Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 10. 1. 2018 10:03

Přesně to samé mám na výpise taky. Výpis k 5.1., vystaven dnes, tedy 10.1. a přejou všechno dobré v nadcházejícím adventním období...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 10. 1. 2018 10:40

Připsali se někomu míle za platby KK?.Mě od listopadu ani ťuk.
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 10. 1. 2018 11:28

Reklamoval jsem to, špatně se jim převedly čísla karet u M&M. Je potřeba zavolat do UCB a nechat znovu zadat číslo karty Miles and More.
Taky se mi nic nepřipisovalo, teď už to tam mám.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 10. 1. 2018 13:36

houghs píše:Ani jedno, ani druhé. SIPO je zvláštní služba. Je to pod zvláštní nabídkou, uvádí se jen spojovací číslo a limit. Žádné číslo účtu. Jinak SIPO jsem zrušil asi před 20 lety, nevidím v tom žádnou výhodu.


Dotaz po delší době,ale stejně.Co použít místo SIPO,když v tom nevidíš žádnou výhodu.Mám na něm 7 pravidelných plateb.
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zivan 10. 1. 2018 14:41

7x trvaly prikaz/inkaso?
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tramin 10. 1. 2018 14:51

To jako mám plyn,elektřinu a další platit trv.příkazy?To mě nepřijde jako jednodušší řešení...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod treborit 10. 1. 2018 15:11

Zalozil jsem ucet u SK Unicredit, v mem jmene a prijmeni skladajicim se z "XXXXX ROBERT" jim vypadlo na konci T, vsechny platby odchazeji s majitelem uctu "XXXXX ROBER" , dnes mi odpovedela vedouci pobocky, ze by rada T doplnila, ale ze novy system dovoluje jen uvedeny pocet znaku .... LOL ...
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 10. 1. 2018 15:15

Banka roku je jasná... :-D
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod tramin 10. 1. 2018 15:33

A jako jediná na světě nedovoluje udělat změny v nastavení SIPO.Jde to jen jednou.Podruhé si musí člověk vyřídit nové spojovací číslo,nebo převest účet k jiné bance.Co je jednudušší...

Edit:tak konečně jsem si stáhnul výpis ke KK a co nevidím,naúčtován debetní úrok 362 Kč.Vůbec netuším zač a proč.Podána další reklamace a moje trpělivoast se blíží ke konci :pozor
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wingsd 11. 1. 2018 09:27

Těch bugů je poslední dobou opravdu moc, nedá se ani sledovat co funguje/nejde, proč, jak je to napravováno s jakým výsledkem...hrozné.

K u-šetřete: registrace trvá skutečně dlouho-nechápu proč to nejde online, já jsem se musel registraovat 2x a na podruhé po několika týdnech urgovat.
v ušetřete 1% odměny za 12/2017 vidím, v IB ještě ne, ale ještě je brzy...

Užívám aplikaci pro windows mobile a od února ukončí podporu.WM mi velmi vyhovuje, nehodlám přesedlávat.Kvůli jejcih systému přihlašování kdy kod musím vytvořit v aplikaci a pak se přihlásit dávám této bance ještě asi tak měsíc než se dokopu k tomu vše tam zrušit.
wingsd
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 11. 1. 2018 09:48

Mně se až dnes v https://u-setrete.cz/ objevila moje KK, a to jsem se registroval na konci 11/2017. Taky tam už vidím 500,- Kč bonus za platby v 12/2017. .... aspoň malý krok dopředu. :-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eL Ká 11. 1. 2018 10:21

Kdyby to nebyli jediní poskytovatelé M&M kreditky v ČR, už jsem taky dávno v tahu :(
eL Ká
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zivan 11. 1. 2018 11:11

tramin píše:To jako mám plyn,elektřinu a další platit trv.příkazy?To mě nepřijde jako jednodušší řešení...

SIPO bylo asi fajn, kdyz si banky za kazdy provedeny prikaz nauctovaly treba 10Kc, ale ted v dobe TP zdarma mi to prijde jako zbytecny prostrednik, ktery muze jen prinest problemy. Ty TP jednou nastavis a pokud nedelas zmenu, tak na ne nemusis sahat.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xtonda 11. 1. 2018 12:28

Přesně tak, SIPO mělo smysl v době kdy vzniklo, chodilo se to platit na poštu nebo pošťačka obcházela byty a vybírala to. Dnes, kdy máme dostatek bank s vedením účtu zdarma, transakcemi zdarma a přímým bankovnictvím zdarma, je zcela zbytečné do toho zapojovat službu třetí strany, zejména když se jedná o Českou Poštu a ta služba má takové úžasné vlastnosti jako že spoustu věcí nelze řešit jinak než osobně na poště, platby lze předepisovat pouze na základě znalosti spojovacího čísla a když někdo předepisuje platbu neoprávněně, tak jediný způsob je každý měsíc s předpisem jít na poštu a tam nechat platbu vyřadit.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 11. 1. 2018 13:50

eL Ká píše:Kdyby to nebyli jediní poskytovatelé M&M kreditky v ČR, už jsem taky dávno v tahu :(

Jak je to s tím limitem 3000 mil za měsíc? Má to vůbec smysl?
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků