Cetelem kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Franklin 4. 10. 2017 10:03

jj, přesně, Cetelem nic nezrychlil a ani nic takového neplánuje. Pokud v pondělí odešlu peníze D+0, lze je na kreditce utratit ve středu. Pokud v pondělí odešlu peníze D+1, lze je na kreditce utratit ve čtvrtek.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod hannys85 4. 10. 2017 15:25

Jak jsem již dávněji psal, tak mě se stává, že u Alza karty mi jde platba na CK pouze ve výši 15t i přesto, že mám rámec 25t a nyní jsem ještě v plusu cca 900 Kč. Psal jsem cca. 3 týdny zpět na Cetelem, ale bez odezvy. Nechápu to, jelikož ještě 2 měsíce zpět šlo normálně zaplatit 20t.
U EON KK lze normálně zaplatit 20t.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 10. 2017 17:11

Do kdy Vám došla karta, když jste zakládali kartu při nákupu zboží? Blbeček v Euronicsu nenastavil můj e-mail při zakládání, takže první výpis dojde poštou :-(. Předpokládám, že tímto nedojde k anulování poplatku za vedení při doplacení karty před zúčtovacím obdobím co?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vasek06 6. 10. 2017 19:08

Kdybych měl popsat svoje peripetie s vyřizováním karty Alzy (přes Alzu v Brně), tak by mi na to nestačilo ani celé toto vlákno. Mám dojem, že tam zaměstnávají naprosté ... Shrnuto - vyřizování trvalo skoro 2 měsíce, nepočítaně telefonátů a e-mailů - mimochodem na ty Alza téměř vůbec nereagovala. Udělal jsem si o ní naprosto jasný obrázek.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 10. 2017 19:57

Uvidíme jak rychle všechno půjde.. Zboží mám doma, ale v Cetelemu vidí jen žádost o úvěr. Jestli chtějí takto fungovat jako banka, tak to potěš koště. Po připsané odměně 5% stejně kartu zruším.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franko_cz 8. 10. 2017 14:30

Dá se na kartě i platební nálepce měnit PIN?
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 8. 10. 2017 16:54

U karty kdykoliv v kterémkoli bankomatu v ČR, u nálepky jsem na to jak změnit PIN nedošel.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod jisy 8. 10. 2017 18:42

Bezkontaktní bankomaty AirBank umožňují změnu PINu na platební nálepce - vyzkoušeno na nálepce od AB. Jestli to funguje i u cizích nálepek - nevím, chce to vyzkoušet.
jisy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Alli999 8. 10. 2017 18:47

má smysl teď žádat o alza/cetelem kartu, když se spuštěním HB dojde patrně ke změně bonusů na KK, jak tady všichni předpovídají? Jestli třeba pro stávající klienty nedají nějaké přechodné období ? Nebo počkat až s čím se vytasí? Dík za názory :)
Alli999
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Heavy71 8. 10. 2017 19:25

jisy píše:Bezkontaktní bankomaty AirBank umožňují změnu PINu na platební nálepce - vyzkoušeno na nálepce od AB. Jestli to funguje i u cizích nálepek - nevím, chce to vyzkoušet.

U cizích nálepek bohužel nelze
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 8. 10. 2017 23:10

Tak nyni jsem koukal cca kolem pul noci a vlastne po pulnoci... Cetelem web uz je nefunkcni, sms kod pro placeni uz nechodi :(
Mozna neco predelavaj, ale nevim ted zda jsem dostal toto upozorneni.
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Bond2 9. 10. 2017 06:18

Včera kolem 17,30 mi SMS nepřišla vůbec. Kolem 21,00 u vše prošlo jak má.
Asi něco testují pro Hell Bank...
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 9. 10. 2017 08:06

i ted nefunguje, web jde ale sms nechodi
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod zeim 11. 10. 2017 11:59

Hell Bank, pěkná hříčka. No myslím, že na lepší časy se opravdu moc neblýská. I když možná díky svému positioningu mají opravdu hodně lidí, kdo ty kreditky nesplácí v bezúročném období a pak jim pár peněz na odměny točičům pořád zbydou...
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 11. 10. 2017 14:19

Jak zjistím vs pro přihlášení do klientské zóny z čísla úvěrového účtu?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků