Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ROlda78 20. 9. 2017 11:20

PREMIUM RB CLUB:
"Sleva může být čerpána pouze oprávněným držitelem RB platební karty. Uplatnění slevy je třeba oznámit prodejci před placením či potvrzením objednávky RB platební kartou. Pokud není stanoveno jinak, jednotlivé slevy se nevztahují na e-shop, na již zlevněné zboží, na zboží ve výprodejích, na polední menu v restauracích, na speciální akce nebo balíčky a nelze je kombinovat s jinými slevami."
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 20. 9. 2017 11:26

On se asi ptal spíše na tohle...? :hm
https://www.premiumrbclub.cz/info píše:Na zadní straně Vaší platební karty zjistíte typ programu (PREMIUM RB CLUB/VIP PREMIUM RB CLUB).

V praxi to ale IMHO nejspíš obsluha u běžného partnera stejně neví, kde se podívat (takže by snad šlo uplatnit slevu třeba i na obyčejnou debetku, která by v programu být neměla - ono jsem tak stejně kdysi dávno uplatňoval slevy Citi Club s debetkou Citi, když jsem ještě neměl kreditku)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod revol 22. 9. 2017 08:36

dlouhy.dejw píše:A jde se vypovidat, koukam, ze se formular zmenil a uz ho lze poslat emailem na info@rb.cz Tak jsem zvedavy. Casu mam dost, na teto karte mi jeste bezi obdobi bez poplatku.

Zopakuji link na formular, urcite se nekomu bude hodit ;-)

https://uloz.to/!0fLsqdx35wrn/zanik-vyp ... 70321-docx


Funguje Vám ulozto? Mě to po zadání kodu píše chybu. Nenahráli byste někdo výpověď jinam, nebo mi ji neposlali? Přes PM pošlu email. Díky. Už mi začal nabíhat poplatek, tak je čas kartu zrušit
revol
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zedna1 22. 9. 2017 11:43

@revol
Ten odkaz na ulozto funguje a to i bez registrace, proste pouzij tlacitko "Stahnout pomalu" a opis 4mistny kod je to.

EDIT: Aha tak omluva, na konci to skutecne vypise chybu connection ...
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 9. 2017 18:29

20.9. mi skončil první měsíc mallky a 21.9. vidím v transakcích MĚSÍČNÍ POPLATEK FW 6M -50 CZK. Tak hlavně, že má být první rok zdarma. Fakt mě nebaví s nimi pořád něco řešit...
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 9. 2017 18:39

A neodečítá se?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 22. 9. 2017 18:44

Nn, není to taková ta klasika v podobě poplateček a pak jeho storno. Je tam jen těch -50.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heavy71 22. 9. 2017 21:42

Vydrž, třeba se ještě odečte, u mě to jednou taky trvalo celej jeden pracovní den.
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 9. 2017 22:10

wit.cz píše:20.9. mi skončil první měsíc mallky a 21.9. vidím v transakcích MĚSÍČNÍ POPLATEK FW 6M -50 CZK. Tak hlavně, že má být první rok zdarma. Fakt mě nebaví s nimi pořád něco řešit...
Bez poplatku za vedení je jen 6 měsíců, nikoliv rok... viz program výhod, bod 6.9 na straně 4: https://www.rb.cz/attachments/PI/karty/ ... 170401.pdf, proto je v té položce i "6M" :-)

Samozřejmě pokud se ti nevystornuje po víkendu, tak jim to s odvoláním na ten bod hned i reklamuj.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Zedna1 22. 9. 2017 23:06

revol píše:
dlouhy.dejw píše:A jde se vypovidat, koukam, ze se formular zmenil a uz ho lze poslat emailem na info@rb.cz Tak jsem zvedavy. Casu mam dost, na teto karte mi jeste bezi obdobi bez poplatku.

Zopakuji link na formular, urcite se nekomu bude hodit ;-)

https://uloz.to/!0fLsqdx35wrn/zanik-vyp ... 70321-docx


Funguje Vám ulozto? Mě to po zadání kodu píše chybu. Nenahráli byste někdo výpověď jinam, nebo mi ji neposlali? Přes PM pošlu email. Díky. Už mi začal nabíhat poplatek, tak je čas kartu zrušit


Na mem pocitaci mi nefunguje upload na ulozto, tak jsem to nahral do uschovny:
http://www.uschovna.cz/zasilka/PZWN6IDVT3S9YEFF-CG4/
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taki 23. 9. 2017 05:48

Jde to určitě jen posláním na info at rb.cz? Nahoře vlevo mají kontaktní poštovní adresu (?)
Posílal jsem to cca před 1/4 rokem přítelkyni mailem, tehdy to akceptovali, ale nevím, zda se něco nezměnilo.
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 9. 2017 06:36

fremantle píše:Bez poplatku za vedení je jen 6 měsíců, nikoliv rok... viz program výhod, bod 6.9 na straně 4: https://www.rb.cz/attachments/PI/karty/ ... 170401.pdf, proto je v té položce i "6M" :-)

Samozřejmě pokud se ti nevystornuje po víkendu, tak jim to s odvoláním na ten bod hned i reklamuj.

Pokud se tedy nejedná o situaci, kdy "Poplatek za správu Karty nebude vrácen v případě, kdy se jedná o Kartu obnovenou, náhradní, změnu typu Karty apod." Pod "apod." bych si dovedl představit i situaci, kdy karta byla klientem zrušena a za dva měsíce bankou vydána. Ale to už by byl hodně extenzivní výklad :hm :-))
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 9. 2017 10:53

No, to by nemělo být, ale dovedu si představit, že jejich pasystémy to tak mohou vnímat. :) Druhá věc mě napadá ... neberou to podobně jako s nárokem na 2k bonus?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod m.arus 23. 9. 2017 15:14

To je stejne divne, me retencni oddeleni prodlouzilo bezpoplatkove obdobi u RB Mall i RB Life o dalsi rok a nikdy mi tam zadny poplatek zauctovan ani oductovan nebyl. U kazdeho to provadeji jinak?
m.arus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 9. 2017 18:36

Při prodloužení to u mne bylo taky tak, ale když mi běželo standardní bezpoplatkové období, myslím, že to probíhalo formou naúčtování a hned odečtu.
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků