Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 11. 2017 22:21

Mám (bohužel) praktickou zkušenost s navýšením dobíjecího limitu a opět se ukázalo, že Revolut je spíše hračka než řešení seriózních potřeb - začal jsem se blížit dosažení základního ročního top up limitu 15000 € a po zažádání a doložení potřebných dokumentů mi nabídli navýšení až na 20000 € (za rok), směšné...

Po chvíli popotahování, ať teda nastaví aspoň ten dvojnásobek support nabídl 22000 €, až jsem je nakonec "ukecal" aspoň na 28000 €, ale stejně - počítal jsem, že to navýšení bude tak na několikanásobek.

Takže jen pro info i pro ty, co třeba počítají, že budou směňovat kdovíjaké objemy a přemýšlí, jestli by se třeba nevyplatilo kvůli tomu si zaplatit balíček Premium, tak je to jasné, s takovými limity nelze příliš vyčerpat ani ten "základní" limit 6000 € měsíčně pro směňování. Kvůli případně vyššímu limitu pro výběry z bankomatů to taky nemá cenu - a vůbec, nejspíš se nevyplatí příliš ani plastová karta, i tu virtuální totiž stačí přidat do Curve, kde je s navýšenými limity na bankomaty 500 £ za den aspoň teoreticky použitelná aspoň i na ty výběry (ale zase s omezenější možností volby měn)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod treborit 2. 11. 2017 23:55

Podepisuju se pod to, s obrovskym popotahovanim, dolozenim vysokych prijmu a dohadovani nekolik dni 35k/rok
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod qsubt 6. 11. 2017 00:05

a pocita se to jako za kalendarni rok, nebo last365 dnu?
huh?
qsubt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod entone 14. 11. 2017 19:51

Zdravim, mam par dotazu ohledne nabijeni a konverze.

1) Kdyz si v Revolutu udelam korunovej ucet a jdu ho nabit z Airbank v korunach, tak to chce 100kc poplatek. Nikde jsem se nedocetl, jestli je to jedinej poplatek a kdyz poslu 10 000kc, jestli na tom Revolut korunovym uctu pristane vazne 10 000kc a pak si to muzu uz bezstarostne menit v ramci Revolutu a platit v zahranici s tou mezibankovni konverzi. (Moje predstava je takova, ze zaplatim tu stovku, pak v zahranici zaplatim kartou 200eur a ta pulkoruna, kterou si Airbank nad mezibankovni kurz pridava, se mi vrati a na dalsich platbach uz budu "vydelavat". Je moje predstava spravna a nebo prehlizim nejaky klicky?)

2) Kdyz jsou vsechny vybery zdarma, znamena to, ze kdyz mi Airbank zrusila neomezeny vybery zdarma v cizich bakomatech, tak ze si muzu i v cesku uplne vsude vybirat zdarma do toho limitu 200eur/mesic?

Predem diky za odpovedi
entone
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Korzaik 28. 11. 2017 12:18

Potřebuju dostat peníze z Mintosu bez poplatku, tak jsem si poslal SEPA platbu pro ověření Revolut účtu na Mintos dle rady v jiném tématu:
Smurfik píše:Taky mám něco v Eurech na Mintosu a tyhle platby řeším přes Revolut. Pokud jej nemáš a spěcháš, tak by ti zatím měla stačit ta jejich virtuální karta. Virtuální kartu si dobiješ třeba Cetelemkou, pak z Revolutu pošleš SEPA platbu do Mintosu (zdarma) a pak už můžeš v Revolutu zdarma přijímat platby z Mintosu.

Bohužel se mi Revolut účet nepřidal do seznamu ověřených účtů pro vybírání peněz. Nějak teď nevím, co s tím, v aplikaci se ani nepíše, jaké je číslo Revolut účtu, takže nevím, jak bych to měl řešit s Mintosem, jaký účet by mi tam měli ověřit.
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Smurfik 28. 11. 2017 12:45

To je divné, já mám v Mintosu registrovaný jak původí, tak i nový účet u Revolutu, který byl někdy v létě všem měněn. Aktivoval sis v aplikaci vlastní IBAN? Podívej se v Revolutu do "Account details", jaký tam máš u EUR složky vlastně účet.
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pobert 28. 11. 2017 15:59

Revolut chce mít do dvou měsíců účet v korunách v české bance: http://www.euro.cz/byznys/mobilni-banka-revolut-1384614
pobert
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rafael58 28. 11. 2017 16:36

v pátek v Praze opět rozdávání karet: https://www.facebook.com/events/144794489483556/
rafael58
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Korzaik 28. 11. 2017 18:10

Smurfik píše:To je divné, já mám v Mintosu registrovaný jak původí, tak i nový účet u Revolutu, který byl někdy v létě všem měněn. Aktivoval sis v aplikaci vlastní IBAN? Podívej se v Revolutu do "Account details", jaký tam máš u EUR složky vlastně účet.

Hmm, máš pravdu, účet nebyl aktivovaný, jako číslo byly xxx.
Prostředí té aplikace mi popravdě vůbec nevyhovuje, raději bych, aby to šlo ovládat přes internetové stránky.
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 29. 11. 2017 15:45

rafael58 píše:v pátek v Praze opět rozdávání karet: https://www.facebook.com/events/144794489483556/


Karta je zdarma už teď. Výhoda "rozdávání" je, že je zdarma i když už mám virtuální kartu? Chápu to správně? Nebo ještě jiná výhoda tam je?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smurfik 29. 11. 2017 15:53

Plastová karta normálně zdarma není, stojí 6 Eur, pokud se nepletu.
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 29. 11. 2017 16:19

aha, díky - žiju v tom, že je jedna zdarma..
ale vypadá to, že už tomu tak není
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 29. 11. 2017 17:04

Jenom pro jistotu UCb má v prosinci 1% vratka, Revolut za kreditku strhává 1% - takže je to šance, jak tam dostat eura rozumně.
Přehlédl jsem něco? Nebavím se teď o tom, že rozhodně jste schopni UCB vratku spotřebovat lépe.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 29. 11. 2017 17:53

limit je 500 na osobu a taky je otázka zda nevyjde lépe platit UCB MC KK direkt
https://www.unicreditbank.cz/content/da ... ky_V04.pdf
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 29. 11. 2017 19:03

Platit kartou (asi) vyjde nastejno - teď UCB o procento líp, ale spíš jsem myslel na rozumný způsob nabití Revolut přes UCB a používat jej na převody (které nezaplatím kartou)
libol
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků