Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod m.arus 23. 9. 2017 19:15

Tak jasně, teď už to tam nemáš, to jsi tam měl předtím, než ti úvěrový rámec zvýšili:

Obrázek

A po kliknutí na banner by se ti zobrazila možnost vyjádřit nesouhlas se zvýšením úvěrového rámce:

Obrázek
Naposledy upravil m.arus dne 24. 9. 2017 02:49, celkově upraveno 3
m.arus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 9. 2017 19:25

Tak jsem se schválně podíval na výpisy, který jinak nemám důvod číst a jelikož jsou jen v IB, tak banka ví, zda jsem si je stáhnul či nikoliv. Info o této změně mám na výpise 3 měsíce zpět, na posledních dvou o tom není ani zmínka. Zapomněl jsem, že v této zemi je možné, aby si jedna strana dala někam něco do výpisu a měla to za prokazatelný souhlas druhé smluvní strany, přestože ta si jej prokazatelně nepřečetla.

A líp začerňuj, jde přečíst tvé příjmení i číslo karty :!:
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.D 23. 9. 2017 22:12

Tak číslo karty trochu problematické bude, byť bez CVV a data expirace se to asi moc zneužít nedá.
No, a s příjmením má kliku, ztratí se ve více jak dvacetitisícovém davu :-)
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.arus 24. 9. 2017 02:41

Kazdopadne je jednoduche uverovy ramec zase snizit, staci napsat volnou fornou zadost pres IB.
m.arus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod taylor729 24. 9. 2017 05:36

Osobne ma prijmeni Dvořák? Nebo jeste by pripadal v uvahu Novotný. :)

http://www.prijmeni.cz/oblast/3000-ceska_republika
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 24. 9. 2017 05:46

Kriminalista si myslí, že je anonymní, ale to se dost plete.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod m.arus 24. 9. 2017 09:41

taylor729 píše:Osobne ma prijmeni Dvořák? ...
http://www.prijmeni.cz/oblast/3000-ceska_republika

Stejne je to nespravedlive, zen se stejnym prijmenim je vzdy vice nez muzu. :shock:
m.arus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Taki 26. 9. 2017 12:58

Povedlo se Vám už někomu dostat do minusu? Tím mám na mysli vyčerpat celý úvěrový rámec a ještě jít pod nulu... Jsem myslel, že to nejde.
Stalo se mi to následovně: Že si jako nabiju Prahu 5.. Roboticky jsem z Cetky učinil místo platby na CK převod na účet (poplet' jsem si to s e.onkou). Říkám si, dobře, tak učiním pokus 2: nabiju CK a fertig. Neuvědomil jsem si, že tam nemám na to dost prostředků.. Po přihlášení do klientské zóny koukám jako :shock: na stav - jsem téměř -20tis. :D
Divím se, že prošla ta platba na účet, když tam píšou, že podmínkou je dostatečný zůstatek na kartě... :hm
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 26. 9. 2017 13:05

Myslim ze prevod na ucet neprovedou.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 26. 9. 2017 13:14

Jj, převod na ucet se ve skutecnosti provede az nasledujici den a v tomhle pripade se tedy neprovede. To bych aspon ocekaval.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod Taki 26. 9. 2017 13:52

No mě právě převod na účet provedli. Musel jsem se trefit do takového okamžiku, kdy zadaná platba na účet už byla verifikovaná (je dost prostředků), ale ještě nestržená, takže šla provést ta internetová platba, kterou se to dostalo do minusu..
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond2 26. 9. 2017 14:47

Protože jim zaúčtování každé platby strašně dlouho trvá, tak to jde se dostat do mínusu...tedy překročit kreditní limit. Na přelom měsíce si dorovnej do +0...
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maru.s 26. 9. 2017 15:58

Pak dej vedet, jestli daji bonus i za transakci do minusu.
maru.s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Taki 26. 9. 2017 16:13

V tomto případě nebude odpověď nejspíš objektivní, neboť jsem prováděl jen "zálohové" nabití CK, pochybujíc, zda se mi za to první načtou 3% (první nabití jsem prováděl v den změny odměny)
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 28. 9. 2017 13:55

Jen tak přemýšlím, posílal jsem platbu na cetelemku v úterý 26. Nebylo to s ohledem na dnešní svátek a fakt, že poslední pracovní den je 29. už pozdě? A na druhou stranu, pokud zítra zaplatím eonkou, bude toto čerpání spadat už do dalšího období?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků