Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Vasek06 25. 9. 2017 20:10

Budu asi rušit jeden z účtů, mám tam zbytek bodů - vychází to na cca COOL kartu, pokud by měl někdo zájem - přepošlu. Domluva v SZ.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Klient ps 27. 9. 2017 06:16

Já mám přístup stále do starého IB. Výpisy také jen ve starém IB.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod losalamos 27. 9. 2017 09:13

klient ps: já mám momentálně přístup do obou IB. Jak do starého, tak do nového. Před vyplněním přihlašovacích údajů si můžu vybrat, do kterého se chci přihlásit.
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonyni 29. 9. 2017 14:56

Zdravím, fungují Vám stránky banky?
anonyni

Odeslat příspěvekod Heavy71 29. 9. 2017 15:01

Hm, nefungují
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nikko 29. 9. 2017 15:11

pm81 píše:Zdravím, fungují Vám stránky banky?

Mě fungují.
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod LGA 30. 9. 2017 07:22

losalamos píše:klient ps: já mám momentálně přístup do obou IB. Jak do starého, tak do nového. Před vyplněním přihlašovacích údajů si můžu vybrat, do kterého se chci přihlásit.

Nějak jsem po přihlášení nenašel rozdíl :hm
Předpokládám, v že superbezpečný 9 místný kód zůstává :roll: :-!
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Persbrandt 12. 10. 2017 03:29

Vasek06 píše:Budu asi rušit jeden z účtů, mám tam zbytek bodů - vychází to na cca COOL kartu, pokud by měl někdo zájem - přepošlu. Domluva v SZ.

Pardon, mate na mysli body ze Sveta odmen? Ty lze nejak prevest na Cool kartu? To by mne zajimalo.
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod avathar 12. 10. 2017 04:40

Mysli koupit za to cool kartu
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod jichaj 12. 10. 2017 10:28

btw: jaka je ted platnost u novych cool karet?
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 12. 10. 2017 10:33

06/20? :hm
https://www.coolkarta.cz/ck/order píše:Její platnost je do 6/2020.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Vasek06 20. 10. 2017 18:15

Nabízím se slevou dva vouchery do prodejny Humanic (ze Světa odměn) s hodnotou 500,- platné 6 měsíců od data vystavení (t.j. 20.8.2017) . Poukázku (voucher) lze uplatnit v kamenných prodejnách HUMANIC. V rámci jednoho nákupu lze uplatnit současně i více poukázek najednou. Domluva v SZ.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Persbrandt 21. 10. 2017 00:03

avathar píše:Mysli koupit za to cool kartu


Tak za body ze Sveta odmen lze koupit Cool kartu? Zajimave, to jsem si v tom Katalogu odmen nebo jak se to jmenuje nevsiml. Kdyby to tak bylo, tak prostredky na Cool karte uz lze pouzit asi na cokoli...

-- 21. 10. 2017 01:16 --

Tak mi 30.9. nauctovali poplatek 69 kc za vedeni Post. uctu za to, ze jsem v srpnu nedodrzel kreditni obrat 10000 kc. Pritom predtim informovali, ze az do srpna jsou pro vsechny poplatkove prazdniny, obrat se plnit nemusi. A pak to prezentovali, ze v srpnu sice nenauctuji poplatek, ale uz se musi plnit obrat ( i kdyz jsou stale popl. prazdniny), jinak nauctujou poplatek v zari.
Tak jsem reklamoval, nastesti jsem mel mail, kde jejich pracovnice vyslovne uvadela, ze obrat staci zacit plnit az v zari, takze pak odpovedeli, ze poplatek vrati. Jeste ze jsem to mel mailem, protoze hovory si nenahravam, a kdybych to nemel cerne na bilem, tak by se pravdepodobne cukali.
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 10. 2017 04:47

Píše, že lze koupit cool kartu a má na mysli ten plast, nikoliv dobít cool kartu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod blackwork 21. 10. 2017 10:22

fremantle píše:To, co po tobě chce při čerpání bodů zadat je pouhý VS, nic víc, nic míň. Nicméně kontroluje se platnost na modulo 11, což znamená, že lze zadat libovolnou odpovídající hodnotu, třebaže i 005101001, z hlediska objednávky bodů do stavebka u ČMSS to nemá vůbec žádný vliv. Několikrát jsem již úspěšně od pár zdejších uživatelů tímto způsobem přebytečné body odkoupil...

Každopádně, oficiálně nemá jít převádět body mezi různými klienty, tak bych to raději tady už příliš nepitval.


Tak minule mi už šlo jen r.č. ... >:-(
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků