Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod audiobullys 5. 1. 2018 23:27

tak v kontaktech mám akorát help desk, premium linku 370370 a osobního asistenta.
císlo na svoji bankerku tam nemám .
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod gekkon 7. 1. 2018 19:29

V sobotu jsem zadal platbu na pondeli z CSOB. Dnes jsem si to rozmyslel. Samozrejme ta platba nejde zrusit, protoze je treba rusit jeden pracovni den predem.. super sluzby. Nejde zrusit pres bankovnictvi ani infolinku.

Pokud bych se upsal v cislu uctu a zadal platbu na cizi ucet, tak na to muzu jen koukat... Nastesti jsem posilal jen zalohu na platbu tak trochu preplatim, ale varuji pred zadavanim plateb na pondeli z CSOB o vikendu.
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 7. 1. 2018 20:48

Muzes jedine vybrat vsechny penize, aby se platba neprovedla pro nedostatecny zustatek na uctu.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod eR99 7. 1. 2018 21:24

gekkon píše:V sobotu jsem zadal platbu na pondeli z CSOB. Dnes jsem si to rozmyslel. Samozrejme ta platba nejde zrusit, protoze je treba rusit jeden pracovni den predem.. super sluzby. Nejde zrusit pres bankovnictvi ani infolinku.

Pokud bych se upsal v cislu uctu a zadal platbu na cizi ucet, tak na to muzu jen koukat... Nastesti jsem posilal jen zalohu na platbu tak trochu preplatim, ale varuji pred zadavanim plateb na pondeli z CSOB o vikendu.


Také se mě to stalo. Je to špatná funkcionalita. ČSOB nelze mít jako hlavní transakční účet...
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wingsd 11. 1. 2018 10:17

gekkon píše:..... ale varuji pred zadavanim plateb na pondeli z CSOB o vikendu.


Upozorňovala men na to paní už před léty, je to pěkná pakárna, v reálu jsem něco podbného už párktár udělal. Naštěstí se to dalo celkem dobře vyřešit, byť možnost zrušit by byla opravdu vhodná.

Nechápu proč to neumí, nemohou doplnit nemají pravomoc do toho zasáhnout...je třeba jim psát ať s tím něco udělají, já už psal asi dvakrát, ale nic.

Ještě je řešení účet rychle vybrat aby tam nic nebylo....je to krkolomé, ale jde to.

poslední poznámka, po updatu smartbankingu cca před dvěma měsíci když dám dole šipečku na opakování standartní platby kde je číslo účtu protistran, částka, VS a nějaký popisek mi to nyní podle generátoru náhodných čísel někdy do opakování přepíše všechno, někdy jen třeba protiúčet, jindy to vynechá poznámku...jsem z toho dost naštvaný, že to musím pořád jak ostříž kontrolovat.
wingsd
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zeim 11. 1. 2018 11:26

Dá se u Erste udělat druhá Visa Infinite debit pro manželku zdarma?
zeim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod midkingking 11. 1. 2018 11:58

Nedá. Za každé další vedení karty Visa Infinite je účtován měsíční poplatek 500 Kč.
midkingking
Návštěvník

Odeslat příspěvekod treborit 11. 1. 2018 15:29

Muzes si ale vydupat, ze manzelce zalozej konto s Visa Infinite a plnit podminky budes jen ty ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod lubik2 11. 1. 2018 18:04

Dá se to , já to tak mám. Ale nesmíš mít žádnou kreditní kartu, jen dvě debetní
lubik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 11. 1. 2018 18:38

V poslednej dobe sa tu rozobera CSOB Premium.
Ja mam zas problem s Erste Premier. Nefunguje multimena. :-)
Prioritu mam na EUR, tzn. zahranicne platby sa maju zuctovat z toho uctu.
Mam aj dalsie problemy, ale to uz nechcem riesit verejne, aby ma tazsie identifikovali ;-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod alfas123 12. 1. 2018 15:19

Dostal som nejake SZ, tak sa to pokusim vysvetlit aj tu. V skratke.
Clovek ma ucet v eur usd a czk. Nastavi si priority. Mne to bolo vysvetlene tak, ze platba napr. v GBP sa ma zuctovat na ucte s prioritou 1. Samozrejme, ak na ucte su peniaze.
V mojom pripade su, ale platby sa blokuju a uctuju z uctu v mene v priorite 2.
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod paty07 14. 1. 2018 16:24

Která karta u EP je multiměnová?
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod jumpmans 14. 1. 2018 19:22

Debetka k premier uctu. U mne mc world elite protoze visu mam jako kreditni
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod paty07 14. 1. 2018 19:58

Mám obě debetní, ale blokace z VISA se mi naúčtovala na CZK účet.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 14. 1. 2018 21:32

U mna nefunguje spravne ani jedna ;-) tiez dve debetne
alfas123
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků