Jake bankovky vydava ktery bankomat?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 9. 2017 20:19

Takového dojmu jsem nabyl taky. Hlavně, že hovoří o férových podmínkách. Kdyby byly férové obsahovaly by taky způsob určení výherního okamžiku.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod neosobně 16. 9. 2017 16:54

Za celých 15 dní Kellner akce "vyber a vyhraj", vyhrály větší částku max 3 výběry, tuším ze sev. a západ čech 20 000-30 000Kč. Což je značně podezřelé.... vyhrávají nejvíce výběry pár set či do max. 2500Kč... Inu co chtít za fér podmínky akce, když podmínky výběru hodiny a banomatu jsou tajné a banku vlastní Tunelář vzniklý přes noc ve zlatých 90. letech, že... Všimněme si velmi rovnoměrného rozmístění "výherních" bankomatů po celé Kolonii česko...to nemůže být náhodně určováno formou losování, ale cíleným výběrem místa a času.... 8-D
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Zedna1 17. 9. 2017 02:29

Jestli to tu jeste k puvodnimu tematu nepadlo, tak FIO bankomaty davaji minimalni bankovky 500.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 9. 2017 06:27

neosobně píše:Za celých 15 dní Kellner akce "vyber a vyhraj", vyhrály větší částku max 3 výběry, tuším ze sev. a západ čech 20 000-30 000Kč. Což je značně podezřelé.... vyhrávají nejvíce výběry pár set či do max. 2500Kč... Inu co chtít za fér podmínky akce, když podmínky výběru hodiny a banomatu jsou tajné a banku vlastní Tunelář vzniklý přes noc ve zlatých 90. letech, že... Všimněme si velmi rovnoměrného rozmístění "výherních" bankomatů po celé Kolonii česko...to nemůže být náhodně určováno formou losování, ale cíleným výběrem místa a času.... 8-D

To, že hlavně vyhrávají malé částky není nic zvláštního. Cílených "vybíračů" moc nebude a běžně si lidi vybírají právě pár stovek nebo menší tisíce, zejména, když mají výběr z toho bankomatu zdarma a zítra si mohou vybrat znovu.
To rozmístění bankomatů dává smysl, nemusí to být úplně náhodné a přitom to nemusí být podvod. Prostě se při losování (ať už fyzickém nebo přes počítačový program) bude podle nějakého klíče vybírat z různých hromádek - velké město, střední město, malé město, případně to i třídit podle krajů. Takže třeba Praha, Brno, Ostrava se bude losovat jednou za 10 dní, dále se stanoví, že ve stejném kraji bude minimální "rozestup" 3 dny a podobně. Faktem je, že se znalostí těchto informací by šance na výhru výrazně vzrostla.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mar.us 20. 9. 2017 06:41

Pravidla losovani nejsou znama, takze si muzou vylosovat, jak jim to vyhovuje.
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod TrustNo1 28. 11. 2017 14:21

Oživím toto téma.

- bankomaty Euronet mají 200 Kč a 1.000 Kč (pravděpodobně i 500 Kč, ale to jsem nevybíral)

- bankomaty Travelex min. 500 Kč (pravděpodobně i další nominály, ale ty jsem nezkoušel)
TrustNo1
Návštěvník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků