Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod m0rp4euz 27. 10. 2017 09:49

Dostal jsem dnes Mall.cz voucher na 2000Kc.

Puvodni kartu jsem sice zakladal jeste u Citi pred vice nez dvema lety, ale rusil jsem ji teprv cerven/cervenec letos (nebyla jeste prevedena do noveho IB)

Takze je tam jeste sance pro nektere.
^^
m0rp4euz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 27. 10. 2017 19:11

https://kartyonline.rb.cz/attachments/RB2002_A4_dokument_KAKAO4.pdf píše:Poskytování služby Kreditní karty online bude ukončeno k 30. 11. 2017.

Obrázek
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod brri 27. 10. 2017 19:28

To je skoda, je to lepsi nez jejich IB.
brri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 27. 10. 2017 20:37

tak to dlouho nevydrželo... pro nás bezúčtové bude také náhrada?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 27. 10. 2017 21:59

wit.cz: to samé jak uvádí pdf dokument v příspěvku od fremantle. Nezáleží jestli máš jen KK nebo i jiné služby k tomu...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mimonik 28. 10. 2017 09:35

Nemusis mit ucet, uz se jde prihlasit do RB IB i kdyz mas jen kreditku a nevypada to uplne blbe - jediny co sem tam nenasel je aktualne "ziskany bonus" z tech jiz zauctovanych transakci v tomto obdobi
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod brri 28. 10. 2017 09:54

Právě.
brri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 28. 10. 2017 19:36

Při pokusu o přihlášení do nového IB dojde SMS, ale po vyplnění SMS a I-PINu a odeslání se vrátí hláška: "Chyba: Přihlášení se nezdařilo". Po kliknutí na jediné klikací okénko "Pokračovat" se zobrazí jen prázdná stránka.
Do Karty online se bez problémů přihlásím.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1jorgos 28. 10. 2017 19:55

ten problem s prazdnou strankou zacal s nasazenim toho dodrbanyho novyho IB. ve starym to nikdy nedelalo. mne pomaha aktualizovat (nekdy i vicekrat) tu nactenou prazdnou stranku a IB se nakonec objevi. (prohlizec Firefox, komplet konto)
1jorgos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 29. 10. 2017 14:22

W10, zkoušel jsem se přihlásit a refreshovat (CTRL F5) prázdnou stránku i stránku s hláškou "Přihlášení se nezdařilo" v IE, Firefoxu i Chromu s nulovým výsledkem. Volal jsem na infolinku, zítra údajně prověří. Mám jen KK bez účtů.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 29. 10. 2017 17:10

Podle mailu poslaneho pred nekolika mesici by nam mela prijit vyzva, ze jsme prevedeni do noveho IB. Nebo nic nechodi a nove IB uz mame vsichni? Mne se to nechce zkouset, aby to neznamenalo deaktivace karet online, ktere prece jen funguji. Jednu KK jsem nezrusil, ale jestli mne budou nasirat, tak to muzu udelat.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cziy 29. 10. 2017 17:21

Ja jsem preveden do noveho IB a karty online mi funguji dal, nema to zadny vliv.
cziy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Heavy71 29. 10. 2017 18:42

A přišel ti nějaký mail s tím oznámením, jak to avizovali?
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cziy 29. 10. 2017 19:05

Asi jo, uz si to nepamatuji, ale prihlasovani je ze stejneho mista, jen to otevre jine IB. Ja do IB moc nelezu, spis pouzivam Android aplikaci a Karty online.
cziy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cz01 29. 10. 2017 21:34

Opět nová akce RB + Aukro na https://kreditka.aukro.cz/, kde lze získat až 2000 Kč, pokud by měl někdo zájem. Podrobnější pravidla akce https://www.rb.cz/attachments/PI/karty/ ... _Aukro.pdf
cz01
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků