Aktualne nejvyhodnejsi dodavatel plynu

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Taki 20. 10. 2017 18:36

Taky jsem jim to poslal nakonec do mailu a pro jistotu jim to poslu jeste v odpovedni obalce, co mi ji poslali puvodne pro odeslani dalsi smlouvy. Stejne by mne zajimalo, jak by vymahali podpis pod dalsi smlouvu, kdyz bych ji uzavrit nechtel.
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiay 20. 10. 2017 18:49

To asi neni treba, za par dnu poslali emailem akceptaci vypovedi a jeste nabidku, ze se muzu jejich aukce zucastnit bez povinnosti smlouvu uzavrit.
jiay
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jichaj 25. 10. 2017 12:58

stejná zkušenost...
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 25. 10. 2017 15:46

Má prosím někdo zkušenost s Energii ČS? Už mě přestalo bavit dělat Čezu blbce a ČS nabízí online služby u plynu i elektřiny levněji.

-- 25. 10. 2017 16:53 --

Případně je mezi námi nějaký skaut?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 25. 10. 2017 21:45

Natentürlich, zum Beispiel (jak říkával předseda ZO KSČ na jistém pracovišti ještě v roce 1989). Pokud ti nebude vadit, že ten skaut je poslední...https://www.csfd.cz/film/8283-posledni-skaut/prehled/
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 10. 2017 08:03

Přesvědčil jsem přes kolegyni z práce její dceru, nějaké pozvánky mi poslala, ale musel jsem ji trochu motivovat - stovkou za pozvánku. I tak to trochu drhne, zdá se že to je malá motivace. Ale pokud někdo chce, pošlete mi přes SZ mail, předám.

-- 26. 10. 2017 09:03 --

Přesvědčil jsem přes kolegyni z práce její dceru, nějaké pozvánky mi poslala, ale musel jsem ji trochu motivovat - stovkou za pozvánku. I tak to trochu drhne, zdá se že to je malá motivace. Ale pokud někdo chce, pošlete mi přes SZ mail, předám.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brri 26. 10. 2017 09:53

Nebudeme podporovat neochotnou skautku, penize kazi charakter.
brri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jichaj 27. 10. 2017 10:12

:)
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 27. 10. 2017 15:34

Kdy dostanu pozvanku? Az po zaplaceni?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 31. 10. 2017 11:35

Takze jsem se dostal k moznosti pripojeni ke Skautske energii, ktera mi vychazi jako jedna z nejlepsich variant. Jake jsou nyni postupy? Predpokladam, ze dnesnim zaslanim prihlasky zacne bezet 3 mesicni lhuta, konecne vyuctovani od CEZu dojde nekdy v lednu 2018 a od unora zacnu platit Centropolu skrze skauty :-) Vsechno zastituje ta Terra Group? Vcetne zasilani smluv, vyuctovani apod.?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nikko 31. 10. 2017 12:46

dr._lukas píše:Takze jsem se dostal k moznosti pripojeni ke Skautske energii, ktera mi vychazi jako jedna z nejlepsich variant. Jake jsou nyni postupy? Predpokladam, ze dnesnim zaslanim prihlasky zacne bezet 3 mesicni lhuta, konecne vyuctovani od CEZu dojde nekdy v lednu 2018 a od unora zacnu platit Centropolu skrze skauty :-) Vsechno zastituje ta Terra Group? Vcetne zasilani smluv, vyuctovani apod.?


Myslím, že 3 měsíční výpovědní doba začne běžet až od 1. dne následujícího měsíce po přijetí výpovědi ČEZem. TerraGroup tedy musí stihnout doručit ČEZu výpověď do dneška, jinak budeš u Centropolu až od 1. března. Pokud jsi jim poslal přihlášku až dnes, raději do Terra Group zatelefonuj, jestli se to ještě dnes vůbec stihne.

Přechod ke Skautské energii jako celek zajišťuje Terra Group. Různé dokumenty ti průběžně odešle jak Terra Group, tak Centropol (např. předpis záloh, vyúčtování).

Podrobnější informace ke Skautské energii najdeš na zdejším fóru v sekci Skautská energie http://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic.php?f=334&t=1265892&st=0&sk=t&sd=a
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jichaj 31. 10. 2017 14:34

Jelikož Terra ješte asi nedostala plnou moc, tak výpověď s největší pravděpodobností na ČEZ dnes nepodá. Takže dodávka od 1.3.2018

Do 14 dnů po zahájení dodávky ti pak dojde konečné vyúčtování od stávajícího dodavatele.
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 31. 10. 2017 15:41

Diky ;-) a to konecne vyuctovani vypocita z odectu, ktere jim nahlasim? Vsiml jsem si v letosnim vyuctovani, ze samoodecty jsou naprosto zbytecne.. uz, aby to bylo, protoze jsou to zmetci predrazeni.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 31. 10. 2017 15:50

Jj..hlavne na to nezapomenout
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 31. 10. 2017 17:45

Tak jsem pred chvilkou vyplnil 2x online prihlasku, udajne chteji na plyn a elektrinu zvlast, takze jsem dostal dve pozvanky. Ale prekvapilo me, ze se nikde nevyplnovalo zadne cislo smluv, elektromeru/plynomeru, jen jsem jim pripojil posledni faktury. ;-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků