Účtenková loterie EET

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod cactuz 7. 10. 2017 18:16

Samozrejme, ze tyhle chyby vylucuji.

Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil cactuz dne 7. 10. 2017 18:47, celkově upraveno 1
cactuz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cactuz 7. 10. 2017 18:23

Jedina moznost je, ze ma obchodnik spatne nastaveny cas, ale proc mam za to trpet ja?

Viz cast textu z emailu:
Pokud nebyla účtenka nalezena i přesto, že jste zadali údaje správně, může být problém způsoben na straně obchodníka, např. chybou tisku účtenky, nesprávným nastavením pokladního zařízení, apod. Některá pokladní zařízení jsou nastavena tak, že čas tištěný na účtenku není shodný s časem, který pokladní zařízení odesílá v rámci datové zprávy do systému evidence tržeb. Ministerstvo financí dlouhodobě apeluje na výrobce pokladních zařízení, aby dbali na soulad obou časových údajů, neboť je podle zákona o evidenci tržeb nutný. Přesto, abychom odstranili vliv drobných časových nesouladů, jsme ve středu 4. října 2017 rozšířili toleranční pásmo na 120 sekund.
Naposledy upravil cactuz dne 7. 10. 2017 18:25, celkově upraveno 1
cactuz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod taylor729 7. 10. 2017 18:24

Ja mam uz 5 dni jednu uctenku ve stavu "Overuje se". E-mailem nic neprislo. Setkal jste se nekdo s timhle?
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod cactuz 7. 10. 2017 18:27

Jo to mam take.
cactuz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 10. 2017 18:42

Hoď ji sem celou.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cactuz 7. 10. 2017 18:49

Dodal jsem i vrchni cast.
cactuz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod radecekh 7. 10. 2017 19:02

Taky mám dvě nezaregistrované účtenky z pekařství. Čas na nich je zcestný (možná o posunutý o hodinu). Až budu mít další, zkusím se podívat, kolik je hodin v okamžiku placení a při registraci zadám ten zjištěný čas.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod cactuz 7. 10. 2017 19:05

Ja na to kaslu, dela mi to u vice prodejcu, a jsem zvedav, co s tim udela treba takovy prechod z letniho casu na stredoevropsky.
cactuz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 10. 2017 19:30

cactuz: Zkusil jsem na těch stránkách ověření +- 5 minut a smůla. Ale je to docela dobrý způsob, jak obchodník, který s tim nesouhlasí, tohle může bojkotovat :-D (nevím tedy, co mu hrozí za špatný čas třeba o 3 minuty)
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cactuz 7. 10. 2017 19:39

To me nerikej, ze nedokazi uctenku identifikovat bez casu? Na co tam tedy ty kody BKP a FIK jsou? Prece museli Babisovci tusit, ze vsechny ty pokladny nebudou mit na minutu presny cas? Ta loterie ma proste vyrobni vadu.
cactuz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xtonda 7. 10. 2017 20:07

FIK sám o sobě je unikátní, když se přidá BKP a DIČ tak mám redundanci údajů jak kráva, vyžadovat čas a částku je demence.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod cactuz 7. 10. 2017 20:43

U te castky jsem vypozoroval, ze je jedno, jestli zadam zaokrouhlenou na koruny nebo presnou na halere, vezme mi to kupodivu obe moznosti.
cactuz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod komarsz 7. 10. 2017 22:39

Účtenka nezaregistrována. Všechny údaje po kontrole ok. Vypsané ručně. Následný scan telefonem ukázal jiné IČO. Někdo další s podobným problémem? Co s tím?
komarsz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cactuz 8. 10. 2017 04:14

Tomu scanneru se verit neda, me to v 99% nenaskenuje kody spravne, vzdy je treba neco opravit.
cactuz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 8. 10. 2017 09:00

Po buzeraci obchodníků, přišla buzerace hráčů :-)
libol
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků