Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod m.arus 23. 9. 2017 18:44

U me tedy ne.
m.arus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod franko_cz 26. 9. 2017 08:31

Povedlo se vám někomu v poslední době ukecat odpuštění poplatku za vedení RB Life? Já když jsem o to požádal, tak mi rovnou bez dalšího kontaktu poslali formuláře na vypovězení karty.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 9. 2017 08:45

Budu vědět za pár dnů.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod jirkau 26. 9. 2017 09:10

franko_cz píše:Povedlo se vám někomu v poslední době ukecat odpuštění poplatku za vedení RB Life? Já když jsem o to požádal, tak mi rovnou bez dalšího kontaktu poslali formuláře na vypovězení karty.


Co je v posledni dobe? Já dostal vedeni zdarma (ted nevim, jestli na rok nebo jen pul) na Mall i Life kartu koncem cervna.
jirkau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jisy 26. 9. 2017 09:50

Mně byl schválen 1 rok bez poplatků koncem května, s platností od nového období - tedy od půlky června.
Zároveň mi řekli, že na déle než na rok to nejde, ale že koncem období (cca 1,5 měs. před) mohu požádat znovu.
jisy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod maru.s 26. 9. 2017 16:40

Jo me udelali to same nekdy v unoru.
maru.s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 26. 9. 2017 18:39

mě kartu rovnou v červenci vypověděli
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod netlik 26. 9. 2017 19:07

Sami od sebe ji vypovedeli? Co je k tomu vedlo?
netlik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod maru.s 26. 9. 2017 19:09

Ja to udelal fikane, vypovedel jsem RB Style na pobocce a zaroven tam zalozil eKonto Smart a kdyz volala z retencniho, tak jsem s ni dohodl nejen RB Style zdarma v ramci toho, ze mi eKonto Smart prevedou na rok bez poplatku na eKonto Komplet, ale i RB Mall a RB Life na dalsi rok zdarma. Po roce mam pry zavolat pro pokracovani bezpoplatkoveho obdobi. Tak pro jistotu ted tocim pres eKonto Komplet statitisicove transakce mesicne, aby me jako klienta nechteli nechat odejit.
Jinak uz mi nekolikrat volali s nabidkou, jestli pry nechci vsechny ty me cetelemy a homecredity sloucit u nich do jednoho uveru. Ja vzdy rikam, ze rozhodne nee. Asi me maji dobre prolustrovaneho v uverovych registrech.
:D
maru.s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 26. 9. 2017 20:25

podal jsem výpověď lejstrem zde z fóra na email. žádná retence, žádné info o přijetí výpovědi, žádné finální vyúčtování nic, pouze poslední výpis a v IB status ukončená
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maru.s 26. 9. 2017 20:48

A mel jsi tam jeste jiny produkt?
maru.s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 27. 9. 2017 00:06

mam eKonto Komplet a KK Deluxe
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maru.s 27. 9. 2017 02:57

Tak to bych spis vypovedel tu RB Deluxe nez RB Mall.
maru.s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cz01 27. 9. 2017 06:00

Nikoliv nezbytně, pravda, že s Curve lze získat 2% ze všech typů transakcí, nejen internetové transakce, ale KK Deluxe nabízí sadu výhod navíc - pojištění, ikdyž některá dost nepoužitelná, MC salonek, volný vstup na společenské akce, RB vip club.

Pro ty, kdo Curve nemají, tak mi přijde Deluxe použitelnější, pokud za ní neplatí standardní cenu.

Otázka, pozvali někoho, kdo vlastní pouze Deluxe na nějakou společenskou akci, při aktivním používáním, nebo je to pouze "vábnička"?
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 27. 9. 2017 06:26

já měl Life, a ikdyby takový opičárny kvůli 358 korunám fakt dělat nehodlám
naopak autopojištění a odtah jsem už při proražené runflat pneumatice využil
uvědomte si, že těch majitelů podobných karet jsou tisíce tzn. vás nikdo nikam zvát nebude dokud nebudete klienty privátního bankovnictví (možná s výjímkou Erste Premier a to jen ze začátku)
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků