Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod čulibrk 16. 10. 2017 21:20

Dle mého postupu to v Equě bude přece jen blokacích a ta částka se nakonec nezaúčtuje a zaúčtuje se až na KK Cetelem a nebude nikomu nic platit, tedy žádný poplateček Curvě card.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 16. 10. 2017 21:45

Proc takhle slozite a nevybrat to rovnou z cetelemky?
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod jutae 17. 10. 2017 03:19

Kvuli bonusu?
jutae
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 17. 10. 2017 06:00

Kvůli poplatkům a nejlepšímu kurzu.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 17. 10. 2017 06:25

Myslis ze obejdes poplatek za vyber hotovosti z kreditky tim ze to na ni preuctujes z debetky pomoci GBiT ? Nespolehal bych na to.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 17. 10. 2017 07:59

Tak hlavně ta Curve je pořád hodně beta, takže k nějakému účtování poplatků ani nemusí vůbec dojít. Taky jsem už vybíral z kreditek nad limit 200 £, aniž by to mělo nějaký dopad (byly to ale různé měny a různé podkladové kreditky - třeba RB pro měny mimo kurzovní lístek banky). U GBiT bych viděl problém spíš to, že pokud si vyberu z debetky a přeúčtuji si to pak na kreditku a v Curve by si někdo zmyslel, že doúčtuje poplatek za výběr, tak už to následně nezměním (pro každou transakci lze změnit pouze jednou), zatímco opačně.

Ale to vymýšlení co, kde, jak přeúčtovat jsem vnímal jako hru, pokud bych měl potřebu vybírat, tak bych si nastavil nejlépe debetku N26 s čistými kurzy asociace nebo Revolut, u kterých se příplatky za nadlimit stejně neuplatňují a je po problému...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 17. 10. 2017 10:53

Naúčtovali vůbec někomu nějaký polatek dle
https://support.imaginecurve.com/hc/en- ... ith-Curve- ??
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 17. 10. 2017 16:56

Mně zatím nic nenaúčtovali, a to jsem z bankomatu vybíral minulý měsíc 15000 Kč a tento 5200 Kč.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod jiay 23. 10. 2017 14:23

Chci vybrat z bankomatu, tak jdu k bankomatu MMB, z ktereho jsem tou Curve kartou uz v minulosti vybiral, zkusim vybrat 1400 Kc z navazane RB Style a napsalo mi to na bankomatu: Na tomto bankomatu nemuzete pouzit tuto kartu k zadne transakci. Dale vyjel listek s napisem: Transaction declined. Zkusil jsem to jeste jednou a vysledek byl totozny. Aplikace Curve nic nehlasi a na navazane kreditce zadne blokace.
Tak jdu do bankomatu CS a tam mi to penize take nevydalo, vyjel listek s textem: Card is blocked in accordance with the issuers request. Ovsem aplikace hlasi transakci 1400 Kc v CS a na kreditce RB Style mi to zablokovalo 1400 Kc.
Jdu do Penny, nakup za par Kc a bezkontaktni transakce projde OK.
Jdu znovu do bankomatu CS, navazanou kartu jsem zmenil na RB Mall, vybral 4200 Kc a vse probehlo OK. Pak jsem jeste navazanou kartu zmenil zpet na RB Style, vybral z bankomatu CS 1400 Kc a vse probehlo OK.
Bohuzel na RB Style mam dve blokace 1400 Kc, tak doufam, ze se zauctuje pouze jedna z nich.
Neni na to zrovna moc spoleh.

Aplikace Curve mi ted ukazuje dve transakce 1400 Kc na RB Style v CS, jednu 4200 Kc na RB Mall v CS, coz je celkem 7000 Kc, ovsem transakcni limit na ATM se v ni snizil jen o 196 GBP, coz by odpovidalo pouze 5600 Kc.
jiay
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mimonik 23. 10. 2017 14:51

Kolega mel podobny problem, asi nejaky vypadecek ...
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jenda_s 23. 10. 2017 17:18

Ahoj,

pokouším se do Curve přidat svoji novou ČEZ kartu (ano vím, že přímo transakce nefungují, ale back in time ano) a i když projdu přes 3DS na ČEZ kartě v pořádku, autorizace v curve se nepovede. Nabízí mi to potom autorizaci micro platbou, ale vzhledem k absenci jakéhokoliv IB netuším, kdy bych měl z micro platby získat kód.

Poradíte mi, jak do Curve přidat ČEZ kartu?

Díky
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 23. 10. 2017 17:41

Provést mikroplatbu a počkat na výpis (nebo si zavolat na zákaznickou linku, aby ti popis transakce sdělili)? :hm
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod brri 23. 10. 2017 19:45

K cemu je ta nova karta Connect?
Obrázek
brri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mimonik 23. 10. 2017 20:23

To je to propojení účtu přes fintech appku co teď vynucuje EU.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 23. 10. 2017 21:21

propojení s věrnostními programy v UK, pro nas vicemene nepouzitelne
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků