fondu, do kterého zainvestoval.

Pravidla akce naleznete na http://www.ingbank.cz/doporuceni.


Sranda musí být. :D :D :D

Nabízím né půl, ale 75 % mnou obdržené částky jako vratku. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tři kilča za pár kliků myší mi stačí a prašule poté pošlu dál.

A proč to zde píši ? Podobné nabídky přímo na fóru opakovaně a stále dokola mi nepříjdou zrovna "košér", tak proto tato sranda protinabídka. Možná mne někdo trumfne 100% vratkou čili - charita. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tak směle do toho.

A ty získané tři kilča poté věnuji poté Patrikovi či Fremantlemu. Každý ví proč.

Proto všem, kdo chtějí založit ING fondy napište si o kód SZ Patrikovi či Fremantlemu. Určitě se s nimi domluvíte.
charman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 9. 2017 17:47

No, že by to zase byla taková prdeI ... tak teď ještě biblickej zpupňouš, aby vysvětlil, jak je to s identifikací odměny.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod charman 4. 9. 2017 18:01

Pokud se ptáš mne, tak nepředpokládám žádnou identifikaci - viz. má rada potencionálním zájemcům o ING v poslední větě mého příspěvku s "nabídkou". Každý to snad pochopil, jak to myslím.

A kdo to nepochopil si holt asi stojí na vedení. :hm :hm :hm
charman
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 9. 2017 19:16

Tak si to vedení zase stoč a odnes do sběrných surovin. Vidíš tam nějaký otazník? A když tam není otazník, znamená to co? že to není otázka.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod neosobně 13. 9. 2017 09:58

Pro vybrané klienty ING znovu spouští akci "doporuč a získej 600Kč" + pro všechny nové klienty možnost získat až 500Kč + 300Kč do fondů.
Kdo založí nové ING konto a uvede moje číslo akce, získá nejen 500Kč, ale i další jedinečné informace o dalších možných bonusech a fíglech u nejen fin. institucí. Možno takto ročně vytěžit až několik desítek tisíc a to bez rizika a námahy... Finanční rady samozřejmě až po připsání bonusu na můj účet ING. Zájemci pište mě do SZ.
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 13. 9. 2017 12:06

:lol: :lol: :lol:

Inzerce patří jinam, ne?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mar.us 21. 9. 2017 17:00

Bonusy za doporuceni dnes pripsany, diky.
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mar.us 21. 9. 2017 17:00

A bonusy za investovani uz byly take pripsany, dokonce drive, diky.
mar.us
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků