MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ripper6 5. 10. 2017 11:03

Je v poradku ze Moneta vola lidem s dotazem, jak jsou spokojeny, zda je vse v poradku a nasledne ze se ma clovek dostavit na pobocku k aktualizaci podpisu? :)
Tohle me nikdy jina banka nevolala, ze musim na pobocku na aktualizaci podpisu.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod avathar 5. 10. 2017 12:05

Chtěj ti vnutit nějaký produkt tak te nějak na pobočku dostat musí.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod xxx777 5. 10. 2017 15:04

Jo tohle dělaj běžně...maati strašně nerada někam chodí a hnali ji tam na třikrát_holt ještě měla štěstí na neschopnou slepici, která napoprvé neměla všechno nachystané a napodruhé ji zapomněla dát podepsat všechno co chtěli.
xxx777
Návštěvník

Odeslat příspěvekod avathar 5. 10. 2017 20:52

Resi někdo zpětne oductovane odměny? Kdyztak do sz.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod cactuz 6. 10. 2017 05:23

Kolik mesicu zpetne?
cactuz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod avathar 6. 10. 2017 07:56

30. a 31. srpen
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 6. 10. 2017 08:23

eR99 píše:Jinak u MMB je reklamace nesprávně naúčtovaných poplatků klasika. Naposledy jsem reklamovat poplatek za první změnu PIN u KK Smart (dle sazebníku to mělo být samozřejmě zdarma).Vypadá to, že mají systémy nastavené, aby to "zkoušeli". Pochybuji, že všichni tak aktivně reklamují...


No já jsem se na poplatek na první změnu PIN v bankomatu ptal na pobočce po vyřízení (konečně mi Moneta kreditku dala, kdykoliv předtím mi ji zamítli jako jediná instituce, všude mi vždy všechny kreditky prošly) a pracovnice mi sdělila, že to zdarma není, ale za 49 Kč. Nyní se dívám do ceníku a také nikde nevidím, že by měla být první změna PIN zdarma. Můžeš mi prosím hodit link, kde jsi se to dočetl, ať se pak s nimi rovněž handrkuji.

Edit: už jsem ten text konečně našel, změna musí být do 30 dní od podpisu smlouvy, aby byla zdarma. Vidím, že jsou na pobočce neproškoleni.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod eR99 6. 10. 2017 08:52

Přesně tak. Do 30 dnů od aktivace je 1. změna zdarma. Takhle je to explicitně napsáno v jejich oficiálním sazebníku. ;)
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 6. 10. 2017 08:55

Já si o kreditku žádal někdy na jaře (jinak taky mi Moneta předtím kreditku již dvakrát neschválila, leč u jiných bank jsem taky uspěl) a poplatek za změnu PIN mi neúčtovali. Měnil jsem ho ale až na "trvalé" kartě, ne té dočasné...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod eR99 6. 10. 2017 09:19

"Dočasnou" KK (na pobočce jsem měl již schváleno) jsem už v září, oproti minulé žádosti cca v roce 2015 , ani nedostal. Snad do 3 dnů jsem měl ve schránce tu "trvalou".
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom brava 9. 10. 2017 12:48

jen techn. dotaz: Jakýn způsobem dochází u MMB k převydání DK po 4letech? Do pošty dojde karta? NEbo jen výzva k převzetí na pobočce? A kdy přijde karta nebo výzva? PIN zůstává předpokládám shodný...dík

PS Novou DK už 2 týdny vidím v IB, ale stará mi končí až 10/17.
------------------
tak dnes dorazila, datum dopisu 3.10. to šlo asi přes Gronsko
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 12. 10. 2017 14:25

Stačí u tom účtu pro splnění podmínky 3% zaplatit 10x 1 Kč na CK ?
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 12. 10. 2017 15:04

To určitě ne. Chce to ještě jednu "trvalou" příchozí v min. výši 15.000,- Kč ! Ale jinak ano.. ;-]
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cactuz 12. 10. 2017 15:11

Ta 3% jsou zatim nafurt, nebo jen na prvnich 6 mesicu, jako bylo puvodne vedeni uctu zdarma, nez to prodlouzili?
cactuz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod eR99 12. 10. 2017 15:46

Konec úročení 3% není prozatím avizován.
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků